Witaj!

Podanie na Gajowego
Daniel_PL
Czarodziej




Posty: 22
Tematy: 7
Gru 2014
29
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Scott Jallywall
Wiek:
25 lat
Miejsce urodzenia:
Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Hogwart, Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz:
Gajowy
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do dyrekcji przyleciała biało śnieżna sowa, trzymająca w dziobie list. Zatrzymała się pod oknem i zapukała w nie kilka razy. Gdy okno zostało otwarte, zwierze podało kopertę osobie i odleciała*

Szanowna dyrekcjo                                                                                                                  
Nie ukrywam, że gdy zobaczyłem zwolnioną posadę gajowego w hogwarcie to bardzo się ucieszyłem. Już od jakiegoś czasu polowałem na tą posadę wiedząc, że prędzej czy później może uda mi się spełnić to jedno malutkie marzenie. Chciałbym wrócić do zamku już nie jako uczeń, ale jako osoba z kadry. Hogwart był moim drugim domem, którego nie doceniałem a przekonałem sie o tym gdy wszedłem na etap dorosłości. Wiem jakie ogromne brzemie spoczywa na barkach gajowego i jak czasami jest trudno, ale również wiem, że mogę temu sprostać. Od zawsze interesowałem się maigcznymi stworzeniami, jednak moje zainteresowanie znacząco zaczęło się rozwijać gdy ukończyłem hogwart. Zacząłem poszerzać swoją wiedzę co zaowocowało tym, że pracuję obecnie w departamencie kontroli nad magicznymi stworzeniami gdzie jestem pracownikiem wydziału Stworzeń Magicznych. Z pewnością dopilnowałbym, by żadnemu uczniowi nie stała się jakakolwiek krzywda i by tam nie wchodzili, bo jak wiadomo może się to skończyć tragicznie. Mam wielki szacunek do stworzeń magicznych i również o nie bym dbał jak  tylko się da. Potrafię się postawić na miejscu ucznia i go zrozumieć bo tak na prawdę jeszcze niedawno byłem na jego miejscu.Mam nadzieję, że moje zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
[OOC]
Nick w grze: Daniel_PL
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Szczerze mówiąc to jako tako doświadczenia nie mam, ale myślę, że to jest w końcu czas by je zdobyć, zwłaszcza, że chętnię podejmuje niektóre wyzwania i staram się urozmaicać sobie grę.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Nie ukrywam, że życie dorosłej postaci na haplu może być po prostu nudne. CHciałbym spróbować czegoś nowego - tak jak praca w hogwarcie. Taka szansa nie zdarza się często dlatego też postanowiłem to wykorzystać. W RP siedzę też już jakiś czas, przez ten czaszdobywałem wiedzę oraz doświadczenie i śmiało mogę stwierdzić, że sobie poradzę. Jak wcześniej wspomniałem - chciałbym urozmaicać sobię grę i powrócić do tej postaci, a tylko czekałem aż nadejdzie moment kiedy zwolni się miejsce w hogwarcie, gdzie moja postać będzie pasować i się nadawać. Nie mam zamiaru grać tylko dla rangi czy bądź kasy, a dla wielu fajnych akcji w których mógłbym uczestniczyć.
Nazwa Discord: YelaFox#3096



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.