Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#2
Podanie niestety wstrzymuję.

Powody były następujące:

1)W cechach charakteru chciałbym poznać jednak spójny charakter postaci, który jest ukierunkowany. Mówisz że chcesz aby twoja postać była Gryffonem, więc byłoby dobrze gdybyś ten charakter opisał w taki sposób aby tiara mogła przyjąć Cię do tego domu. Owszem jeśli chcesz mieć taki a nie inny charakter to ja naprawdę nie mam nic przeciwko temu, jednak byłbym wdzięczny gdybyś ten charakter opisał dokładniej bez przechodzenia z trybu pierwszoosobowego do trzecioosobowego.


2) Wygląd postaci jest zdecydowanie zbyt niedopracowany. Przede wszystkim musisz opisać wygląd zewnętrzny postaci opisując jego rysy twarzy, posturę, ewentualne upodobania w ubiorze. W twoim opisie mam obraz tego co twoja postać będzie przedstawiać po szkole, opisane w czasie przeszłym w czasie przyszłym, jest to dla mnie mocno nieczytelne i niejasne.

3)Historia postaci powinna opisywać życie twojej postaci przed otrzymaniem listu z Hogwartu, objawienie się mocy, wczesne dzieciństwo, relacje z otoczeniem w jakim się wychowywał. To jest bardzo istotna część podania i jest niemalże najważniejsza a ty zapisałeś ją w trzy zdaniowej formie, niedopuszczalne.

4)Na postać Czysto krwistą trzeba posiadać zgodę. Jeśli takową posiadasz musisz umieścić link do screen, lub zgody w podaniu. Jeśli takowej nie masz musisz zmienić 100% na jedno z dostępnych serwerowych od 0 do 75%, lub napisać podanie na panelu o postać czysto krwistą. 

5) Używaj jednej czcionki do pisania podania oraz jednej wielkości i grubości tekstu, ułatwia to czytanie i skupianie się na tekście.

Masz 3 szanse na poprawę.
Życzę powodzenia.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Ucznia - przez SponnGee - 17.01.2019 20:25
RE: Podanie na Ucznia - przez Rocky - 17.01.2019 21:01
RE: Podanie na Ucznia - przez SponnGee - 17.01.2019 22:19
RE: Podanie na Ucznia - przez Rocky - 18.01.2019 01:08
RE: Podanie na Ucznia - przez SponnGee - 20.01.2019 17:59
RE: Podanie na Ucznia - przez Rocky - 20.01.2019 20:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.