Witaj!

[piotrwaleczny] Jest wczesną godzina i nie mam co robic
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#11
[Obrazek: fSkJv3I.png]
no dlaczego? lol
viper wroc
Yoda22
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 5
Sty 2016
Hufflepuff

#12
MONDRA ZAGADKA
Stoi polski baran na granicy polsko - czeskiej. Czyje bedzie mleko?
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#13
piotrek co oni maja do twojej wagi
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#14
hej kiedy mi ty kurcze chu
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#15
nei przeklianj priosze
viper wroc
piotrwaleczny
Czarodziej




Posty: 44
Tematy: 5
Sie 2015
5
Slytherin
#16
ambi napisał(a): (09.12.2018 19:04)[Obrazek: fSkJv3I.png]
no dlaczego? lol

Widzisz . Mam władzę. Uważaj bo będę ci jeszcze trawa bany dawal.

Yoda22 napisał(a): (09.12.2018 19:05)MONDRA ZAGADKA
Stoi polski baran na granicy polsko - czeskiej. Czyje bedzie mleko?

Gdyby jeszcze dawały mleko

Yoda22 napisał(a): (09.12.2018 19:05)MONDRA ZAGADKA
Stoi polski baran na granicy polsko - czeskiej. Czyje bedzie mleko?

Gdyby jeszcze dawały mleko
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#17
no no sluchaj mnie kolego bo nei zamierzanm jescze raz sie pwotarzac okej ja tylk orutuaj chce zebysd mi odpoowiedzial na jedno pytanie a ty oczyuwiscie musisz z teog robic nie wiaodmo jaki problem no cbo czy naprawde to jest taki wielki trudnm ospdoiwiedc na pyhtanie dlaczeog taki oschly ejstes no ja seiro nie rozumeim twojehgo dylematu po rpsitu badz sze mna szczeyr gtrurele czyhadyitbne idal rhjdkoe bnsb i yarh mkojlngobuou93-[jjnnjnm; . . ll llll rr 

rr
r
viper wroc
piotrwaleczny
Czarodziej




Posty: 44
Tematy: 5
Sie 2015
5
Slytherin
#18
LENIWIECHERE napisał(a): (09.12.2018 19:17)piotrek co oni maja do twojej wagi

Nie wiem. Ja lubię swój brzusio

czarekPL napisał(a): (09.12.2018 19:48)hej kiedy mi ty kurcze chu

Chcesz używać wulgaryzmów to na pw. A jeżeli chcesz żebym ci... W sumie nie zrozumiałem tego pytania

ambi napisał(a): (09.12.2018 19:50)nei przeklianj priosze

Grzeczny chłopiec. Ale dla sprecyzowania, on bardziej używa wulgaryzmów a nie przekleństw Smile

ambi napisał(a): (09.12.2018 21:21)no no sluchaj mnie kolego bo nei zamierzanm jescze raz sie pwotarzac okej ja tylk orutuaj chce zebysd mi odpoowiedzial na jedno pytanie a ty oczyuwiscie musisz z teog robic nie wiaodmo jaki problem no cbo czy naprawde to jest taki wielki trudnm ospdoiwiedc na pyhtanie dlaczeog taki oschly ejstes no ja seiro nie rozumeim twojehgo dylematu po rpsitu badz sze mna szczeyr gtrurele czyhadyitbne idal rhjdkoe bnsb i yarh mkojlngobuou93-[jjnnjnm; . . ll llll rr 
Um... No już mówiłem. Chcesz wiedzieć to na pw chodź, to pogadamy Smile
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#19
Dobra, Piotrek. Koniec tych żartów. Żarty skończyły się już dawno, dawno temu, jeżeli już nie zdążyłeś zauważyć. 
Człowiek przychodzi do Ciebie z jednym pytaniem, a pytanie to od kilkunastu nocy, tygodni, LAT nie pozwalało mi zasnąć. Czy ty wiesz, ile to jest czasu? Ile nieprzespanych nocy? Może z Twej perspektywy wygląda to śmiesznie, ale uwierz mi, to śmieszne nie jest. ABSOLUTNIE NIE. Bawisz się moimi uczuciami, podczas gdy ja próbuję tylko poznać powód, dla którego jesteś taki oschły (? lol). Chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy, co? Hm? No powiedz, przyznaj się. Chociaż... Nie, nie, Ty to jesteś zbyt dumny, żeby powiedzieć już, że się myliłeś, że nie powinieneś być taki oschły (? lol), oraz że błędem było nie odpowiedzenie na moje pytanie, które już bardzo dobrze znasz. Nie ma w tym nic śmiesznego. Pamiętam, gdy miałam 5 lat i na urodziny w przedszkolu dostałam tort (sernik z zieloną galaretką), ale nie mogłam go zjeść przez uczulenie, więc tylko inne dzieci go jadły, a ja patrzyłam się na nich z zazdrością. Ten gniew skrywa się we mnie do dziś, a Ty rozbudziłeś go. Przypomniałeś mi o moim torcie (serniku z zieloną galaretką), którego zjeść nie mogłam. Nie tylko przez ten cały twój kaprys nie mówienia mi o tym, dlaczego jesteś taki oschły (? lol), ale też twoją postawą wobec całej tej sprawy. I wiesz co? Nie zmieniłeś się. Nie zmieniłeś się ani trochę. Pamiętam, gdy poznałam Cię 18 lutego 1974 roku, kiedy mieliśmy 47 lat. Mimo tego, ile czasu minęło od tamtego momentu, dla mnie wciąż jesteś tą samą osobą. Może kompletnie osiwiały ci włosy i urosły wąsy oraz broda, a twarz pokryła się zmarszczkami, ALE NIE, ty mi, cholera, wciąż nie chcesz odpowiedzieć na to jedno pytanie. DLACZEGO JESTEŚ TAKI OSCHŁY? LOL. I teraz jeszcze udajesz, że masz jakąś moc pozwalającą Ci na zbanowanie mnie, tak? TAK? Że co, że niby admin jesteś, hmm? Zawsze nadużywałeś mocy, jaką ci dawano. Nie wiem, dlaczego taki jesteś, ale wiedz, że jesteś taki oschły, że normalnie... Normalnie tego nie powiem, bo nie wypada. Więc radzę Ci - zastanów się nad swoim zachowaniem, bo kiedyś to może się dla Ciebie źle skończyć...
Żegnaj...
viper wroc
piotrwaleczny
Czarodziej




Posty: 44
Tematy: 5
Sie 2015
5
Slytherin
#20
ambi napisał(a): (09.12.2018 21:48)Dobra, Piotrek. Koniec tych żartów. Żarty skończyły się już dawno, dawno temu, jeżeli już nie zdążyłeś zauważyć. 
Człowiek przychodzi do Ciebie z jednym pytaniem, a pytanie to od kilkunastu nocy, tygodni, LAT nie pozwalało mi zasnąć. Czy ty wiesz, ile to jest czasu? Ile nieprzespanych nocy? Może z Twej perspektywy wygląda to śmiesznie, ale uwierz mi, to śmieszne nie jest. ABSOLUTNIE NIE. Bawisz się moimi uczuciami, podczas gdy ja próbuję tylko poznać powód, dla którego jesteś taki oschły (? lol). Chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy, co? Hm? No powiedz, przyznaj się. Chociaż... Nie, nie, Ty to jesteś zbyt dumny, żeby powiedzieć już, że się myliłeś, że nie powinieneś być taki oschły (? lol), oraz że błędem było nie odpowiedzenie na moje pytanie, które już bardzo dobrze znasz. Nie ma w tym nic śmiesznego. Pamiętam, gdy miałam 5 lat i na urodziny w przedszkolu dostałam tort (sernik z zieloną galaretką), ale nie mogłam go zjeść przez uczulenie, więc tylko inne dzieci go jadły, a ja patrzyłam się na nich z zazdrością. Ten gniew skrywa się we mnie do dziś, a Ty rozbudziłeś go. Przypomniałeś mi o moim torcie (serniku z zieloną galaretką), którego zjeść nie mogłam. Nie tylko przez ten cały twój kaprys nie mówienia mi o tym, dlaczego jesteś taki oschły (? lol), ale też twoją postawą wobec całej tej sprawy. I wiesz co? Nie zmieniłeś się. Nie zmieniłeś się ani trochę. Pamiętam, gdy poznałam Cię 18 lutego 1974 roku, kiedy mieliśmy 47 lat. Mimo tego, ile czasu minęło od tamtego momentu, dla mnie wciąż jesteś tą samą osobą. Może kompletnie osiwiały ci włosy i urosły wąsy oraz broda, a twarz pokryła się zmarszczkami, ALE NIE, ty mi, cholera, wciąż nie chcesz odpowiedzieć na to jedno pytanie. DLACZEGO JESTEŚ TAKI OSCHŁY? LOL. I teraz jeszcze udajesz, że masz jakąś moc pozwalającą Ci na zbanowanie mnie, tak? TAK? Że co, że niby admin jesteś, hmm? Zawsze nadużywałeś mocy, jaką ci dawano. Nie wiem, dlaczego taki jesteś, ale wiedz, że jesteś taki oschły, że normalnie... Normalnie tego nie powiem, bo nie wypada. Więc radzę Ci - zastanów się nad swoim zachowaniem, bo kiedyś to może się dla Ciebie źle skończyć...
Żegnaj...

Twoja historia mnie wzruszyła...
A więc...
Niech będzie... 
Byłem oschły...
Ale napiłem się wody.




A i określenie "żegnaj" mam nadzieję że nie miałeś tego na myśli, ale żegnaj oznacza na zawsze.
No to tak. Dobranoc :3



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.