Witaj!

[KP] Esther Winter
nanikore
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Lis 2018
16
#1
Heart 
[Obrazek: wZOqoZm.png]

Esther jest dzieckiem dwójki czarodziei - czystokrwistego Louisa i Nicole Winter, która była półkrwi. Ze względu jednak na ich wyjazd obecnie przebywa pod opieką swojej ciotki Selene Winter. Przyszła na świat 9 lipca w 2059 roku, w Szpitalu Świętego Munga. Zamieszkuje rodzinną posiadłość Winterów, mieszczącą się w Little Hangleton. W Hogwarcie Tiara przydzieliła dziewczynkę do domu Salazara Slytherina, gdzie obecnie znajduje się na II roku.

[Obrazek: 01508-language2bseparator.png?w=1400]
Esther nie wyróżnia się niczym szczególnym względem rówieśników w jej wieku. Patrząc na ogół można z łatwością stwierdzić, że jest dość drobna i niska oraz wygląda na bardzo ułożoną osobę. Jej nogi jednak nieco odstają od całej reszty poprzez widoczne zarysy mięśni na łydkach, które zawdzięcza nadmiernej aktywności fizycznej. Posiada przeciętnej długości ręce, zgrabne i zadbane dłonie, których paznokcie są zwykle krótko przypiłowane.
Lekko falowane kosmyki lśniących  włosów w kolorze jasnego blondu i sięgających ramion opadają na jej owalną i delikatnie zarysowaną twarzyczkę. Kolor włosów idealnie komponuje się z jej bladą twarzą, na której często można zauważyć przyjazny uśmiech. Gdzieniegdzie w okolicach nosa występują drobne piegi, bardziej widoczne w lato, mniej w zimniejsze dni. Można śmiało stwierdzić, że najbardziej wyróżniającym się elementem na jej twarzy są dużewyrazisteczekoladowe oczy. To właśnie w nich kumuluje się najwięcej uczuć. Powieki obrastają dookoła czarny niczym smołagęsty lasek rzęs, zaś nad oczyma usadowione są równie jasne co włosy, cienkie brwi. Przechodząc dalej, można zauważyć małyzgrabny nosek, który nadaje jej osobie dziecięcej delikatności i wąskie usta w kolorze dorodnych malin.


Esther zdecydowanie można nazwać ekstrawertyczką. Nigdy nie stroniła od towarzystwa rówieśników, a nawet wręcz przeciwnie, bardzo często wychodziła z domu w poszukiwaniu nowych znajomych, a dzięki wrodzonej gadatliwości z łatwością przychodziło jej nawiązywanie pozytywnych kontaktów. Jest osobą lojalną, zwłaszcza wobec najbliższych dla niej osób, które szczerze darzy bezwarunkową miłością. Bez względu na okoliczności zawsze stara się patrzeć na świat przez, tak zwane, różowe okulary. Jak na swój młody wiek jest bardzo sprytna i stara się sprawiać takie wrażenie. Od najmłodszych lat czuła pewien pociąg do książek i gdy wreszcie nauczyła się czytać, potrafiła spędzać całe wieczory na przeglądaniu powieści dla dzieci, które stały na półce w pokoju. Dzięki temu ma bardzo bogaty zasób słownictwa i wiedzy, co potrafi jej pomóc w szybkim wymyślaniu argumentów podczas wszelakich kłótni. Jednak są też tego pewne minusy, otóż panienka Winter poprzez pozyskanie takowej wiedzy stała się dość pyskata i arogancka w stosunku do swojego otoczenia, wykluczając osoby najbliższe jej sercu.
Esther najchętniej wszystko zrobiłaby sama i nienawidzi jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz. Jest bardzo ambitną, ale też butną osobą, która myśli, że potrafi osiągnąć dużo tylko i wyłącznie dzięki sobie samej. Taki tok myślenia oczywiście nie jest poprawny, a dziewczyna już nie raz poniosła tego konsekwencje. Dalej jednak upiera się przy swoim i stara się odstraszać potencjalnych kandydatów, którzy chętni są do pomocy. Jest skłonna do podejmowania decyzji odpowiednio do zaistniałych okoliczności, ale to nie zawsze wystarczy, aby mogła z łatwością ominąć kłopoty. W końcu... to tylko dziecko, prawda?
[Obrazek: 01508-language2bseparator.png?w=1400]
Początkowe lata


Objawienie mocy 


Dalsze dzieciństwo


Lata szkolne
[Obrazek: 01508-language2bseparator.png?w=1400]
[Obrazek: giphy.gif]

Louis i Nicole Winter | IC - Szczerze mówiąc nie wiem co mam myśleć o waszym wyjeździe. Są chwilę kiedy naprawdę za wami tęsknię i żałuję, że was tutaj nie ma, ale z drugiej strony gdyby nie to to nie poznałabym tylu cudownych osób.

Arthur Winter | DeusDeo - Nieco świrnięty kuzyn, który ciągle się obżera. Nie żebym coś do tego miała, to po prostu niezdrowe, jednak wszelkie próby upomnienia zdają się na marne. Mimo wszystko naprawdę bardzo go lubię! Jest pozytywną osobą z dobrym poczuciem humoru. Szkoda tylko, że mylisz mnie z Otylią...

Otylia Winter | Trachulec - Najbliższa mi osoba. Była ze mną w wielu trudnych sytuacjach, zawsze gotowa udzielić jakiejkolwiek pomocy. Niestety od czasu, w którym przyjechałyśmy do Hogwartu nie mamy żadnego kontaktu. Dodatkowo nie mogę jej nigdzie znaleźć. Gdzie się podziewasz?

Paul Winter | PaulW - Na początku nie miał bladego pojęcia kim jestem i najchętniej pewnie osądził by mnie o włamanie do własnego domu. Każdy jednak popełnia błędy i jestem w stanie mu wybaczyć nawet to, że nigdy nie wie kim jestem i trzeba mu ciągle o tym przypominać...

Cole Craven | collins - Na początku wydaje się być naprawdę miłym i wyluzowanym dzieciakiem, jednak z każdą chwilą coraz bardziej zaczynam w to powątpiewać. Chodzi mi o to, że... Boi się konsekwencji? Nie, nie tego słowa szukam... Dobra, powiem to w inny sposób. Cole, przestań być takim maminsynkiem i weź się w garść!

Morpheus | DignusByłeś ważny, najważniejszy. Tak bardzo cię szanowałam i lubiłam. Cieszyłam się z naszej relacji i wierzyłam w to, że będziesz tu zawsze... a teraz? Teraz się unikamy. Udajemy, że nigdy się nie znaliśmy. Zapomniałeś o mnie, tak po prostu.

Piotr Harris | Piotr - Nie wiem za bardzo co o nim powiedzieć. Poznaliśmy się dość niedawno, ale wygląda na osobę, której można zaufać. Pomógł mi w pewnej sprawie i myślę, że niedługo przyjdzie czas, aby się odwdzięczyć. Szkoda, że tak dawno cię nie widziałam...

Nicolas Crawley | Minexbosses - Ależ ty jesteś niemądry, naprawdę! Znaczy bardzo fajny z ciebie chłopiec na posyłki, ale przysięgam, że jeżeli jeszcze raz usłyszę od ciebie, że jestem taka malutka puci puci to ci wydłubię oczy! Co z tego, że nawet nie potrafię cię przewrócić? Zobaczysz, kiedyś osiągnę swoje. Tak jeszcze dodam, że w różowym wyglądałeś bardzo słodko...
[Obrazek: 01508-language2bseparator.png?w=1400]
Bardzo wcześnie rozpoczęła naukę czytania 
Niedawno zainteresowała się smokami, zgłębia wiedzę na ich temat w książkach o smokologii 
Ma lęk wysokości, a co za tym idzie - nie lubi latać na miotle, jednak jest w stanie to zrobić, gdy tego wymaga sytuacja 
Nie przepada za pająkami, bogin przybrałby prawdopodobnie formę tego stworzenia, tyle że dużo większego
Uwielbia słodycze, a zwłaszcza czekoladę 

[Obrazek: 9391cdafe739ae11eeb04b904835e643.gif]
Jellsey
Początkujący Czarodziej



Donator

Posty: 47
Tematy: 7
Sie 2015
42
Hufflepuff
#2
Bardzo ładnie +rep
Karkaru
Czarodziej




Posty: 56
Tematy: 11
Lis 2018
86
Slytherin
#3
Heart Heart Heart  ślicznie
Primaverus
Gobliny pany



Pracownik Hogwartu

Posty: 107
Tematy: 14
Lis 2018
273
Gryffindor
#4
Bardzo fajna karta Shy Mam nadzieję że Otylka w przyszłości zasłuży na dłuższy wpis
Cinamon
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 3
Sty 2018
37
Ravenclaw
#5
Przepiękna karta postaci!
nanikore
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Lis 2018
16
#6
@mała aktualizacja
zmieniłam wygląd, charakter oraz niektóre relacje
GrubaTrcza
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 7
Wrz 2017
18
Hufflepuff
#7
Spoko karta, polecam
"Latający Holender to ja!"
~~~~
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#8
Repeczka++ Super karta, warta przeczytania.
nanikore
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 2
Lis 2018
16
#9
aktualizacjaaa
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#10
Nie znam tej postaci chyba, ale karta postaci bardzo ładna Heart



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.