Witaj!

Melodie na gitarze
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#1
Witajcie

Uważam, iż dobrze by było napisać krótki skrypt działający na gitarze polegający na tym, że osoba grająca na gitarze może za pomocą PPM (tak jak spelle) ustawiać grane melodie. Mógłby być to chociażby wersje tego pana: https://www.youtube.com/watch?v=xdqTmNofXGE lub https://www.youtube.com/watch?v=zRlye56VuBs
Oczywiście, mogą być też piosenki spoza uniwersum HP, ale wpasowujące się w klimat rozgrywki. Byłoby to na pewno ciekawsze aniżeli randomowe puszczanie dźwięków w różnej kolejności.


PS: Utwory z YT miałyby być w wersjach na gitarę, gdyż głupie by było gdyby ktoś grając na gitarze wydawał z niej dźwięki pianina Smile

Mam nadzieję że pomysł spotka się z pozytywnym odzewem z waszej strony Smile
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#2
Aby na pewno scrollem? Bedziesz zmienial sloty XD
Ale ogolnie propozycja nawert spoko
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#3
znaczy tak jak sie zmienia spelle
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#4
Pomysł niby dobry, ale trudny do zrealizowania.

Jeśli się nie mylę, gitara jest z Custom NPC. Nie wiem, czy autor czasem nie zastrzegł sobie prawa do wprowadzania zmian w modyfikacji przez nikogo innego, niż on sam. Jeśli tak jest, trzeba by stworzyć autorski itemek, bo nie możnaby zmienić melodii w tym z modyfikacji.
Chyba że medix, czy emil umie zrobić jakiś skrypt, który bez jakiejkolwiek ingerencji w pliki Custom NPC, wyciszał by dźwięk z gitary i puszczał inną muzykę, ale to raczej i tak by się bugowało i niepotrzebnie spowalniało serwer.
Jeśli chcesz grać jakieś konkretne utwory, możesz odgrywać IC, a do słuchania muzyki masz YT.
Dropsiuk
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 24
Tematy: 6
Sty 2019
78
#5
Hapel to serwer, w którym trzeba użyć wyobraźni. Jeżeli nie podoba ci się to, że zamiast słyszeć melancholii  słyszysz cisze, poproś moderację o radio, dzięki czemu tam dasz link z youtuba i będzie słychać jak cudownie grasz. Dodanie takiego czegoś byłoby zbędne dla serwera, gdyż zapoczątkowałoby to ogromne lagi. Jak pisałem wyżej, wystarczy ładna akcja i trochę wyobraźni, a nic nie będzie potrzebne. Jestem przeciwko
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#6
Jeśli moderacja rzeczywiście daje w takich przypadkach radio gdzie można puścić melodię którą się gra, też jestem przeciw.
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#7
a komu to potrzebne, poza tym to troche non-rp, przedchwilą kupiłeś gitare i już umiesz grać np. Bohemian Rhapsody (jakby co wiem że większość tej piosenki jest wykonana na pianinie, właśnie o to też chodzi, że nie powinno się grać utworu stworzonego na pianinie zagrać na gitarze i to kropka w kropke taki sam) więc mimo wszystko Sprzeciw. Możliwe że cie nie zrozumiałem, ale tak nie da rady, bo jak wcześniej napisałem kupuje gitare nie umiem grać i zaczynam nawalać dobre basy



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.