Witaj!

[Problem] Brak możliwości zalogowania się.
PLMrMisiek26
Czarodziej




Posty: 69
Tematy: 13
Gru 2014
65
Slytherin
#1
Specyfikacja techniczna komputera: (Wszystko, CPU, GPU, RAM) 8 GB ramu, 64bity, Nvidia, Windows 10
Wersja systemu: x64
Opis problemu: Siemka wszystkim, postanowiłem z nowym kompem zagrać znowu na haplu, pobieram SKluancher, updater do (właśnie) hapla, ustawiam przypisany RAM na 3 GB, normalnie się odpala ekran menu. Sprawdziłem opcje, są dobrze ustawione jeśli chodzi o grafikę. Wchodzę na hapla i TU pojawia się problem. Otóż, po wejściu na serwer nie mogę uruchomić czatu. Klikam "T", klikam slash. Nic. Kompletnie. Escape też nie działa, jakby klawiatura odmówiła posłuszeństwa, tylko myszką mogłem ruszać w formie pokazu slajdów. Gdy klikałem ikonę Windowsa, to normalnie się uruchomiło menu, dzięki czemu mogłem
Screeny: tego w SS'ach się nie oda opisać. Jeśli mogę temu jakoś zaradzić, to proszę mnie nakierować, koledzy.
Treść błędu: Brak

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#2
Spróbuj włączyć chat w ustawieniach. [Nazywa się to chyba multiplayer chat]
PLMrMisiek26
Czarodziej




Posty: 69
Tematy: 13
Gru 2014
65
Slytherin
#3
Dropsik1337 napisał(a): (25.12.2018 22:52)Spróbuj włączyć chat w ustawieniach. [Nazywa się to chyba multiplayer chat]

No niestety, sprawdziłem i niezbyt. Chyba, że pokażesz mi dokładnie o co chodzi na pw, poprzez ss, lub na discord. By nie robić spamu to podam mój discord: PedoBear#0952

Nie wiem co mi pomogło, ale już mogę się zalogować. Wątek można zamknąć.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.