Witaj!

Podanie na Nauczyciela
FavillaEtCinere
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 4
Paż 2018
30
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Friede Agnis Fillanore


Wiek: 33


Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga | Londyn | Wielka Brytania


Wykształcenie: Podstawowe


Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Starożytnych Run


Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do dyrekcji przyleciała niewielka brązowa sówka, która w dziobie miała list większy od niej samej. Sama koperta została starannie zapieczętowana, elegancką pieczątką przedstawiającą kruka. Po otworzeniu koperty oczom osoby sprawdzającej tego typu papiery ukazał się list, który został napisany dość charakterystycznym pismem.**

Szanowna dyrekcjo,
Piszę ten list, gdyż jakiś czas temu zobaczyłam informację o poszukiwaniu nauczyciela starożytnych run. Szczerze mówiąc ta wiadomość bardzo mnie ucieszyła, ponieważ już od samego początku czuję zamiłowanie to tego przedmiotu. Jeśli chodzi o samą specyfikę, to nie można się oszukiwać - ze swojego doświadczenia wiem, iż wiele osób starożytne runy najzwyczajniej nie interesują. To właśnie jeden z błędów uczniów. Dostarczenie im odpowiedniej ilości motywacji, zapewne zwiększyłoby aktywność na lekcjach. Z tego powodu starałabym się nie męczyć młodych czarodziejów niepotrzebnymi sprawdzianami oraz stawianiem złych ocen. W końcu i tak to niczego ich nie nauczy, a jedynie zniechęci. Mam też małe doświadczenie w pracy z dziećmi. Sama muszę czasami wytłumaczyć coś moim krewnym (dzieciom). Podsumowując. Ubiegam się o tą posadę, aby dzielić się z innymi moją pasją. Jestem kobietą stawiającą szczególny nacisk na kulturę osobistą, dlatego pośrednio będę w stanie spełniać także formę wychowawczą. Dziękuję za przeczytanie listu i sprawdzenie mojej kandydatury. Życzę zdrowia.

Z poważaniem, 
[Obrazek: LrcVsBn.png]

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy:
-
OWUTEMy:
Starożytne Runy - W


[OOC]
Nick w grze: FavillaEtCinere
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie: Niestety nie posiadam takiego - w końcu każdy musi kiedyś je nabyć.
Argumentacja OOC: Dlaczego chciałbym uzyskać posadę? W ostatnim czasie nie dzieje się nic, co mogłoby urozmaicić rozgrywkę na mojej postaci. Kiedy tylko nadarzyła się okazja na uzyskanie tego zawodu, wiedziałem że muszę napisać podanie - przynajmniej spróbować. Powrót do Hogwartu byłby bardzo ciekawy, zwłaszcza że to własnie tam odgrywane są najciekawsze akcje. Prawdę mówiąc to stanowisko zawsze budziło we mnie pewnego rodzaju szacunek. Na innym serwerze RP (nie dotyczył on uniwersum Harrego Pottera, dlatego nie wpisałem tego w punkcie "Czy masz już jakieś doświadczenie") odgrywałem wykładowcę, co bardzo mi się podobało i pozwoliło mi poczuć coś podobnego do satysfakcji z wiedzy przekazywanej IC. Na prowadzenie lekcji mam sporo czasu, dlatego ten nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Nie zabraknie też zwykłego patrolu, czy innych mniej ważnych akcji z graczami.

Nazwa Discord: Raynard#1410



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.