Witaj!

Plakaty wyborcze- Trevor Wright
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#1
**Na terenie większości magicznych miejscowości, w tych częściej odwiedzanych miejscach pojawiło się kilka plakatów wyborczych o następującej treści:**

[Obrazek: Qh0b39o.png]
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#2
**We wszystkich osiedlach, które zamieszkują czarodzieje i czarownice w kluczowych i często odwiedzanych miejscach pojawiły się plakaty wyborcze, które dla mugola będą objawiały się jako reklama jakiegoś szamponu do włosów, plakat jest przyczepiony zaklęciem tymczasowego przylepca, ma następującą treść:**

Magiczni Obywatele Wielkiej Brytanii!

Pragnę przedstawić wam mój model kampanii wyborczej, który opiera się na waszych prośbach.
Chcę abyście wiedzieli że w Ministerstwie są osoby, które was słuchają!
W mej kampanii nie ma planów równych ani równiejszych, każdy jest dla mnie tak samo ważny i każdy mam zamiar w takiej samej mierze spełnić!

Mam zamiar wprowadzić tak zwany Wiek Emerytalny, po przekroczeniu którego, czarodziej nie będzie musiał dalej pracować aby się utrzymać, nie jesteśmy magicznymi posągami, które będą wiecznie wykonywać jakąś czynność, każdy ma prawo żyć godnie, toteż każdy czarodziej który przekroczy wiek 60 lat i nie będzie w stanie pracować dalej, będzie miał prawo ubiegać się w departamencie czy miejscu w którym wcześniej pracował o emeryturę!

W mych planach jest wprowadzić pakiet mieszkań socjalnych dla absolwentów szkół, którzy mają te nieszczęście być sierotami lub osobami niezdolnymi sami o siebie zadbać i nie są w stanie od razu po szkole stanąć na nogi. Toteż Ministerstwo Magii wyciągnie ku nim pomocne dłonie i da im na określony i wspólnie uzgodniony czas mieszkanie aby młody czarodziej nie musiał się martwić o swoją przyszłość i życie w naszym społeczeństwie!

Każdy czarodziej, ma prawo być zdrowym! Niestety obecny rząd Lisy Yrell, która piastuje obecnie urząd Dyrektora Szpitala Im Św. Munga w Londynie, nie jest w stanie tego zapewnić obywatelom Wielkiej Brytanii. Toteż mam zamiar jako Minister Magii wspomóc Dyrekcję Szpitala i przekazać im środki na utrzymanie szpitala. Szkoda że osoba, która nie radzi sobie z takim przedsięwzięciem, mając pod sobą kilkadziesiąt osób, próbuje piastować tak ważne stanowisko jakim jest Minister Magii, który ma pod sobą Lud Wielkiej Brytanii! Nie bądźmy ślepi!

Każdy wie że naszą przyszłością są dzieci! Toteż jesteśmy zobligowani pomóc im w tym aby wyrosły na ludzi odpowiedzialnych i zdolnych! W mych planach jest wyciągnięcie pomocnej dłoni w kierunku Szkoły Magii I Czarodziejstwa Hogwart. W mych planach jest modernizacja klas, sprzętu na jakim pracują uczniowie, czy też wsparcie finansowo nauczycieli! Wszak to oni wychowują nasze dzieci kiedy są w szkole, musimy być im za to wdzięczni! Musimy wspierać zainteresowania uczniów oraz musimy pokazać im że warto się uczyć, w końcu jak już mówiłem, kiedyś one będą musiały zastąpić nas na naszych stanowiskach! W końcu bez nich nie będzie Magomedyków, Aurorów, Eliksirowarow, Zdolnych Zielarzy, Wróżbitów, Numerologów, Runologów i wielu wielu innych cennych dla nas ludzi, którzy cały czas modernizują nasz kraj! Walczmy o nich, Walczmy bo są oni naszą przyszłością!

Każdy ma prawo żyć godnie w naszym kraju, niestety wielu czarodziejów sądzi inaczej! Na szczęście w  kraju są jeszcze ludzie, którzy potrafią zobaczyć w innych równego sobie! Nie będę wymieniał tutaj tych ludzi z imion i nazwisk, ale jestem dumny z tego że w naszym kraju są osoby, które widzą w stworzeniach magicznych kogoś więcej, nie tylko "stworzenie". Mam zamiar wraz z tymi, którzy o to walczą wyzwolić wiele magicznych stworzeń z jarzma trzymających ich na łańcuchach czarodziejów, wiem że wielu z was nie popiera mego zdania, ale postawcie się na ich miejscu! Który z was chciałby być ubezwłasnowolniony! 

Na wielu stanowiskach w Ministerstwie znajdziemy ludzi, którzy są tam chyba tylko w celu materialnym, potrzebujemy tych, którzy pracując w Ministerstwie pozostawią po sobie "cegiełkę" z której kiedyś powstanie coś więcej niż tylko puste stanowisko pracy, musimy cały czas dbać o to aby modernizować i rozwijać Ministerstwo Magii, walczmy z tym co ludzie nazywają "Korupcją" czy kolokwialnie zwanym "kolesiostwem" niech stanowiska pracy piastują osoby zdolne i pracowite a nie spokrewnione z również kolokwialnie zwaną "górą" musimy przegnać tych, którzy kieszeń wypełniają ciężką pracą innych ludzi!
Nie obchodzi mnie wiek, czy też jak bogaty jesteś oraz rodzina z której pochodzisz, jeśli jesteś pracowity i zdolny oraz pełnej energii znajdziesz miejsce w Kraju, który chcę prowadzić! Stawiajmy na rozwój i młodzież!

Obywatele i Obywatelki, mówię też do szerokiej populacji Magicznych Stworzeń, które zamieszkują ziemie Wielkiej Brytanii.
Składając wiarę i nadzieje na moje barki, możecie mieć pewność, że dam z siebie wszystko co w mojej mocy,
aby spełnić swoje postanowienia i o wiele więcej. Ponadto cały czas jestem otwarty na nowe propozycje, ja nigdy nie odtrącę pomocnej ręki skierowanej do nas, Ministerstwo ma służyć obywatelstwu! Obywatele powinni wspierać Ministerstwo. Tylko wtedy gdy stworzymy taka Symbiozę możemy być pewni że postąpimy naprzód ku lepszemu!
Jestem tutaj dla Was!
Trevor Regulus Wright 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.