Witaj!

Podanie na Gajowego
Czarna Owieczka
Czarodziej




Posty: 79
Tematy: 12
Sie 2017
51
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Bella Dregtiv

Wiek:
23

Miejsce urodzenia:
Londyn - Szpital Św. Munga

Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe

Posada, na którą aplikujesz:
Gajowy

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
**Do dyrekcji przyleciała przyzwoita śnieżnobiała sowa trzymająca w swym małym dziobie białą kopertę
która była różnie ozdabiana - W środku koperty znajdował się również ozdabiany list z Starannym,
czytelnym oraz dość ładnym pismem. Sowa zastukała parę razy w okno dyrekcji po czym podarowała list - następie odleciała a ktoś kto odczytał list mógł zobaczyć następującą treść listu:**

---
Szanowna Dyrekcjo!
Piszę ten list dotyczący posady gajowego, Dlaczego? Jest to dość prostę pytanie dla mej osoby, mam zamiar
podporządkować odpowiednio uczniów oraz zadbać o ich bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo w hogwarcie to
podstawa dlatego trzeba jak najbardziej o nie dbać, mogę zapewnić że sama zrobię wszystko co mogę w tej
kwestii oraz nie zawiedziecie się państwo na mej osobie. Mym zdaniem jestem odpowiednią osobą, dlaczego?
Otóż tłumacze w skrócie: Jestem odpowiedzialną dorosłą osobą która również pomoże uczniom w trudnych sytuacjach jeżeli przyjdą do mej osoby. Wiele razy ratowałam komuś życie wręcz sprawia mi to przyjemność jeżeli komuś pomagam. Może nie mam wybitnych stopni w nauce lecz według mnie doświadczenie jest ważniejsze. Obecnie jestem pracownikiem departamentu kontroli nad magicznymi stworzeniami gdzie również jestem szefem wydziału stworzeń magicznych więc dużo wiem na temat tych stworzeń. Nie twierdzę że rozwiąże każdy problem lecz chciałabym spróbować również się rozwijać i nie stać w miejscu. Mam paru przyjaciół którzy chętnie mi w tym pomogą i nie, nie chodzi akurat o ludzi. Mam również zamiar dbać o me obowiązki jako Gajowy jeżeli takową posadę miałabym zaszczyt akurat otrzymać. Jestem dość również poważną w niektórych kwestiach osobą przy czym nie chcę też dać sobie wejść na głowę lecz tak jak wspominałam - chętnie pomogę w problemach uczniów jeżeli będą chcieli mi powierzyć swoje zaufanie. Nie ukrywając nie jest to taka robota gdzie wystarczy sobie popijać kawkę - przynajmniej nie dla mnie. Będąc dość pracowitym pracownikiem tutaj też mam zamiar się solidnie przyłożyć. To raczej wszystko co chciałam ująć oraz dziękuję za przeczytanie tego listu.


Z poważaniem
Bella Dregtiv
OWUTEMY:
Astronomia – T
Eliksiry – Z
Historia Magii – O
Mugoloznawstwo - T

Latanie – Zaliczone
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – PO
Obrona Przed Czarną Magią – Z
Starożytne Runy – T
Transmutacja – PO
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – Z
Zielarstwo – T
------------------------
[OOC]
Nick w grze:
CzarnaOwca
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Na tym serwerze jeszcze niestety nie miałem okazji jednakże uważam że to będzie idealna okazja
do zdobycia nowego doświadczenia które na pewno się kiedyś przyda.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Więc tak, na początku może zacznę od tego że nie mam zbytnio pisać coś w stylu ''oh nic się nie dzieje w świecie
dorków chce w hogwart plis''. Wracając, otóż na moim koncie ostatnio się dość dużo dzieje lecz czasem tęsknie
za hogwartem gdzie moja postać bardzo się wtedy tam rozwijała. Jednak chciałbym też zdobyć doświadczenie
które raczej się przyda - Pasjami mojej postaci są stworzenia lecz Gajowy również do niej bardzo pasuję dlatego
nie mógłbym przetracić takiej okazji. Sam jestem dość ogarniętą osobą która jak się za coś weźmie zrobi to do
perfekcji. Na Haplu jestem dość aktywny a ostatnio bardzo często - głównym skutkiem tego chyba było uczucie
chęci powrócenia na uniwersum Harrego Pottera gdzie jest jeszcze Role Play. Chęć rozwijania postaci była tak duża
aż doprowadziło to do tego iż składam właśnie to podanie. Mym zdaniem nadaje się dość na to stanowisko ponieważ
tak jak wspomniałem - jestem ogarniętą oraz nie mam zamiaru odpuścić sobie obowiązków Gajowego gdyż nawet
na co dzień może ktoś go potrzebować dlatego aktywność jest tutaj na wagę złota. Kiedyś byłem nauczycielem
na innym serwerze Role Play jak i jeszcze na innym Gajowym przez co ludzie raczej byli pozytywnie nastawieni na moją osobę. Pragnę wręcz zdobyć to stanowisko oraz spełniać odpowiednie obowiązki gdyż chcę zapobiec również sytuacją gdzie wiele uczniów wylatuję ze szkoły a potem odechciewa się im grać - dlatego mam zamiar też zapewnić im bezpieczeństwo. Nie ukrywając może i bym coś wnosił do rozrywki trochę więcej niż zwykły Gajowy jeżeli chodzi o sprawy Hogwartu. Tak na sam koniec dopowiem iż myślę że byłoby ciekawie odgrywać taką postać na tym stanowisku więc czemu by nie sprobować? No cóż! Dziekuję za przeczytanie oraz pozdrawiam!
Nazwa Discord:
Sakura Uchiha#0841



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.