Witaj!

[dor] Morphin Margel
Uroboros
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 3
Lis 2018
12
#1
[Obrazek: f6b5YJH.png]
Czystokrwisty czarodziej z rodu Margel. Urodzony na początku roku 2056, w szpitalu św. Munga. Aktualnie zamieszkuje rodowy dwór. Uczęszczał do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, której nie ukończył. Należał do domu jego przodka, Salazara Slytherina.

[Obrazek: 8vVw4Bl.png]



[Obrazek: 54cc32f55cf17e034dc239935c73fbff.jpg]


Spoglądając na męzczyznę wiesz na pewno jedno - Margel. Jego głowę zdobią krótkie, blond włosy. Coraz to bardziej poważną twarz ornamentują błyszczące, szmaragdowe oczy - świdrujące większość rozmówców. Dodatkowo na twarzy dość długa już [i]broda. Morphin jest dość wysoki, oraz umięśniony. Widać na pierwszy rzut oka negatywny wpływ jego pasji i przeżyć na jego ciało, które z biegiem czasu stało się okrutnie blade. Wyszukane i eleganskie stroje zamienił na wygodne i funkcjonalne ubrania z futer i skór dzikich stworzeń. Zazwyczaj widuje się go ubranego w wysokie - skórzane - buty, proste spodnie wykonane z bawełny, na które nałożone są wzmacniane, skórzane nagolenniki. Jego tors pokrywa skórzana tunika, wzmacniana metalowymi elementami, a na przedramionach skórzane karwasze. Za nim swobodnie opada krótki fragment futra z wilka.[/i]




[Obrazek: vpLXKqv.png]

"Piętnastoletni, a już wy­nisz­cze­ni
Zamiast wiosny życia, wieczna zima
Niekończący się grudzień"
~ Jacques Brel

[Obrazek: tumblr_phrjb7GMpZ1vlnee7_500.gif]

Młody Morphin wśród braci wyróżnia się górnolotnymi ambicjami, zawsze stawiając poprzeczkę ponad swoje miary i zawzięcie dążąc do celu. Jest żądny wiedzy, wiecznie jej głodny. Młody Margel to chłopiec cyniczny i uparty, wierzy w ideologię czystej krwi i nie kryje się z tym - tego został nauczony i jest to w jego genach. Jednak wyjątkiem dla niego są mutanty, ponieważ jego zdaniem liczy się magiczna, czysta krew. Gardzi więc mugolami, oraz osobnikami z nimi zmieszanymi. Mimo wszystko jest oddany rodzinie i bliskim, za których jest w stanie zabić. Po Salazarze odziedziczył również spryt i zaradność, które to wykorzystuje by zawsze otrzymać to na czym mu zależy. Za wszelką cenę. Z czasem jego piękne mówienie przekształciło się w czystą manipulację ludźmi. Kilka wydarzeń ukształtowały w nim nienawiść i brak zaufania do ludzi. Jednak zdarzają się nieliczne wyjątki. Z biegiem czasu coraz rzadziej pokazuje emocje. Wiecznie jest znudzony, wszystkim. Co do braci jak i całej rodziny, oraz najbardziej zaufanych ludzi - tylko przy nich potrafi się rozluźnić i cieszyć. Jeśli znałeś/aś go wcześniej to wiesz, że nie jest to ten sam chłopak. Stał się strasznie wybuchowy, z łatwością popada w konflikty. Będąc w jego obecności możesz czuć się nieswojo, bije od niego dekadentyzmem.Nigdy nie pogardzi ciekawym dla niego rozmówcą. Należy uważać na jego częste przejawy sadyzmu.


[Obrazek: 27yXa79.png]

*Crispin Margel [TheWookie] - Ojciec, żyje
*Megan Margel [Postać IC] - Matka, żyje

Taaa... Ewidentnie, gdyby nie Wy nie stałbym tu gdzie teraz stoję. W końcu dzięki Wam przyszedłem na ten świat! Poza tym zawsze mogłem na Was liczyć. Mam ogromną nadzieję, że teraz już będziemy mieli więcej czasu dla siebie.



*Samantha Margel [WhoAreYou] - Siostra, żyje
*Arthur Margel [Zmargelizowany] - Brat, żyje
*Godelot Margel [Godelot] - Brat, żyje
*Radogost Margel [EvEnT] - Brat, żyje
O tak, Wy! Pierwsi przyjaciele, moje kochane rodzeństwo. Cieszę się, że Was mam i mogę na większość liczyć. Oczywiście zdarzają się czarne owce i w naszej rodzinie. Jednak i tak cieszę się, że jesteście moim rodzeństwem.
Wypisałem tutaj tylko tych najbliższych, ale pamiętam o całym rodzie Margel.



[Obrazek: g4WFV4E.png]

*Samantha Margel [WhoAreYou] - Dorosła, kuzynka
Ewidentnie, najlepsza kuzynka na świecie i jednocześnie najlepsza przyjaciółka. Zawsze mogę liczyć na Twoje wsparcie i pomoc w każdej sytuacji.



*Logan Margel [Kugacz] - Dorosły, wujek
Nauczyłeś mnie większości tego co dziś potrafię, wychowałeś i ukierunkowałeś. Nie wiem czy mam Ci za to dziękować czy pałać nienawiścią, jednak zrobiłeś zbyt wiele bym mógł na Ciebie spojrzeć jak dawniej.






*Marsen Wrynn [Marsen] - Dorosły, psycholog

Tak, jedna z niewielu osób, które szanuję w tym całym ciele pedagogicznym. Mądry człowiek, który potrafi myśleć.



*Lizzie Storm [Paulla] - Martwa, szurnięta była

To nie powinno się tak skończyć, ale sama to wybrałaś.



*Shilard Winter [FirstToJump] - Dorosły, stary druh

To co było kiedyś odeszło w niepamięć, jednak okazałeś się dobrym człowiekiem, na którym można polegać. Wybacz za wszystko, na starość usiądziemy razem i wspomnimy stare dzieje.
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#2
hej czemuscie usuneli mi wiadomosc przykro mi sie zrobilo a tak w ogole to karta okej
viper wroc
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#3
czystokrwisty czarodziej z matki megan margel to nei moze byc prawda
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#4
no weiem calidnora tylko uwazaj b  o ci usuna wiadomsoc 
viper wroc
FirstToJump
Czarodziej




Posty: 21
Tematy: 2
Kwi 2018
21
Ravenclaw
#5
Cytat: uczynię Twoje życie gorszym.

Czekam skarbie :*
A tak ogólnie to ładna karta
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#6
Cytat:*Bill Fritz [MrFrancus] - Uczeń, znajomy

Znasz się na transmutacji jak żaden inny uczeń, szanuję Cię za to. Dzięki za pomoc!

Serduszko rośnie. Repka + Carrick byłby dumny.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.