Witaj!

Apelacja wycofana
Nyvles
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Gru 2018
20
#1
Wycofuję swoją apelację.
Biegaczysko
Czarodziej




Posty: 106
Tematy: 10
Gru 2014
541
Hufflepuff
#2
Chciałbym napisać, że mnie to śmieszy. Chciałbym napisać, że po raz pierwszy widzę taki typ apelacji.
Ale nie mogę - bo zamiast śmieszyć, smuci. Zamiast być czymś nowym, pokazuje tylko ewidentny brak skruchy.

Naprawdę myślisz, że parę miłych słówek zakopie 10 miesięcy robienia serwerowi konkurencji? Doprawdy, niemal tak śmieszne, że aż smutne.

Nie jeden i nie dwa razy pokazałeś już, że nie warto Cię wpuszczać na serwer - a niezgodone z regulaminem multikonto jest tylko świeżą wisienką na bardzo starym torcie.

Z mojej strony, nie masz na co liczyć. Dlatego ogłaszam tutaj, wszem i wobec, żeby była jasność:

WSKRZESZAMY MARCUSA ZA TYDZIEŃ UNBAN NIEPRZYZNANY
Vega jak się dowiedział że Nicolas zmarł:
[Obrazek: https://i.makeagif.com/media/7-13-2015/SsbWUc.gif]
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#3
Wink 
Heart Heart Heart Maine friend Heart Heart Heart
😇 Znów będziemy najlepsiiiii kumple?😇
TenCoUmarł
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 0
Lip 2018
1
#4
Mam selvyn rozumieć, że próbowałeś zrobić konkurencje dla Hapla która mogła go nawet pogrążyć, bo miała taki potencjał, ale widocznie Selvyn nie umiesz wykorzystać potencjału i dlatego odszedłeś z projektu, dla twojej wiadomości projekt dalej żyje i ma się dobrze jest nowa fajna ekipa itp. ale to raczej już nie zdąży zabić Hapla, bo ekipa jest świeża, wracając Selvyn jesteś po prostu Hipokrytą
sonaro
Czarodziej




Posty: 50
Tematy: 2
Sie 2017
12
Slytherin
#5
Ile nerwów musiano znieść, bo Ty nie umiałeś zrozumieć, że nikt nie potrzebuję Twojej pomocy na którą tak usilnie naciskałeś. Przejawiasz się okropną lekkomyślnością, nie zważasz na konsekwencję, a potem oczekujesz zrozumienia i przebaczenia. Zastanawia mnie w ogóle, jak zakładam już dorosły facet, ma tak niewykreowane zachowania. Po takiej akcji na tak wielką skalę, wstyd byłoby mi w ogóle coś jęknąć.
nie
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#6
Osoby nie związane z apelacją nie wypowiadają się w apelacji. +20 dla każdego
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#7
Przykro mi, ale nie wiem co musiałbyś zrobić, aby wynagrodzić Haplowej społeczności swoje niespełnione obietnice. Apelacja odrzucona.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.