Witaj!

[APELACJA] hubcik99
mareckiziomal
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2018
8
#1
Osoba nakładająca karę: Nie wiem
Powód nałożenia kary: Nie wiem
Czas trwania kary: Rok?
Opis sytuacji:
Prawdopodobnie kiedyś podczas tworzenia 3.0 skończyłem grać, potem na chwilę wróciłem, po czym dostałem bana za jakąś głupotę (strzelam, że zostałem zbanowany na siłę). I tak zostało do dzisiaj.

Argumentacja:
W sumie myślę, że nic szczególnie złego nie zrobiłem, chyba że liczyć pracę na konkurencji, ale to chyba nikt jej nie brał na poważnie (w tym ja), bo w końcu robiła ją specyficzna osoba. Na pewno jednym z argumentów może być to, że sporo przegrałem na serwerze, bo aż od 2-3 miesiąca po jego starcie. I przez prawie całą grę na serwerze siedziałem w administracji i pracowałem na rzecz serwera. W sumie pomyślałem, że czasem spoko by było sobie wbić pograć ze starymi graczami, więc liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji.


Pozdrawiam.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#2
Powodem Twojej banicji była reklama konkurencyjnych serwerów przez wiadomości prywatne na Discordzie. Tym samym, apelacje odrzucam i życzę powodzenia przy kolejnych projektach licząc na to, że w końcu nauczysz się na czym polega zdrowa konkurencja.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.