Witaj!

Choroba [Propozycja]
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#1
Propozycja: Cofnięcie akcji globalnej z chorobą. Spotkałem się z opinią kilku graczy którzy uważają, że akcja ta za bardzo niszczy rozgrywkę oraz ciężko wykreowane postacie poprzez wymuszanie akcji choroby. Poza tym skrypt jest niedopracowany cały czas się zawiesza, laguje serwer i wywala. Proszę się wypowiadać.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Jestem za cofnięciem akcji z choroba
PatrykoLol
Azkaban




Posty: 104
Tematy: 15
Sie 2017
Hufflepuff

#3
**Cos tu bylo ale zniklo** C:
Karkaru
Czarodziej




Posty: 56
Tematy: 11
Lis 2018
86
Slytherin
#4
Jak najbardziej jestem za cofnięciem tego. Totalne dno.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#5
W żadnym wypadku, nie. Administracja w końcu coś robi, żeby ludzie mieli o czym gadać/co robić a tutaj marudzą
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#6
Nie. Wreszcie coś się dzieje i pamiętajcie ludzie to tylko postacie w grze komputerowej.
n1rwana
Władca smoków.




Posty: 177
Tematy: 25
Kwi 2016
145
Gryffindor
#7
Nie podoba wam się, bo wreszcie coś sprawia, że nie jesteście nieśmiertelni? Coś wreszcie sprawiło, że mung rzeczywiście działa. Z resztą dochodząc do waszych odpowiedzi, to wy nie chcecie usunięcia skryptu, a jedynie jego naprawienia.
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#8
Do samej choroby raczej nic nie mam, jedynie skrypt mnie drażni, bo jak już zostało to powiedziane przez niejedną osobę - no nie działa on prawidłowo.
viper wroc
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#9
Nicodem napisał(a): (27.12.2018 03:44)Nie podoba wam się, bo wreszcie coś sprawia, że nie jesteście nieśmiertelni? Coś wreszcie sprawiło, że mung rzeczywiście działa. Z resztą dochodząc do waszych odpowiedzi, to wy nie chcecie usunięcia skryptu, a jedynie jego naprawienia.
Nie. Ja po prostu uważam, że cała akcja jest źle zaplanowana. Gdzie przepraszam jakiś moderator-opiekun choroby wspierający osoby, które zajmują się lekiem. (wspierający informacjami rzecz jasna). Jedyną osobą, która zna specyfikacje choroby jest emil i szczerze mówiąc jest JEDYNĄ osobą kompetentną. Mung działa? Nie jestem przekonany. Nikt się nie organizuje a ludziom po prostu przestaje się chcieć dobijać do sił wyższych by uzyskać odpowiedź która wychodzi IC z badań. Ja spotkałem się kilkukrotnie z sytuacją w której kiedy wysyłam ss na helpop i proszę o informacje dostaje od moderatora odpowiedź na pytanie "Czy mógłbym się dowiedzieć jak choroba reaguje na to i na to"
~Nie.
Same choroby okej jak najbardziej. Ale może nie startować z czymś czego ani serwer nie jest w stanie pociągnąć ani moderacja czy gracze. Tu nie chodzi o nieśmiertelności a o sam fakt narzucania komuś RP. Tak samo gdzie się podziały realia? To jest harry potter czy sex misja? Jest tyle fajnych chorób magicznych od magicznego kataru po groszkoopryszczke...
n1rwana
Władca smoków.




Posty: 177
Tematy: 25
Kwi 2016
145
Gryffindor
#10
"Jedyną osobą, która zna specyfikacje choroby jest emil i szczerze mówiąc jest JEDYNĄ osobą kompetentną."
Sam Emil wyszedł z tą inicjatywą stworzenia choroby i wszystko było z nim ustalane, jednakże to on jest największą skarbnicą wiedzy, fakt.
"Mung działa? Nie jestem przekonany. Nikt się nie organizuje a ludziom po prostu przestaje się chcieć dobijać do sił wyższych by uzyskać odpowiedź która wychodzi IC z badań"
Robisz to jedynie ty mój drogi, znalezienie leku w świecie realnym też nie jest proste, zwłaszcza, jak nie wie się skąd pochodzi choroba i jaka jest.
"Same choroby okej jak najbardziej. Ale może nie startować z czymś czego ani serwer nie jest w stanie pociągnąć ani moderacja czy gracze. Tu nie chodzi o nieśmiertelności a o sam fakt narzucania komuś RP. Tak samo gdzie się podziały realia?" Serwer aktualnie ma problem z czymś innym, nie ze skryptami. A w realnym życiu wybierasz sobie w terminarzu dzień kiedy zachorujesz? Nie. Nie wiem co ma znaczyć to porównanie, ale z tego co wiem "Głodnemu chleb na myśli". Wracając, odgrywajcie dalej i szukajcie wyjścia, ożywcie munga i może znajdźcie więcej pielęgniarzy, bo z tego co zdążyłem dostrzec to jedynym aktywnym jest Orion.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.