Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Hector Bowes
Wiek: 89
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga w Londynie
Wykształcenie: Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, Uniwersytet Nauk Magicznych w Paryżu - profesor
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Starożytnych Run
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

Droga Dyrekcjo!
Piszę ten list w związku ze zwolnieniem się posady nauczyciela Starożytnych Run w pańskiej szkole, a mianowicie chciałbym się ubiegać o to stanowisko.
Szczerze mówiąc nie pomyślałbym, że po powrocie do mojego rodzinnego kraju najdzie mnie chęć na edukowanie przyszłych pokoleń. To chyba przez mój wiek i sentyment do tego miejsca. Mam już 89 lat, młodzieniaszkiem nie jestem i przeżyłem swoje. Wiele lat poświęciłem nauce, a w szczególności dziedzinie Starożytnych Run. Studiowałem na tym kierunku, aż moje badania wsparło Francuskie Ministerstwo Magii. Zostałem szanowanym profesorem, choć bardziej bym się nazwał badaczem. Mimo tego sukcesu, wspomnieniami często wracam do dni spędzonych w Hogwarcie. Przeżyłem tu wiele cudownych lat i ostatnio zdałem sobie sprawę, że powoli kończy się mój czas. Postanowiłem, że będę starał się dożyć końca, przekazując swoją wiedzę następnym pokoleniom. To dzieci są naszą przyszłością i wierzę, że znajdzie się kilka z nich, którzy będą kontynuować moją wolę. Być może nie jestem najlepszym wyborem do pracy z młodzieżą. Brak mi asertywności, łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, ale mam szczere intencje, wielkie nadzieje i jeszcze większe chęci. Chciałbym zarazić innych swoją pasją. Pasją, której poświęciłem całe swoje życie. Jeżeli otrzymam tę posadę, planuję zintegrować się z młodzieżą, aby przedstawić im tę naukę w zupełnie innym świetle. Moim celem jest dzielenie się swoją wiedzą, dlatego każdemu, nawet najmniej rozgarniętemu uczniowi, chciałbym pokazać piękno tej dziedziny. 
Uważam, że praca w zamku będzie dla mnie wyzwaniem, któremu będę chciał sprostać jak najlepiej. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
Hector Bowes

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Starożytne Runy – PO


[OOC]
Nick w grze: whocares
Czy masz jeszcze inne konta?: Ta
Czy masz już jakieś doświadczenie: Miałam już postać nauczycielki Mugoloznawstwa. 
Argumentacja OOC:* Postać tę zrobiłam specjalnie na potrzeby rozwinięcia Starożytnych Run na serwerze. Aktualnie nauka o nich ograniczała się do opowiadań o nic nieznaczących Rurykowiczach, jeżeli już lekcje się odbywały. Dobrze wiemy, że ostatnio one nie wyglądały najlepiej, bo ich po prostu nie było. Myślę, że jestem rozgarniętym graczem, mam ciekawą i klimatyczną postać na to stanowisko oraz że moje lekcje nie będą udręką. Czasu faktycznie nie mam dużo, aczkolwiek myślę, że bez problemu znajdę chwilę na przeprowadzenie ciekawych lekcji. Pozdro mordo.
Nazwa Discord: Kja#8332
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Przyjęty



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.