Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
kokcer
Czarodziej




Posty: 26
Tematy: 16
Mar 2018
16
#1
Imię i nazwisko: James  Scott
Miejsce urodzenia: Szpital Św Munga w Londynie
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: James jest miłym chłopcem koledzy mogą na niego liczyć jest lojalny i odważny, rzadko pakuje się w kłopoty, a jak już to w dobrym celu. Nigdy nie naśmiewa się z innych oraz stara się być samodzielny ,jego wadami jest gadatliwość ,czasami najpierw robi potem myśli, jest arogancki oraz czasami bywa bezczelny . James nigdy się nie mści oraz stara się być szczery

Wygląd postaci: James jest niskim blondynem jego włosy są zawsze poszarpane, niektóre włosy są niebieskie. Jego brwi są koloru blond są  małe, nie szerokie ani nie gęste. usta są małe tak jak jego głowa, często są suche. Jego oczy są błękitne nie są duże , A nos jest mały i zgrabny.szyja jest normalnych rozmiarów nie jest gruba ani też chuda. Na plecach ma bliznę. Jego brzuch jest chudy, a nogi długie. Na nogach często ma siniaki. 

Historia postaci: James urodził się w Szpitalu Świętego Munga W Londynie.  Gdy się urodził był małym zdrowym chłopcem.  James nie ma na nic uczulenia. James urodził się w  28 stycznia 2065 r.  Jego tata miał na imię Alex a mama Nicole.   Jak miał 3 lata mama rozwiodła się z jego tatą gdyż był pijakiem. Chłopiec nie wiedział wtedy że jego mama jest czarownicą i ze on też ma takie moce.  W wieku 5 lat w przedszkolu jeden przedszkolak mu dokuczał bił go ,wyzywał.  Wtedy James wracał cały zapłakany do domu.  Aż do dnia kiedy  James bawił się autkiem w przedszkolu.   Podszedł do niego ten chłopiec który mu dokuczał i zabrał mu te autko.  James się ze złościł miał już tego wszystkiego po dziurki w nosie. Nagle autko uniosło się w górę i pofrunęło do James'a.  Był zdziwiony tym co się stało gdy wrócił do domu mama mu wyjaśniła że jest on czarodziejem, James się ucieszył ale mimo to nie wywyższał się i nie miał żalu do nikogo. Gdy miał 6 Lat jego mama poznała czarodzieja miał na imię Arthur ,pół roku później ożeniła się z nim. James bardzo go pokochał i traktował go jak własnego ojca. Rodzice opowiadali mu super Historie  o Hogwarcie.  James bardzo się cieszył ale i się bał.  Bo jego rodzice byli w Gryfindorze a on też chciał w nim być. Bardzo się bał że zostanie przydzielony Do innego domu bo tylko o Gryfindorze myśli.  Rodzice mówili mu że na pewno się dostanie do Gryfindoru lecz James nadal czuł to uczucie lęku.  Jak miał 8 lat miał wypadek i pociął się nożem w plecy.  Gdy w końcu Miał 10 lat bardzo się nudził bo wiedział że już niedługo przyjdzie list z Hogwartu.  Lecz niespodzianka była wcześniej, okazało się że jego mama jest w ciąży i że będzie miał brata i siostrę od razu James był wesoły.  Miesiąc przed urodzinami James'a Jego mama urodziła dziewczynkę i chłopca. Dziewczynka miała na imię Lucy a chłopiec Tom.  Gdy w końcu były urodziny James'a, James był z rodziną w kuchni nagle,  James usłyszał stukanie w szybę podszedł do okna i ujrzał piękną białą sowę , otworzył okno. a Sowa wleciała, usiadła na torcie, skubnęła sobie kawałek a wylatując zrzuciła na ręce James'a list.  James otworzył list i przeczytał go  był tak szczęśliwy. Rodzice ubrali się i wyszli na ulice pokątną lecz James Poczuł ponownie uczucie lęku gdyż bał się że nie będzie w Gryfindorze oraz że rodzinie zrobi się wstyd że się nie dostał. Gdy kupił już wszystkie ważne rzeczy Tata przyszedł i dał mu piękną białą sowę. James powiedział że nazwie ją Hucz. Hucz bo to był Chłopiec. Rodzina udała się na peron 9 i 3/4. Tata James'a liczył że razem wjadą na peron lecz James był zbyt wesoły i pomknął na peron.  Rodzice dali mu bilet a James wsiadł do pociągu, bardzo się cieszył że będzie mógł rozmawiać o czarach a nie o jakiś autkach.
Koledzy zapraszali go na wszystkie przyjęcia ale James się na nich nudził bo wiedział że kiedyś będzie się uczył o prawdziwych czarach. Rodzice Machali James'owi. James pomachał i poszedł zawierać nowe znajomości.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Uśmiecha się* Nazywam się James Scott. 


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie nie wiem gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Robi krzywą minę po chwili się uśmiecha i mówi: Dziękuje ci za talerz pysznej zupy =}
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałem jakiegoś serwera Harry Potter. Większość filmów było właśnie z tego. Więc postanowiłem że muszę się tam dostać.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymanę
Zmień nazwisko. Rozpisz wygląd postaci o minimum 4 dodatkowe linijki. W charakterze zabrakło mi dwóch wad, niestety, ale nie ma ideałów. W historii postaci wyeliminuj wszelkie powtórzenia oraz błędy z zakresu języka polskiego. Popracuj and interpunkcją. Niepoprawnie odpowiedziałeś na pytanie ooc.
3 dni, 3 szansę.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#3
Cały czas nie odpowiada mi nazwisko postaci. Pytanie ooc cały czas źle.
kokcer
Czarodziej




Posty: 26
Tematy: 16
Mar 2018
16
#4
Wilk napisał(a): (22.01.2019 00:23)Cały czas nie odpowiada mi nazwisko postaci. Pytanie ooc cały czas źle.

Co to jest ooc ?

kokcer napisał(a): (22.01.2019 20:37)
Wilk napisał(a): (22.01.2019 00:23)Cały czas nie odpowiada mi nazwisko postaci. Pytanie ooc cały czas źle.

Poprawione.  Smile
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#5
Wstrzymane.
Przeczytaj ten poradnik wzdłuż i wszerz https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357 . Nazwisko, które wypisałeś należy już do serwerowego rodu czystokrwistego figurującego na serwerze. Cały czas kują mnie w oczy powtórzenia.
1 dzień, 2 szansę,
kokcer
Czarodziej




Posty: 26
Tematy: 16
Mar 2018
16
#6
Wilk napisał(a): (22.01.2019 22:45)Wstrzymane.
Przeczytaj ten poradnik wzdłuż i wszerz https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357 . Nazwisko, które wypisałeś należy już do serwerowego rodu czystokrwistego figurującego na serwerze. Cały czas kują mnie w oczy powtórzenia.
1 dzień, 2 szansę,

Poprawione. Mam nadzieje że teraz się uda.
kokcer
Czarodziej




Posty: 26
Tematy: 16
Mar 2018
16
#7
kokcer napisał(a): (23.01.2019 12:18)
Wilk napisał(a): (22.01.2019 22:45)Wstrzymane.
Przeczytaj ten poradnik wzdłuż i wszerz https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357 . Nazwisko, które wypisałeś należy już do serwerowego rodu czystokrwistego figurującego na serwerze. Cały czas kują mnie w oczy powtórzenia.
1 dzień, 2 szansę,

Poprawione. Mam nadzieje że teraz się uda.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#8
Zaakceptowane!
Tak na przyszłość, nie piszemy wypowiedzi w akcji. Najpierw kończymy ją (akcję) gwiazdką * a dopiero wtedy piszemy to, co mówi nasza postać.
Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.