Witaj!

Choroba [Propozycja]
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#21
TestingNow napisał(a): (27.12.2018 13:02)Milczenie nie jest dobrym sposobem na spowalnianie badań a prowadzenie to 
To prowadź badania i eksperymentuj jeśli masz do tego postać. Radź sobie z problemem.
Jest choroba, trzeba sobie z nią poradzić na możliwości swojej postaci. Masz pole do popisu, chyba o to w tym chodzi?
Jak dla mnie wszystko z narracją jest okej
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#22
Czepiacie się gdy administracja nic nie robi, czepiacie się kiedy wychodzą do was z otwartą dłonią. Jako dawny mod, właściwie to bardzo dawny, nie raz próbowałem zachęcić graczy do odgrywania czegoś innego niż stania w miejscu. Nie zawsze to wychodziło, ale zawsze jakaś grupka, chociaż na chwilkę ruszyła do walki z nudą i próbowała jakoś temu zaradzić.

Może to też mój sposób bycia i gry. Lubię dramy, nieoczekiwane zwroty akcji, albo najlepiej coś co sprawi zmianę u mojej postaci. Nie wnikam w to jak bardzo jest dla was bolesne to, że wasza postać choruje. W normalnym świecie jesteś chodzącym robotem, który nigdy nie choruje? Bez przesady. Zdarzało mi się nawet bez akcji globalnych czasem odegrać chorobę postaci, bo to całkiem naturalne. Dostała 20 razy tłuczkiem? Dlaczego ma tego nie odczuwać. Tłuczki to ołowiane kule, które dodatkowo dostają pęd przez uderzenie pałką. 

Wracając jednak do choroby, czepiacie się rzeczy która tą chorobę czyni wyjątkową. To świat magii - na co dzień dzieją się rzeczy niespotykane, a z waszych wypowiedzi wynika jakby zmiana płci była czymś nienaturalnym, a tym samym okropny i jak tak admin może robić. 

Zmianę płci można wytłumaczyć w prosty sposób. Jak wiadomo każda płeć charakteryzuje się zmienną ilością hormonów (dokładniej testosteronu i estrogenów). Organizm zainfekowany może zacząć produkować większą ilość jakiegoś hormonu, co właśnie w przypadku chorób magicznych, może powodować zmiany płci. Jednak by to nie był tylko bełkot, kogoś kto w sumie na biologii się nie zna, to przytoczę jeszcze dwie choroby, z czego jedną znam po łepkach.
Smocza ospa i ta, która powodowała zanik kończyn. Wiecie, że w tych chorobach możliwa była śmierć? Serio nie narzekajcie, że wam się płeć zmienia. Lepsze to niż nieodwracalny zanik męskiego narządu rozrodczego w tej drugiej chorobie. RP jest do grania, wczuwania się w inne postaci, a coś nowego - jest czymś w czym warto brać udział. Tyle ode mnie. 
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#23
Oj Francuz.. Twoja propozycja jest przejawem czego? Bo nie rozumiem w ogóle jej sensu. Ciągle krążą opinie, jakoby na Haplu nic nowego się nie działo, ostatnimi czasy Emil pracuje nad Haplem bardzo dużo, co zresztą możecie dostrzec. Do Hapla zostało dosypane ziarnko realizmu, w końcu halo, kto odgrywał poza mną to, że postać jest chora kiedykolwiek?

Na Haplu odgrywamy postacie, które też są ludźmi, nie są nieśmiertelni i bez szansy na zachorowanie. Wprowadzone urozmaicenie rozgrywki jest zrobione tylko po to, abyście wy - gracze mieli nowe pole do popisu; abyście mieli nową platformę, na której możecie postawić nowe, jakże zacne akcje RP. Mam nadzieję, że docenicie czyjąś pracę, która została wykonana DLA was a NIE przeciwko wam. Pozdrawiam serdecznie!
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#24
Jestem przeciw. Tak apropo tak jak napisał pan @up to bardzo rzadko ktoś odgrywał choroby. Jakby nigdy nie chorowały, normalnie gdyby każdy człowiek miał cechy wampira czy jeszcze kogoś co nie choruje nigdy. Więc jaki to miałoby sens. Jedynie wymuszenie akcji choroby ma sens, aby każdy nie odgrywał osoby, która ma końskie zdrowie.

Poza tym jak chcesz zwalczyć to zbadaj tę chorobę i prowadź badania różne.
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#25
Również jestem przeciwny wycofaniu choroby. Może i jest troszkę przesadzona ale w końcu coś się dzieje. Wielki plus dla Emila że w ogóle wpadł na taki pomysł. Mung również został rozruszany. Może jedynym problemem tej choroby jest skrypt który czasem potrafi zaspamić chat.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#26
Za 
PS - Chce zobaczyć Emila Gingerblade w wesji żeńskiej <3 Big Grin


[Obrazek: b9d.gif]
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#27
Matthew10 napisał(a): (27.12.2018 14:08)
Poza tym jak chcesz zwalczyć to zbadaj tę chorobę i prowadź badania różne.
Nie miał bym NIC przeciwko chorobie gdyby nad badaniami choroby poprowadzona została narracja. Poza tym myślisz, że tego nie robię? Jedyna osoba która odpowiada na co po nie które moje pytania i to bardzo ogólnikowo jest emil, który nie jest osobą do której łatwo dotrzeć.

MateVu napisał(a): (27.12.2018 14:04)Oj Francuz.. Twoja propozycja jest przejawem czego? Bo nie rozumiem w ogóle jej sensu. Ciągle krążą opinie, jakoby na Haplu nic nowego się nie działo, ostatnimi czasy Emil pracuje nad Haplem bardzo dużo, co zresztą możecie dostrzec. Do Hapla zostało dosypane ziarnko realizmu, w końcu halo, kto odgrywał poza mną to, że postać jest chora kiedykolwiek?

Na Haplu odgrywamy postacie, które też są ludźmi, nie są nieśmiertelni i bez szansy na zachorowanie. Wprowadzone urozmaicenie rozgrywki jest zrobione tylko po to, abyście wy - gracze mieli nowe pole do popisu; abyście mieli nową platformę, na której możecie postawić nowe, jakże zacne akcje RP. Mam nadzieję, że docenicie czyjąś pracę, która została wykonana DLA was a NIE przeciwko wam. Pozdrawiam serdecznie!
Mówisz nowe pole do popisu a kiedy napisałem na helpop odnośnie badania choroby czy mogę uzyskać informacje na jej temat odpowiedź była krótka. Cytuje: "Nie". Dla mnie to jest okropnie demotywujące kiedy mimo wszystko kiedy żarliwie bierzesz udział w narracji jako osoba, która chce ruszyć w stronę wynalezienia lekarstwa. Dlaczego ze względu na OOC jestem odcinany od oczywistych wyników badań? Chyba nie trzeba mieć doktoratu z hematologii żeby pobrać krew  czy bóg wie jakiego wykształcenia żeby przeprowadzać badania nad chorobą chociaż by na sobie czy na innych organizmach żywych i wyciągnąć w nioski z obserwacji. Poza tym nie wiem czy ktokolwiek zdaje sobie sprawę ale realnie nie da się zachorować na 2 wirusy na raz.

Poza tym tak szczerze może najpierw zamiast urozmaicać rozgrywkę niedopracowaną akcją i skryptem wypadało by zacząć interesować się niewydolnością maszyny tak żeby dało się grać bez 20 restartów dziennie bądź przenoszenia akcji np rozpoczęcia roku na DC.

(ps. Przepraszam za błędy pisze z telefonu)
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#28
To że typ ma ból dupci o to że robi 16-latka który chce wynaleźć lek to nie znaczy że mamy cofać całą chorobę. Przecież narzekaliśmy że nudno na haplu ot teraz coś mamy, jak dla mnie bardzo fajnego. A i Francuz nie płacz że szesnastolatkowi nie uda się wynaleźć leku w takim krótkim czasie xD
Albuss
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Kwi 2018
10
#29
Rozumiem narzekania czesci z was gdyz ja sam zamiast odgrywac z ludzmi musze siedziec w szpitalu gdyz moja postac ma depresje z wiazku ze stratą (wacka). No ale niestety taki jest urok zycia ze przychodzi problem/choroba/kataklizm i nagle nie mozesz robic tego co lubisz a przypominam ze chyba na tym polega RP. Jedyny problem tej choroby to fakt iz administracją ją wpusciła a nastepnie zostawila nas samych sobie bez narracji/wyjasniem dzialania skryptów oraz bez itemków ooc spowalniajacych działanie skryptu. Jeżeli moja postac odzyska swoj narząd to nie mam najmniejszego problemu z tą chorobą wrecz przeciwnie uciesze sie ze na serverze wrescie cos sie dzieje.

A tak w ogole chyba trzeba bedzie IC hoga odwolac nie ? Była kiedys taka sytuacja ?
Jatina
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 26
Sie 2016
63
Gryffindor
#30
Przeciw
Uważam że ta narracja jest jak najbardziej fajna bo chyba nigdy (przynajmniej od kiedy gram) nie zrobiono tak globalnej, że obejmie cały serwer. Naprawde nie wiem o co wam chodzi, ale chyba bardzo polubiliście afczenie pod 3M i narzekanie że na tym haplu to nic sie nie dzieje. To oczywiste że lek na nieznaną, całkiem obcą chorobę jest trudny do wynalezienia i potrzeba na to wielu specjalistów, i dużo czasu, a nie że 1 uczeń klasy 3 OOC wynajduje antidotum na epidemie. Trochę realizmu.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.