Witaj!

[APELACJA] kacpi1310
Lorrys1
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Sty 2019

#1
Osoba nakładająca karę: Froxel
Powód nałożenia kary: Oszukiwanie mistrza gry, odwalanie
Czas trwania kary: perm ip
Opis sytuacji: No to ten.. to juz jest moja bodajze 6? 7? apelacja, i sądze że powinienem napisać kolejną tym bardziej że od ostatniej minęły około 4 miesiące. Przez ten czas wiele sobie przemyślałem rzeczy, wiele refleksji mnie nachodziło przez ten czas, ale wracam tu bo czuje, że mógłbym dużo dobrego dla serwera zrobić. Będąc w stu procentach szczerym nie wiem co mogę napisać. Ogromnie żałuję mojego zachowania jakie miało miejsce te 5,5 miesiąca temu . Największe przeprosiny powinienem jednak wystosować do tamtejszego Mistrza Gry, SirLexa oraz samego Froxela. Przepraszam was chłopaki. Wiem że zachowałem się jak niewdzięczny gnojek, Sirlex pomagałeś mi na początku mojej gry, i to dzięki Tobie tak przywiązałem się do tego świata. Tak samo Froxel - dałeś mi szansę kiedy byłem już na wylocie. Przepraszam Was, jak i innych graczy których skrzywdziłem moimi nieudolnymi akcjami. Na koniec - myślę, że są tu jeszcze ludzie w tej administracji, którzy uwierzą w moją przemianę, i dadzą mi szansę jeszcze raz zagrać na Haplu.

Pozdrawiam
kacpi1310
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#2
Witaj Kacpi.

Fakt, przewiniłeś niejeden raz, grając na naszych nerwach. Niejednego bana wyłapałeś wchodząc na jeszcze kolejne konta i tak w kółko, a to fajne nie było, wiesz? Ja jednak dla Twojego szczęścia, jestem osobą z anielską cierpliwością do ludzi. Cieszę się, że widzisz swoje błędy, i że chcesz je naprawić. Mam nadzieję, że się na Tobie nie zawiodę.

Teraz kwestia apelacji - zgodnie z moją obietnicą, bo jak być może pamiętasz, zabroniłem Ci pisania jakichkolwiek apelacji do końca 2018 roku, i że masz czekać do 2019 roku. Niczego złego przez ten czas nie zrobiłeś, więc otrzymujesz swojego zasłużonego unbana. Doceń go, wracaj do gry i się zachowuj.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.