Witaj!

[APELACJA] Tlenusss
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#1
//WSTAWIAM ZA NIEGO BO MA BANA




Osoba nakładająca karę: SKMedix
Powód nałożenia kary: "Cześć, JT"/Obraza administracji
Czas trwania kary: Perm
Opis sytuacji: Dwa razy już (chyba) opisywałem to, ale opiszę jeszcze raz na potrzeby apelacji. Dostałem trawaban za nic, puściły mi nerwy, napisałem JX i dostałem bana.

Argumentacja: (Prawie) pół roku. Tyle minęło od mojego bana. To dużo czasu. Wystarczająco, aby móc poukładać w głowie pewne rzeczy. Bez zbędnego owijania w bawełnę - wiem, zawiniłem. Nie powinienem tak bardzo odwalać na serwerze, a tym bardziej nikogo obrażać. Przez te 4 miesiące byłem w stanie nabrać nowe spojrzenie na tą całą sytuację i wiecie co? Żałuję. Jest mi głupio za rzeczy, które zrobiłem w zasadniczo bliskiej przeszłości. Choćbym chciał - czasu niestety nie cofnę. Jedyne co teraz mogę zrobić to szczerze przeprosić za swoje szczeniackie zachowanie i obiecać znaczną poprawę.
Jedyne o co proszę teraz to skrócenie kary. Zdaje sobie sprawę, że pewnie na niego zasłużyłem, ale przecież każdy z nas jest w stanie się zmienić i otrzymać drugą szansę, prawda?

Sean White
Manvyps kiedy unban




Posty: 137
Tematy: 10
Paż 2017
46
Ravenclaw
#2
Polecam zioma ub
("Mam nadzieję, że dostaniesz ub kolego")
No to ub
..............................................
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#3
Za tym wyzywaniem Xopowo kryje sie więcej rzeczy Smile Nie ma co go oceniac tylko po ,,JX".
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
QonCam
Azkaban




Posty: 83
Tematy: 30
Sie 2017
Slytherin

#4
Powodzenia Kochany Kolego, licze ze ci sie uda i zagramy jeszcze w berka w hogwarcie
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#5
Apelacja to nie temat do rozmowy.
+20 na łepka
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#6
Czekając na reakcję reszty moderacji - jestem na tak.
Jednak za moją decyzją kryje się coś więcej - pewne ograniczenia wynikające z Twojej kary. Byłabym za unbanem, pod warunkiem, że zostałbyś ograniczony do jednego konta, a jak coś odwalisz - zapewne domyślasz się rezultatu.
Co do reszty ekipy - powinniśmy mu dać szansę, niech spróbuje, niech się wykaże, bo mimo tego, co czasem odwala/odwalał, IC grał ładnie. Więc może powinniśmy ten raz zaryzykować?
maciej7
Czarodziej




Posty: 103
Tematy: 1
Paż 2018
134
#7
kacpiego tez odbanujcie
//+20% za zbędną wypowiedź pod apelacją.
skmedix
ʌǝp ɹǝɥɔunɐlʞs



Head Administrator

Posty: 90
Tematy: 7
Cze 2015
419
Hufflepuff
#8
Odrzucam.
Medix does not exist



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.