Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
SponnGee
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Maj 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Piters Salen


Miejsce urodzenia: Londyn


Status krwi: 75%


Cechy charakteru: (UWAGA!]
Piters Salen był mądrym i bardzo zdolnym czarodziejem cenionym przez innych ludzi. Odznaczał się cechami charakterystycznymi odwagą samo organizacją, dobrze radził sobie z problemami nie bał się wyzywań, był bardzo koleżeński i sympatyczny. Był gotowy ryzykować wszystko dla swojej rodziny i przyjaciół. Największym dowodem odwagi Pitersa była jego rozpaczliwa obrona najbliższych przed złem. Był bardzo tolerancyjny nigdy się nie śmiał z osób o nie czystej krwi . Nie pozwalał obrażać ich w swojej obecności. Był ryzykantem, posiadał zdolności przywódcze i był odpowiedzialny. Miał dobre opanowanie swojej psychiki zawsze walczył do końca nawet jak mu się nigdy nic nie udawało.

Przy sporej ilości cech pozytywnych, Piters posiadał też dużo negatywnych. Jego największą wadą była arogancja i duma. Uwielbiał ryzyko. Według Pitersa bez ryzyka nie byłoby prawdziwej zabawy. Często wpadał przez to w kłopoty, czasem jego przygody mogły mieć wręcz tragiczne zakończenie. Zawsze marzył o tym żeby zostać gryfonem!

Wygląd postaci: Piters był szczupłym i wysokim mężczyzną z bardzo rozczochraną, czarną czupryną, którą w latach młodości targał jeszcze bardziej, by wyglądała na rozwianą przez wiatr. Miał orzechowe oczy, płaski nos i nosił grube okulary które znacznie powiększały jego oczyMówił spokojnym i tajemniczym głosem, miał bliznę nad uchem, jego ciało było pokryte lekkimi piegami, dawało to efekt nie spotykanej urody miał nie ośmielający uśmiech, miał dosyć grube usta i bardzo krwiste.


Historia postaci: Piters urodził się 15 marca 1989 roku w zamożnej rodzinie czarodziejów czystej krwi. Jako że Piters był jedynakiem, rodzice Eleona i Fleamont rozpieszczali go. Sprawiło to, że stał się bardzo dumny i nieco arogancki, jednak w głębi duszy pozostał dobrym człowiekiem. Rodzice chcieli nauczyć syna podstawowych zaklęci ale było to wręcz nie możliwe Piters nie ukazywał żadnych predyspozycji do tego że ma jakieś moce nad przyrodzone. Jednak że chłopaka też to zaczęło martwić chłopak zaczął ciężko pracować na swoimi umiejętnościami, miał on marzenie żeby zostać sławnym czarodziejem ale jego moce nadal się nie chciały ujawnić, pewnego razu gdy chłopak pojechał ze znajomymi na wycieczkę, oni zaczęli się z niego wyśmiewać że jest mugolem bo nic nie potrafi wyczarować, chłopak miał już dość i pewnego momentu nie wytrzymał zaczoły się dziać dziwne rzeczy chłopak uniósł się nad ziemię pogoda zaczęła się zmieniać na burzową chłopaki się wystraszyli zaczęli uciekać od Pitersa. Gdy chłopak wrócił do domu zrozumiał on że jednak czuję w sobie magię, tylko po prostu nie potrafił on się wcześniej skoncentrować nad swoimi mocami. W jedenaste urodziny chłopak otrzymał list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jak większość czarodziejów, swoje pierwsze magiczne zakupy zrobił na ulicy Pokątnej. Pierwsze co zrobił to kupił różdżkę w sklepie Ollivanderów.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

Jestem Piters Salen *Odpowiedział grzecznie. Spojrzał się na ucznia.*A ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)

*Wydaje mi się że masz rację w Warszawie!

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*

*Spojrzałem na ucznia i z radością wziąłem od niego talerz zupy, i odpowiedziałem dziękuję.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałem się z filmu na youtube.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#2
Podanie niestety wstrzymuję.

Powody były następujące:

1)W cechach charakteru chciałbym poznać jednak spójny charakter postaci, który jest ukierunkowany. Mówisz że chcesz aby twoja postać była Gryffonem, więc byłoby dobrze gdybyś ten charakter opisał w taki sposób aby tiara mogła przyjąć Cię do tego domu. Owszem jeśli chcesz mieć taki a nie inny charakter to ja naprawdę nie mam nic przeciwko temu, jednak byłbym wdzięczny gdybyś ten charakter opisał dokładniej bez przechodzenia z trybu pierwszoosobowego do trzecioosobowego.


2) Wygląd postaci jest zdecydowanie zbyt niedopracowany. Przede wszystkim musisz opisać wygląd zewnętrzny postaci opisując jego rysy twarzy, posturę, ewentualne upodobania w ubiorze. W twoim opisie mam obraz tego co twoja postać będzie przedstawiać po szkole, opisane w czasie przeszłym w czasie przyszłym, jest to dla mnie mocno nieczytelne i niejasne.

3)Historia postaci powinna opisywać życie twojej postaci przed otrzymaniem listu z Hogwartu, objawienie się mocy, wczesne dzieciństwo, relacje z otoczeniem w jakim się wychowywał. To jest bardzo istotna część podania i jest niemalże najważniejsza a ty zapisałeś ją w trzy zdaniowej formie, niedopuszczalne.

4)Na postać Czysto krwistą trzeba posiadać zgodę. Jeśli takową posiadasz musisz umieścić link do screen, lub zgody w podaniu. Jeśli takowej nie masz musisz zmienić 100% na jedno z dostępnych serwerowych od 0 do 75%, lub napisać podanie na panelu o postać czysto krwistą. 

5) Używaj jednej czcionki do pisania podania oraz jednej wielkości i grubości tekstu, ułatwia to czytanie i skupianie się na tekście.

Masz 3 szanse na poprawę.
Życzę powodzenia.
SponnGee
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Maj 2018
0
#3
Rocky napisał(a): (17.01.2019 21:01)Podanie niestety wstrzymuję.

Powody były następujące:

1)W cechach charakteru chciałbym poznać jednak spójny charakter postaci, który jest ukierunkowany. Mówisz że chcesz aby twoja postać była Gryffonem, więc byłoby dobrze gdybyś ten charakter opisał w taki sposób aby tiara mogła przyjąć Cię do tego domu. Owszem jeśli chcesz mieć taki a nie inny charakter to ja naprawdę nie mam nic przeciwko temu, jednak byłbym wdzięczny gdybyś ten charakter opisał dokładniej bez przechodzenia z trybu pierwszoosobowego do trzecioosobowego.


2) Wygląd postaci jest zdecydowanie zbyt niedopracowany. Przede wszystkim musisz opisać wygląd zewnętrzny postaci opisując jego rysy twarzy, posturę, ewentualne upodobania w ubiorze. W twoim opisie mam obraz tego co twoja postać będzie przedstawiać po szkole, opisane w czasie przeszłym w czasie przyszłym, jest to dla mnie mocno nieczytelne i niejasne.

3)Historia postaci powinna opisywać życie twojej postaci przed otrzymaniem listu z Hogwartu, objawienie się mocy, wczesne dzieciństwo, relacje z otoczeniem w jakim się wychowywał. To jest bardzo istotna część podania i jest niemalże najważniejsza a ty zapisałeś ją w trzy zdaniowej formie, niedopuszczalne.

4)Na postać Czysto krwistą trzeba posiadać zgodę. Jeśli takową posiadasz musisz umieścić link do screen, lub zgody w podaniu. Jeśli takowej nie masz musisz zmienić 100% na jedno z dostępnych serwerowych od 0 do 75%, lub napisać podanie na panelu o postać czysto krwistą. 

5) Używaj jednej czcionki do pisania podania oraz jednej wielkości i grubości tekstu, ułatwia to czytanie i skupianie się na tekście.

Masz 3 szanse na poprawę.
Życzę powodzenia.

Wydaje mi się że poprawiłem swoje błędy ale jeżeli mam coś jeszcze poprawić to postaram się to wykonać.
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#4
Wstrzymuję ponieważ element objawienia się magii w historii młodego czarodzieja jest kluczowy.
Żeby nie było że Rocky przychodzi i tylko krytykuję, bardzo podoba mi się obecny format, jest o wiele bardziej przejrzysty niż poprzednia wersja.
Czekam na poprawę Smile
Powodzenia!
SponnGee
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Maj 2018
0
#5
Rocky napisał(a): (18.01.2019 01:08)Wstrzymuję ponieważ element objawienia się magii w historii młodego czarodzieja jest kluczowy.
Żeby nie było że Rocky przychodzi i tylko krytykuję, bardzo podoba mi się obecny format, jest o wiele bardziej przejrzysty niż poprzednia wersja.
Czekam na poprawę Smile
Powodzenia!

Wydaje mi się że poprawiłem ;3
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#6
No dobrze, akceptuje.

Tiara przydziału orzekła!
[Obrazek: 58FGqR8.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.