Witaj!

[piotrwaleczny] Jest wczesną godzina i nie mam co robic
piotrwaleczny
Czarodziej




Posty: 44
Tematy: 5
Sie 2015
5
Slytherin
#52
TestingNow napisał(a): (06.11.2019 04:19)Jak to jest, że tyle razy twój komputer ma problemy?

Jak podchodzisz do zmian na Hapel?

Jak byś się czuł, gdyby na jeden dzień twoja postać należała do jednego wylosowanego anonimowego gracza? Myślisz, że ta osoba by odgrywała zgodnie z kanonem twojej postaci, czy by jednak wykorzystała swoją anonimowość do zniszczenia ci rozgrywki?
Mój komputer miał problemy. Potem miałem notebooka zrobionego z drewna. A aktualnie wymienilem (w tym notebooku) dysk, dodałem ramu, wyczyściłem system i śmiga jak ta lala.

Zmiany na hapel? Osobiście dużo z nich bardzo mi sie nie podoba i wróciłbym do tego starego hapla.

Uważam że jeżeli miałoby to być losowe wybieranie gracza, to żeby ktoś mógł się zakwalifikować w ogóle do tego losowania, to musiałby przejść wcześniej "test". Jakby przeszedł owy test to wydaje mi sie że nie miałbym sie o co martwić. Kanon mojej postaci jest chyba znany tylko mi, wiec ta osoba musiałaby do mnie napisać żebym jej wytłumaczył jaki jest Peter.

ola566 napisał(a): (06.11.2019 12:40)Jak ci mija dzień Piotrze?
Wspaniale! Zjadłem sobie makaron z sosikiem i aktualnie gram sobie w gre. W ogóle to miło że pytasz.



Wiadomości w tym wątku
RE: [piotrwaleczny] Jest wczesną godzina i nie mam co robic - przez piotrwaleczny - 06.11.2019 23:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.