Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Czarna Owieczka
Czarodziej




Posty: 79
Tematy: 12
Sie 2017
51
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Bella Dregtiv

Wiek:
23
Miejsce urodzenia:
Londyn - Szpital Św. Munga
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrekcji przyleciała przyzwoita śnieżnobiała sowa trzymająca w swym małym dziobie białą kopertę
która była różnie ozdabiana - W środku koperty znajdował się również ozdabiany list z Starannym,
czytelnym oraz dość ładnym pismem. Sowa zastukała parę razy w okno dyrekcji po czym podarowała list -
następie odleciała a ktoś kto odczytał list mógł zobaczyć następującą treść listu:**

---

Szanowna Dyrekcjo,
Gdy tylko zobaczyłam ogłoszenie o wolnej posadzie Nauczyciela Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami
chwilę się wahałam lecz postanowiłam napisać ten list. Moim zdaniem dość nadawałabym się na to stanowisko,
na dni dzisiejsze jestem ogarniętą osobą która nie daje sobie wejść na głowę. Z zwierzętami mam na codzień
wiele styczności, w moim domu jest pełno węży oraz innych stworzeń lecz to nie jest zbytnio ważne. Mam dość
duże doświadczenie na temat zwierząt - Obecnie pracuję w Departamencie Kontroli Nad Magicznymi Stworzeniami w wydziale Stworzeń Magicznych gdzie również przypisano mi Wozaka pod opiekę. 
Przez ostatnie lata nauki osiągnęłam ocenę Powyżej Oczekiwań przy przedmiocie ONMS - Można

dzięki temu wnioskować iż posiadam odpowiednią wiedzę na temat tego cudownego przedmiotu.
Posiadam również doświadczenie z dziećmi - mimo że nie w praktyce jako lekcje lecz dzieci ostatnio
mnie dość polubiły, opowiadałam im różne ciekawostki oraz lekko ich poduczałam gdyż miały lekki kłopot.
Postaram się z całych sił jeżeli będę miała zaszczyt dostać tą posadę, żeby moje lekcje były bardzo
ciekawe gdyż wiem jak to jest siedzieć na lekcji co tylko jakiś profesor gada i ''nic z tego nie mam''
Chcę by dzieciaki jak najczęściej chodziły na te lekcje gdyż ten przedmiot jest wspaniały i sama chętnie
na niego chodziłam. Mam dużo pomysłów na lekcje które mogą zaciekawić i żeby dzieci również były aktywne.
Każdy ma słabe strony oraz mocne - U mnie akurat mocną stroną jest ONMS dlatego postaram się zawsze
wytłumaczyć wszystko jak najlepiej jeżeli ktoś czegoś nie będzie rozumiał. Sama również siedziałam
z wieloma profesorami by pogadać i niektóre lekcje były na prawdę ciekawe lecz niektóre no ugh...
Pewien Profesor tylko mówił teorię, robił dobrze lecz nie każdy był w stanie rozumieć i tylko mówił i mówił.
Ja chciałabym by każdy mógł się podzielić swoją opinią i żebyśmy razem wymieniali się wiedzą. 
Chciałabym również wrócić do czasów cudownej szkoły gdzie przeżyłam najcudowniejsze chwile mojego życia.
Jako Nauczyciel również mogliby uczniowie się zwrócić o pomoc nie tylko o lekcje. Chętnie bym służyła
inną pomocą, kogoś pocieszyć gdyż wiem że niektórzy tego potrzebują. Myślę że to tyle co chciałam napisać, dziękuje za przeczytanie tego listu.


Z poważaniem
Bella Dregtiv


------
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 

Owutemy:
ONMS - Powyżej Oczekiwań

------------------------------------------------------------------------------------------------
[OOC]
Nick w grze:
CzarnaOwca
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak lecz obecnie gram na tymczasowym i na głownym - CzarnaOwca
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Na haplu niestety jeszcze nie miałem okazji nauczać jednakże na innych serwerach Role Play związanych
z tematyką Harrego Pottera już tak, myślę że szło mi całkiem dobrze
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Nie oszukując - obecnie na prawdę mało się dzieje w życiu mojej postaci niestety to również spodowało
mały brak aktywności na serwerze gdyż po prostu całe dnie tylko było odgrywane rozmowy w hogsmeade
ewentualnie coś w ministerstwie jednak to nie ma większego znaczenia dlaczego piszę to podanie. Zrobienie tego podania moim zdaniem było krokiem dalej do rozwinięcia postaci. Nigdy niestety nie byłem Nauczycielem na tym serwerze i dlatego pora spróbować czegoś nowego. Zapewniam że moja aktywność z pewnością by się poprawiła zwłaszcza iż obecny plan lekcji bardzo mi odpowiada. Również od zawsze fascynowałem się przedmiotem ONMS - od początku ta postać miała być w tym dobra. Jeżeli dostałbym zaszczyt rozmowy kwalifikacyjną postaram się IC zrobić wielkie wrażenie a jeżeli otrzymam posadę Nauczyciela na prawdę się przyłożę by te lekcje były ciekawe oraz podołam obowiązką Nauczyciela.
Nazwa Discord:
Sakura Uchiha#0841



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.