Witaj!

[Ucz2] Donald
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#1
Donald to Czarodziej o stu procentowym statusie krwi, który urodził się 6 Maja 2058 roku w Szpitalu Świętego Munga, na czas Szkoły mieszka w Dormitorium domu Godryka Gryffindora.


[Obrazek: RFPt792.png]
Donald No jak to na Spellmana przystało ma jak jego rodzina Ogniście Rude włosy, które ma dość długie jak na swoją płeć bo aż do początku pleców, ma on również bardzo duże oczy o kolorze piwnym, często pod jego  oczętami można było zauważyć wory, które pochodzą od tego, że od dziecka miał zamiłowania do Zaklęć i czytał o tym książki, oraz nie chciał nigdy zasnąć, uważa że to marnotrawienie czasu. Na jego średnio opalonej twarzy można dostrzec, również dość sporo piegów, co często się pojawiało na twarzy jego krewnych. Na brodzie dostrzeżemy również charakterystyczny dla niego dołeczek, przez co jego twarz wygląda trochę jakby miał wypadek, wracając znowu do włosów, to Donald nigdy nie lubił swoich włosów spinać w różne warkocze itp. zawsze lubił jak jest naturalnie. Chłopiec mierzy ok. 172 cm wzrostu, oraz waży 45 kg. i jeszcze na koniec trzeba poruszyć temat jego ubioru, Donald uwielbiał nosić eleganckie i galowe ubrania i przywiązywał do nich dużą wage, ale najbardziej zawsze lubił nosić szarą koszulę, przeważnie pogniecioną, gdyż jak go  prosili o danie do prania lub prasowania swoje rzeczy, to nigdy mu się nie chciało ich dawać i chodził w pogniecionych ubraniach, a co do spodni, to do tego nie przywiązywał wagi, czyli nosił co znalazł, na końcu buty i dodatki, Buty to tylko i wyłącznie jego czarne Mokasyny.


[Obrazek: NXzE0DS.png]
(żebyś mnie nie bił Corfen)
[Obrazek: 328d7874ae923312e95fd8bc52e27b0a.png]


[Obrazek: tZ2UAoF.png]
**Pod napisem historia jest wyrwana pergamin z tabliczką na której pisze**
Historia zostanie zapisana po śmierci

[Obrazek: S4x3bWp.png]

Donald, młody dość specyficzny w zachowaniu chłopiec, ale co by o nim nie mowić to jest on bardzo barwną postacią.
Chłopiec jak przystało na Gryfona, a właściwie nie tyle co Gryfona, a Potomka Godryka Gryffindora jest bardzo odważny, ale w porównaniu do jego dawnej rodziny, to Rudzielec o którym mowa, jest właściwie tak odważny, że aż głupi, z tego też powodu wiele osób zdążyło go znienawidzić. Emocje byłego Spellmana właściwie nim kierują i ze względu na emocję by mógł wiele zrobić, pewnie nawet w przyszłości pod wpływem silnych emocji, kogoś udało mu by się zabić, ale lepiej o tym nie mówić, gdyż Donald nigdy nikogo nie chciał skrzywdzić nikogo, przeważnie jest pokojowo nastawiony, ale jak wcześniej mówiłem, emocje wiele zrobią z nim, a jak było powiedziane w filmach George'a Lucasa, Nie wolno się kierować emocjami, żeby nie zboczyć na złą droge. Od jakiegoś czasu, Donald czuje się bardzo samotny i strasznie nie lubi zostawać sam ze sobą, bo wtedy wariuje i jest nieprzyjemnie. Nasz rudy chłopiec też, kocha bardzo mocno pieniądze, w sensie za pięniądze jest w stanie zrobić naprawdę wiele, ale w przeciwieństwie do emocji nie zrobi wszystkiego za pieniądze, ale jest strasznym dusi groszem, nie lubi oddawać za darmo pieniędzy, lub pożyczać, chyba że na prawde jest taka potrzeba. Chłopiec też mimo przeciwności i tego, że czuje się zdradzony, oraz skrzywdzony przez los, to stara się być jak najlepszym człowiekiem i stara się nie popełniać błędów przeszłości.
 
[Obrazek: OZiODzI.png]

[Obrazek: bEkhoKt.png]
(Której już nie ma XD)
Clifford Spellman (Natblida) [Brat]
"Chciałbym o nim coś powiedzieć, ale nie jestem w stanie"

Herman Spellman (Corfen) [biologiczny Ojciec]
"Od tamtego felernego dnia nie mineło dużo dni, a ja dopiero teraz otrzeźwiałem i widze, że Tat... Pan musiałbyć na prawde dobrym tatą, ale przez moja niesubordynacja, sprawiło to co się stało"

Sherman Spellman (macuieh)
"Cóż by powiedzieć, bardzo cenie sobie wuj... pana rady, oraz Wu... Pana rower"

[Obrazek: cfnoHbN.png]
Ventus Danstone (Jatina) [Przyjaciel]
"O jezuniu, nie mówicie mi, że on zgrywa anioła"

Sigrun Lavenhart (Sigrun) [Dawna przyjaciółka]
"O co ci chodzi wlaściwie? jeszcze w szkole to byliśmy przyjaciółmi, Sigrun nawet nie pamiętam jak ty wyglądasz"

[Obrazek: Q7rVTgE.png]
Jordan Satlyclyde (Straczek)
"GDZIEŚ TY ZNIKNĄŁ?!"

Vino Yrell (Am4r3na) [Dawny przyjaciel]
"Vino Yrell? Dość specyficzna osoba, z tobą praktycznie nie da się dogadać, poza tym troche się nie dziwie, zaczynasz mi grać na nerwy, ale na prawde musiałbyś się troche poprawić"

Paul Winter (PaulW)
"Przykro mi, że tak wyszło, w przyszłości zrozumiesz"

Sarah Griffiths (curka_dilera)
"Troche szkoda że poznaliśmy się w tak dziwnych okolicznościach, ale wydajesz się ciekawą osobą. Oraz wiedz że nie jestem uroczy"

Parcy Storm (_Percy_)
"Konfident, ale aż tak nie mam ci to za złe, jeszcze się spotkamy porozmawiamy"

Oscar ... (Pikachu)
"A ty jesteś strasznie skrzywiony, ja bym radził ci pójść do specjalisty"
[Obrazek: VS3APpi.png]
Simone Giacalone (Aurum_)
"Makaroniarz? z nim nie miałem żadnych spin i uważam go za zwykłego kumpla, ale to jest zywkła znajomość"

[Obrazek: zFCf2q0.png]
Nicholas Durand (Durandil)
"Czy ty żyjesz? czy ja pamiętam jak ty wyglądasz?"

Jason Virulence (asloniu223)
"Jason, czy z tobą na pewno jest wszystko dobrze? bo naprawde prefekt z ciebie kiepski, ale tak to od jakiegoś czasu stałeś się moim można powiedizeć przyszywanym bratem"

(wcale ona mi nie kazała)
Isabelle Graham (Izzy)
"No Izz co by powiedzieć niby cię lubię, ale wydajesz mi się... Dziwna i po prostu ciebie aż tak dobrze nie znam, ale wydajesz mi się po prostu nienormalna, nigdy nie miałem dobrego zdania o ślizgonach"

Nicolas Crawley (Minexbosses)
"Ty wiesz, że to tak nie miało być?"
[Obrazek: vd60jsk.png]

Kawachimiro Endō (Kawachimiro_)
"Ten mały Japoniec mnie trochę irytuje, oraz nie wiem o co mu właściwie chodzi, ale to może dobrze, na niego się gniewać nie da"

Arcaniana Fenwick (Arcaniana)
"To jest jedyny dorosły który mnie jak kolwiek jest w stanie zrozumieć, a kto mnie kiedykolwiek poznał to wie, że zrozumieć mnie nie jest łatwo"
[Obrazek: SmHJ55L.png]

Skrzat Gruzek (Rower02)
"Jak większość wie ja kocham skrzaty, właściwie zdziwiłeś mnie swoją ofertą, ale jeżeli Skrzatów praca cieszy to czemu nie"
[Obrazek: vF2Q0Sf.png]

-Kocha skrzaty domowe
-Mimo iż do Hogwartu nie chodzi długo to w swoim życiu używał już 5 różdżek
-Uwielbia Artefakty Magiczne, te Czarnomagiczne też
-Jeżeli kiedy kolwiek wyczaruje patronusa, będzie to Bizon amerykański
-Boi się Pająków i Akromantuli
-Nauczył się grania na Gitarze, oraz Banjo
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#2
A gdzie stworzenia co co? XD
therapeute
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 110
Tematy: 16
Sty 2018
288
Gryffindor
#3
kozak, repeczka oczywiscie
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#4
jeszcze chciałbym powiedzieć, że to moja pierwsza karta postaci jaką robie i po prostu zdaje sobie sprawę, że być może to najgorsza karta jaka powstała w tym stuleciu ;-;
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#5
AgresywnyAgresor napisał(a): (31.01.2019 19:02)A gdzie stworzenia co co? XD

a po co
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#6
No bo nawijałeś z takim fajnym.
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#7
AgresywnyAgresor napisał(a): (31.01.2019 21:12)No bo nawijałeś z takim fajnym.


Gruzek jest fajny wiem, zgadłem?
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#8
Ladnie
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#9
CzarnaMoc napisał(a): (04.02.2019 11:04)Ladnie

A dziękuje


AgresywnyAgresor napisał(a): (31.01.2019 21:12)No bo nawijałeś z takim fajnym.

Masz już Gruzka w relacjach Smile
Linteum
Azkaban




Posty: 19
Tematy: 5
Gru 2018
Hufflepuff

#10
Na samej górze jest źle napisana data urodzenia, mimo to karta ładna. dam repke  Smile



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.