Witaj!

[Postać] Brenda Spellman
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#1
[Obrazek: 3eb1c05c529c7.gif]

✬✬
Krótki opis postaci:
Wybitna czarownica, modelka, reporterka, artystka, relacjonatorka, piosenkarka, businesswoman o szerokich horyzontach, która prowadziła kilkadziesiąt biznesów. Kobieta sukcesu, lecz z problemami finansowymi.

Tak, jestem znana... Jestem znana ze swojej pracy, ze swojej działalności. Prowadziłam firmę motoryzacyjną, gdzie produkowałam pilniki do klocków hamulcowych dla niemców. Pracowałam również w szpitalu kolejowym, w przychodni kolejowej jako dwuedziestoletnia dziewczyna. Do sukcesu doszłam ciężką pracą, szorując podłogi w Szpitalu Świętego Munga, gdzie nawet nie byłam zatrudniona. 
Pracowałam również w Londyńskim Starbucksie, ale wyrzucili mnie za błahostkę, ponieważ jedyne co zrobiłam to wjechałam samochodem przez drzwi.

Jestem poważną kobietą sukcesu... Modnie się ubieram, modnie prezentuje. Każdy zna z okładek Vogue, Marie Claire, Vanity Fair, nie zapominając o Cosmopolitan. No i nie zapominajmy o najważniejszym... Jestem potomkiem Godryka Gryffindora!

Pomysły na prowadzenie postaci:
Mogę zrobić wszystko, nawet przejąć Bank Gringotta. Tak, jestem goblinem, ale nikt nie wierzy.

Osiągnięcia: 
Od czego by tu zaczynać. Byłam pracownikiem miesiąca w Starbucksie, odznaczona orderami przez króla goblinów (nie mam na to dowodów, bo prawdziwa królowa nie potrzebuje udowadniać), napisałam dwie piosenki, jedna nawet puszczona została w Czarodziejskiej Rozgłośni Radiowej.

Udokumentowanie zaistnienia w mediach/prasie: 
Prawdziwa królowa nie musi nic udowadniać.

[Obrazek: ea1a291edd3ca.gif]
QonCam
Azkaban




Posty: 83
Tematy: 30
Sie 2017
Slytherin

#2
Ale super kocham Brende jest super najlepsza!
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#3
Sama prawda
Karkaru
Czarodziej




Posty: 56
Tematy: 11
Lis 2018
86
Slytherin
#4
Brenda to jest jeden wielki wygryw xD
Nie moge przestać sie śmiać z gifu nr1  Big Grin Tongue
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#5
Przez chwilę myślałem, że znowu to jest żyrandol.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#6
Szczerze to nawet nie ma co pisać. Jeśli coś się zgadza z tego opisu z twoją postacią to współczuje znijaczenia w każdym możliwym zawodzie świata. Jeśli chcesz spróbować gry w projekcie, spróbuj napisać to jeszcze raz droga królowo.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#7
Zapomniałam, że wszystkie postacie muszą być piekne, mądre i bycdyrektormi hoga sory
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#8
no akurat chyba kazdy zaczail o co chodzi w tym watku oprocz ciebie + sprecyzuj w watku lepiej nastepym razem czy te zgloszenia sa IC, czy OOC bo kazdy glupi zczai sie, ze ona to napisala jakby jej postac sie wypowiadala o sobie
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#9
Callidora napisał(a): (12.01.2019 19:15)Zapomniałam, że wszystkie postacie muszą być piekne, mądre i bycdyrektormi hoga sory

Godryk Gryffindor w grobie się przewraca, żarty, żartami, ale jeśli mamy o czymś takim dyskutować to zapraszam na discord Smile

Vita_MinkA napisał(a): (12.01.2019 19:17)no akurat chyba kazdy zaczail o co chodzi w tym watku oprocz ciebie + sprecyzuj w watku lepiej nastepym razem czy te zgloszenia sa IC, czy OOC bo kazdy glupi zczai sie, ze ona to napisala jakby jej postac sie wypowiadala o sobie

Forma zgłoszenia jest formą OOC.
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#10
Brenda nie przejmuj się, jesteś cudowna, kochamy Cię. Bądź sobą. Kupimy Ci lepsze gwiazdki.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.