Witaj!

[KP] Charlotte Whinthouse
Kiyoko
Azkaban




Posty: 160
Tematy: 17
Lip 2016
Slytherin

#1
Rainbow 
playlista: click
______________________________________________________________________________________________________________

Więc zacznijmy od tego, że nazywam się:

[Obrazek: se7d5RC.png]

[Obrazek: tumblr_nqdqtrJEf71tmvgjko6_250.png][Obrazek: tumblr_ofvzsonLVu1towvhxo1_400.png]

Urodziłam się osiemnastego czerwca 2058 roku w szpitalu św. Munga. Jako jedyna i ostatnia córka Sophie i Marcusa Winthouse. Zamieszkałam w jednej z dzielnic Londynu o nazwie Islington. Moja mama jest mugolką, przez co jestem czarodziejką półkrwi. Zostałam przydzielona do domu Salazara Slytherina, podczas ceremonii przydziału. Niedługo zacznę swój czwarty rok. 

"Kiedy Charlotte źle się czuje nigdy pierwsza nie pójdzie do pielęgniarki. Czeka kilka godzin, żeby minęły objawy"
______________________________________________________________________________________________________________

[Obrazek: OpPNlS0.png]

[Obrazek: tumblr_nqdqtrJEf71tmvgjko5_250.png][Obrazek: large.png]

Teraz przejdźmy do wyglądu! Jestem średniego wzrostu ciemną mulatką! Mój ojciec jest mulatem, a moja matka ma afrykańskie korzenie. Jest możliwość, że odróżniam się na tle rówieśniczek, z powodu na swoje duże kształty, jednak nie należę do najgrubszych osób. Mam czarne kręcone włosy, które przypominają afro. Jednak staram się je prostować, bo naprawdę mnie denerwują! Mam ciemno brązowe oczy, które w ciemnościach przypominają czerń. Mam całkiem dużo pieprzyków! I mój znienawidzony szeroki nos, plus dochodzą do tego szerokie usta. Uwielbiam nosić kolczyki, do tego jeszcze długie koszulki i dresy! Od pewnego czasu wiąże włosy w niedbałego koczka.

[Obrazek: giphy.gif]

"Kiedy ma ciche dni chodzi ze słuchawkami na uszach, na których nie słuchać żadnej muzyki" 
_____________________________________________________________________________________________________________


[Obrazek: XivlKKS.png]


Może na oko jestem dosyć miła i urocza, ale... prawda jest inna. Uwielbiam dużo mówić i wszystkich obgadywać! Plotki, plotki, plotki! Niektórzy uważają, że to cecha lub wada. Ja sądzę, że to jest i dobra cecha i zła. Jestem pewna siebie i to właśnie buduję mój cały charakterek! Gdy ktoś mnie obrazi mogę kryć urazę przez wiele godzin, dni, tygodni lub nawet miesięcy! Łatwo się obrażam i nie przyjmuje do wiadomości, że ktoś może mnie nie lubić. Pomimo tych cech, często mam ciche dni. Przez cały dzień mogę chodzić z opuszczoną głową i nie odzywać się do nikogo. Jestem bardzo wrażliwa, jeśli chodzi o moją rodzinę. Może i nie mam dużo przyjaciół, ale uwielbiam małe dzieci! Są takie rozkoszne! Jednak nie okazuje współczucia! Każdy powinien zajmować się swoimi problemami.

"Kiedy zauważy kotka na ulicy, może zatrzymać całą autostradę, żeby tylko go przytulić
______________________________________________________________________________________________________________


[Obrazek: TbPM0AE.png]

[Obrazek: tumblr_nqdqtrJEf71tmvgjko8_250.png][Obrazek: tumblr_ov2dd6ViYj1wvu0d2o6_250.jpg]

**Na pożółkłym pergaminie znajduje się niedbale napisany tekst piosenki**

Stars shining bright above you 

Night breezes seem to whisper I love you 
Birds singing in the sycamore tree 
Dream a little dream of me 

"Jeżeli czegoś nie zrozumie podczas lekcji, siedzi w swoim dormitorium dopóki tego nie załapię"
______________________________________________________________________________________________________________

[Obrazek: Uo25j9O.png]

[Obrazek: 2803kyl.jpg][Obrazek: Korea-po-udniowa-tumblr-camisetas-babie-...40x640.jpg]

Morpheus Lestrenge [Dignus] 
"Wróciłeś, ale nie wiem czy nadal się znamy. Chyba wolałabym nie."
Isabelle Graham [Izzy] 
"Całe wakacje ze sobą nie rozmawiałyśmy. Czemu nagle wszyscy mnie zostawiają? Odezwij się.. proszę."
July Volkodav [Linteum] 
"Ostatnio widziałam cię w pierwszy dzień egzaminów, co się stało? Nagle wszyscy zniknęli, co zrobiłam?"
Anthony Reznikov [Valturi]
 "Trochę słabo, że przez twoje... zmiany skłóciłeś moje przyjaciółki..."

Percy Storm [_Percy_]
"Czy potraktowałam cię źle i brzydko, kochany? Odkąd odszedłeś będę zastanawiać się czy ktoś traktował cię lepiej niż ja. No nic. Wszystkiego najgorszego na nowej drodze życia, Storm."
Marysia [Ouija]
"Nie za bardzo cię znam, ale jesteś przyjaciółką July. Jesteś urocza i masz mnóstwo energii! Dajesz dziewczyno!"

"Co tydzień urządza sobie dni herbatki, podczas których pije herbatę w łóżku i rysuje karykatury"
______________________________________________________________________________________________________________

[Obrazek: 3l10ZHp.png]

[Obrazek: tumblr_nxtkez0BgY1u4gv6co4_250.png][Obrazek: 0e82398cefd9e3644988293794357ca1.jpg]

Sophie Whinthouse [Postać IC/Matka] 
"Uwielbiam z tobą rozmawiać o wszystkim, ale ty mogłabyś polubić magię. Nie jest taka zła! Naprawdę! Pomimo to bardzo mi w życiu pomogłaś. Dziękuje. Jesteś jedyną kobietą z którą miałam możliwość mieć najlepsze relacje. Dziękuje za to, że oddałaś tyle czasu w wychowywanie mnie."
Marcus Whinthouse [Postać IC/Ojciec]
 "Przez wakacje nasze relacje trochę się pogorszyły. Naprawdę nie podoba ci się to, że jestem inna? Że jestem w tym "popsutym" domu? Szczerze tatusiu, wolę być w popsutym domu, niż szczerzyć się jak lwica."

"Raz w swoim życiu zrobiła graffiti na jednym z bloków, jednak została złapana przez policję."

______________________________________________________________________________________________________________

[Obrazek: sMKJTa5.png]

[Obrazek: tumblr_nxtkez0BgY1u4gv6co2_250.png][Obrazek: tumblr_p4p2vyMunT1x6ssqyo8_250.png]

» Uwielbia nosić kolczyki
» Ma uczulenie na kurz i orzechy
» Nie cierpi sernika i ciast truskawkowych, za to uwielbia szarlotkę.
» Jest zafiksowana na punkcie muzyki i mogłaby jej słuchać cały dzień
» Często choruje.
» Trzyma swoją różdżkę w specjalnej bransolecie w rękawie.
» Stworzyła swoje własne prawa czarnoskórych ludzi i przestała mieć problem do swojego koloru skóry.
» W ciągu wakacji nauczyła się rysować karykatury i ma bzika na punkcie rysowania oczów. 

"Ma dni w których rysuje po wszystkich swoich notatkach oczy, a w drugim dniu ma specjalną kartkę na której trenuje rysowanie karykatur"
______________________________________________________________________________________________________________

Informacje:

Bogin:
"Moim boginem jest odwracająca się ode mnie rodzina"
Patronus:
"Moim patronusem najprawdopodobniej będzie lampart"
Ulubiony kolor:
"Mój ulubiony kolor to zielony i pozłacany żółć"
Drugie imię:
"Mam na drugię imię Athena, jednak nie używam tego imienia, bo mi się nie podoba!"
Zwierzę:
"Mam sowę jarzębatą, która nazywa się Rookie"
Wizerunek:
"Moja twarz należy do Amandly Stenberg"

"W ciągu zimy chodzi w czapce i szaliku po dormitorium."

______________________________________________________________________________________________________________

uwaga uwaga, wygląd postaci jest jej przyszłym wyglądem. 
karta będzie cały czas aktualizowana, przynajmniej na razie, kobieta zmienną jest.
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#2
Za dużo dużych zdjęć cukiereczku.
Kiyoko
Azkaban




Posty: 160
Tematy: 17
Lip 2016
Slytherin

#3
Valturi napisał(a): (02.12.2018 20:08)Za dużo dużych zdjęć cukiereczku.
zmniejsze je w swoim czasie, bo musze na pinterescie pogrzebac
Karkaru
Czarodziej




Posty: 56
Tematy: 11
Lis 2018
86
Slytherin
#4
Repeczka!  Big Grin
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#5
ale bedzie obrazana
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#6
Jaka faajna!!
Kiyoko
Azkaban




Posty: 160
Tematy: 17
Lip 2016
Slytherin

#7
refresh
dodałam tam relacje i głoss
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#8
Ładna Kp Heart +repke dałam
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#9
w h i n t h o u s e
viper wroc
Kiyoko
Azkaban




Posty: 160
Tematy: 17
Lip 2016
Slytherin

#10
ambi napisał(a): (07.12.2018 23:38)w h i n t h o u s e

t a k



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.