Witaj!

Apelacja [Ouija]
Ouija
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 4
Lip 2018
31
#1
Osoba nakładająca karę: xopowo

Powód nałożenia kary: Odwalanie

Czas trwania kary: Pięć dni

Opis sytuacji: W okolicach godziny 1:40 otrzymałam bana, za tak zwane "Odwalanie". Rozumiem, że nie każdemu może się takie coś podobać, jednak zbanowano mnie bez żadnego ostrzeżenia. Nawet, gdyby xopowo napisała takie ostrzeżenie, to zastosowałabym się i przestała takowych czynności. Drugim argumentem, jakim xopowo podpięła się do Tego bana, były akcje z minexbosses, które zostały cofnięte. Nie uważam że były one na miejscu, zbytnio nie chciałam ich robić- ale się zgodziłam. Wyszło jak wyszło, a moderacja wie co to było. Jak wyżej wspomniałam, nie uważam tych akcji, że były jak najbardziej na miejscu.


Argumentacja: Nie wiedziałam, że zmiana skina na twarz pewnego znanego polskiego "artysty", oraz sparodiowanie Jego piosenki na jakieś półtorej minuty- może mniej, może być potraktowane jako odwalanie i nijaczenie postaci. Kto odgrywał z tą postacią, ten wie jaki ma charakter- a zbanowała mnie osoba, która myśli że nijacze charakter owej postaci. Otóż tak nie jest, i jak wyżej wspomniałam- kto odgrywał z tą postacią, wie jaki ma charakter, a tego typu zachowania są na porządku dziennym u owej postaci. (Zmiana skina, okej- ale czy przez to należy otrzymać bana? Wystarczy jakiś trawban i tyle). Co do akcji z minexbosses, które moderatorka podpięła jako argument, i pomyślała że potraktuje to jako ostrzeżenie. Błąd, człowiek to nie maszyna i nie potrafi czytać w myślach. Wszystko co się tam działo, cofnięte- a jeżeli kogoś z moderacji uraziłam akcjami- przepraszam.
Linteum
Azkaban




Posty: 19
Tematy: 5
Gru 2018
Hufflepuff

#2
#MuremZaOuija
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#3
Na moje oko zasługujesz na kare, ale raczej mniejszą, ale z tego co widziałem to za jakąś błachostkę ktoś nawet chyba BanIP dostał, ale nie mnie to oceniać Wink
LarReto
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 0
Lip 2017
0
#4
Również bronię Ouija, bo wiem jaka jest jego postać. Troszkę z nim odgrywałem i faktycznie nie nijaczy swej postaci
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#5
Murek obrony i reszta +20%
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#6
rychu peja solufka, nie wiem w simie sam kiedys z ksarkonem moderacja i jie tylko o 2 juz smieszkiwaliy jak nie bylo co grac i z kim przemieniając sie w olbrzymie zombie, smoki mędrca sześciu ścieżek i w ogole patrząc na to co zrobiła vipera a ty to mysle ze kara łagodniejsza powinna byc imo
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#7
#MuremZaOuija
Izzy
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 7
Gru 2018
72
#8
#MuremZaOuija
Kufran
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 6
Mar 2017
Ravenclaw

#9
#MuremZaOuija
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#10
+20 dla każdego za wypowiadanie się pod apelacją.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.