Witaj!

Podanie na bibliotekarza (z dedykacjami dla modna)
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko: David Cristoffer Fox

Wiek: 44

Miejsce urodzenia: Północna część Finlandii

Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe 

Posada, na którą aplikujesz: Bibliotekarz 

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*  
Szanowana Dyrekcjo szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart!

Czytając dzisiejszą gazetę natchnąłem się na Pańskie ogłoszenie informujące o poszukiwaniu odpowiedzialnej osoby do pełnienia roli bibliotekarza szkolnego.  Zatem od razu zabrałem się za pisanie do Państwa listu, ponieważ uważam, że jestem odpowiednią osobą na takowe stanowisko. Jako były szef departamentu transportu magicznego, wiem co to obowiązek oraz odpowiedzialność! Zatem gwarantować mogę, iż za mojej kadencji stan biblioteki zostanie NIENARUSZONY! W dodatku mam bogate doświadczenie w komunikacji z młodzieżą, gdyż pełniłem funkcję instruktora teleportacji, gdzie podejście to podstawowy budulec do zdania egzaminu praktycznego przez kursanta. Jednak moje plany nie kończą się na dobrej komunikacji i segregowaniu książek! Mam wiele pomysłów na to jak przyciągnąć nowych czytelników, chętnie zdradzę parę z nich na rozmowie kwalifikacyjnej, na którą głęboko liczę!


Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Astronomia –   T
Eliksiry –  N
Historia Magii –  N
Językoznawstwo –  T
Latanie – T
Numerologia –  T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –  T
Obrona Przed Czarną Magią –  Z
Smokologia – T 
Starożytne Runy – T 
Transmutacja –  N
Wróżbiastwo – PO
Zaklęcia i Uroki –  Z
Zielarstwo – Z


[OOC]
Nick w grze: ReseT

Czy masz jeszcze inne konta?: Jedno

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Segregacje, siedzenie za kare itd.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Nie będę tu pisał jak każdy, że za Hogwartem nic się nie dzieje, i dlatego chce tam wrócić. Ja wychodzę z planem by skoncentrować się na jednej postaci i to właśnie na niej prowadzić systematycznie bibliotekę, zaangażować w jej rozwój innych graczy, by każdy mógł postawić cegiełkę do jej budowy. Wydarzenia, konkursy, pełny spis książek i co najważniejsze ciekawe akcje, pokroju Griffina, który w dość ciekawy sposób pełnił rolę woźnego. Czemu by nie zrobić tego jako bibliotekarz?
Nazwa Discord: Judasz#6064
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.