Witaj!

Czasami i tak bywa
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#1
Aż trudno mi się do tego zabrać... trochę czasu tutaj spędziłem, i to dość sporo, przeszło może tak z 2-3 lata mojego w miarę aktywnego grania, bo czasem miałem tam pół-miesięczną przerwę. 
Z jednej strony czuje wielkie chęci napisania tego i mieć to za sobą, ale jeszcze parę minut temu miałem co do tego duże wahania, nie wiedziałem czego do końca chce, lecz poprzez każdą napisaną literkę nabieram więcej pewności siebie i ciesze się ze swojej decyzji.

W skrócie, tak - to jest koniec mojej historii z haplem, historii która miała swoje lepsze momenty i te słabsze, spędziłem tutaj wiele miłych chwil śmiejąc się i dobrze się bawiąc, poznałem tutaj wiele ciekawych i wartych zainteresowania osób, z którymi nie zerwę kontaktu, bo kończę z grą tutaj, a nie z nimi. Gdyby kogoś ciekawiło dlaczego taką podjąłem decyzję a nie inną, można powiedzieć w skrócie, że się wypaliłem, straciłem wene, zapał do gry, czasami się pojawiały nowe pomysły ale brakowało na nie czasu i chęci, nie czuje już potrzeby bycia najlepszym ani posiadania mnóstwa umiejętności, gdzie i tak kiedyś to stracę, bądź po prostu odejdę tak jak teraz. W sumie od zawsze w pewnym procencie bałem się grać na haplu, z obawami, że właśnie kiedyś się wszystko rozpadnie, że serwer z zniknie i wszystko pójdzie na marne. No ale jednak nastał w końcu ten czas, gdy pora zostawić pewną część za sobą i iść dalej. Od małego byłem fanem Harry'ego Pottera, nawet śmieszne jest to, że urodziłem się tego samego dnia co wyszło pierwsze polskie wydanie pierwszego tomu Pottera, ot taka mała ciekawostka.
Nawet grając swoją postacią, uważając ją za zupełnie coś innego niż tylko postać w grze, uważałem ją i uważam, że jest to osobna część mnie, która ma wbrew pozorom własną wole, czuje że zrobiła ona wszystko co mogła, wypełniła swoje "zadanie życiowe" i może w końcu odejść i zaznać spokoju.

Tak więc chciałbym podziękować wszystkim za wspólną grę na serwerze, tym osobom których darze większą sympatią, i tym z którymi jednak czasami tam się kłóciłem, mimo wszystko wszyscy są jedną wielką społecznością tego serwera. Jak mówiłem, nie żegnam się z wami, a z serwerem, dalej kto chce może do mnie napisać w każdym momencie. I wybaczcie, że pisze to tak nagle lecz lepiej szybciej z tym skończyć niż męczyć się przez kilka dni/tygodni.

Tak więc to koniec mojej historii z tym serwerem, nie sądzę bym kiedyś na niego wrócił, lecz też nie wykluczam takiej szansy, nawet jeśli są one znikome.

"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#2
Trzymaj się i powodzenia w życiu prywatnym !
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#3
Co za głuptas.. Teraz będę Cię stalkować, pilnuj się!
Powodzenia w nowym życiu, przybyszu z Marsa Shy
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#4
Żegnaj!
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#5
Ah i kto nas teraz będzie uczył run? Powodzenia na nowej drodze życia!
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#6
Prędzej czy później wrócisz na hapla, to juz jest jakaś klątwa Tongue Ale tymczasem powo w życiu!
Karkaru
Czarodziej




Posty: 56
Tematy: 11
Lis 2018
86
Slytherin
#7
Eh Majamiś głupku... Ty ty ty, wiesz jaki mam stosunek do ttego twojego odejścia ale tak jak mówiłam
po prostu odpuszcze. Mam nadzieje że kontakt nam sie przez to nie zepsuje i dalej będziemy best 
friendami. Trzymaj sie towarzyszu widzimy sie na oglądaniu filmów  Big Grin Tongue Shy
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#8
No to do zobaczenia za trzy miesiące.. a niech ci będzie, w porywach dam ci nawet rok czasu. Hapel jest jak pierwszy buziak z dziewczyną, najpierw bardzo tego chcesz, szukasz, znajdujesz, w końcu dochodzi do tego momentu no i z czasem podczas regularnego całowanka nudzi ci się ono.. lecz pamiętaj, że jak stracisz osobę do tej interakcji po jakimś czasie znowu wróci ci do tego zapał i będziesz chciał ponownie tego doznać. Takie moje zdanie o hapelku, wystarczy, że obejrzysz jakiś film o świecie magii a w twoim serduszku ponownie coś się rozhuśta. ;]
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Shiro
alias grace




Posty: 115
Tematy: 12
Lut 2017
322
Slytherin
#9
Trzymaj się Majami, garacio!
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#10
Do zobaczenia! 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.