Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
MysterygirlSusan
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lis 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Kate Rodriguez 

Miejsce urodzenia: Londyn

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Kate jest wredna dla innych po za swoimi przyjaciółmi dlatego większość jej nie lubi. Ambicja daje jej to że chce być najlepsza we wszystkim. Spryt przydaje się na meczach gdy ktoś próbuje ją przechytrzyć. Lojalność jest przydatna gdy musi wybierać między przyjaciółmi a swoją rodziną np. Gdy rodzice chceli się przeprowadzić a Kate postanowiła zostać sama w Londynie. Zazdrość nigdy jej nie pomaga jak już to wie że jej na kimś zależy.

Wygląd postaci: Kate od urodzenia chciała mieć długie brązowe włosy więc je zapuszczała, ma też piękne brązowe oczy które dodają jej uroku. Ma delikatne piegi na nosie i policzkach przez co znajomi rodziców mówili że była urocza. Nie jest fanką makijażu ale gdy jest jakaś impreza to się maluje. Ubiera się zazwyczaj na czarno lub na czerwono co podkreśla jej urodę. 

Historia postaci: Kate zerwała kontakt z rodzicami po tym jak wyprowadzili się z Londynu. Jej moc ukazała się gdy pewnego dnia na podwórku bawiła się ze swoimi przyjaciółmi i nie lubiła gdy za dużo gadali a była taka osoba i wtedy nagle ta osoba ruszała ustami ale nic nie było słychać.Mieszka ze swoją siostrą Jessicą która się nią opiekuje. Któregoś dnia dziewczyna była wyśmiewana ( z jej wyglądu ) w szkole i wróciła cała zapłakana do domu. Gdy siostra pokazała jej list z Hogwartu dziewczyna rozpromieniła się i pobiegła się spakować. Następnego dnia pożegnała się z przyjaciółmi ze starej szkoły i poszła z siostrą na peron 9 i 3/4. Kate nie chciała zostawiać siostry samej ale też nie chciała być pośmiewiskiem w szkole więc wsiadła razem z bagażem do pociągu. Pomachała jej na pożegnanie i usiadła w wolnym przedziale. Podróż minęła jej bardzo przyjemnie a nawet poznała parę osób.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

Część, nazywam się Kate Rodriguez a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)

(Tak wiem, znajduje się na placu Defilad)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*patrzy na ciecz i uśmiecha się promienie do chłopaka po czym odstawia talerz na stole*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałam jakiegoś fajnego na stronie internetowej i z youtube trochę.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
Podaj mi zgodę na 100% Czystości Krwii albo zmień.
MysterygirlSusan
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lis 2018
0
#3
Już zmieniłam
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.