Witaj!

[Poradnik] Wielkość skina, a wzrost
khalida
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 8
Gru 2014
35
#1
Zauważyłem że wielu graczy ma problemy z prawidłowym ustawieniem wielkości skina. W tym mini poradniku krótko napisałem jak sobie wszystko ładnie, i prawidłowo ustawić.


Pierwszy krok:


No więc na początek, gdy już zalogujemy się do gry klikamy F6, i po lewej stronie na górze mamy napis „Scale” w który klikamy.


Drugi krok:


Pojawi się tam kilka zakładek – Head, Body, Arms, Legs. I odpowiednie wartości procentowe przy nich. Które odpowiednio gdy zmniejszymy lub powiększymy zmienią wielkość skina. Teraz wystarczy tylko dobrać odpowiednie wartości które podałem poniżej.


Wartości procentowe dostosowane do wzrostu naszych postaci:


200 cm wzrostu – 120%
190 cm wzrostu - 110%
180 cm wzrostu – 100%
170 cm wzrostu – 90% (Druga/trzecia klasa)
160 cm wzrostu - 80% (Druga klasa)
150 cm wzrostu - 70% (Pierwsza klasa)
140 cm wzrostu - 60% (Pierwsza klasa)

Myślę że jest to ustawienie optymalne, które pozwala na zobaczenie różnic w wielkości w skinie. Gdy zrobiłem to według prawidłowych proporcji to różnice procentowe były nieduże i ciężko je dostrzec na serwerze.

Jeśli chcemy zrobić postać grubą, to wystarczy edytować takie wartości jak Width - szerokość i Depth - głębokość. Nie będę wam rozpisywać że tyle i tyle procent to taka i taka wielkość w bicku czy innej części ciała bo to bez sensu Uśmiech
Ale jeśli robisz postać normalną, ustaw sobie wszystkie wielkości po równo.

Może komuś pomoże Oczko


/Silexan
Polishrasta_
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 4
Lut 2015
0
#2
Dzięki
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
647
Ravenclaw
#3
Dobra, niektórzy nowi gracze nie wiedzą jak ustawić sobie możliwość zmiany skali skina.

Zaczynając:
1.Będąc w grze klikamy ESC i wchodzimy w opcję
2.Przechodzimy do opcji "Sterowanie"
3.Tam jak widzimy jest opcja "CharacterScreen", która jest zbindowana domyślnie pod F12, które jest już zajęte, w ten o to sposób, możemy zmienić klawisz, którym chcemy odpalać tę opcje, czyli na przykład w moim przypadku F10.
4.Teraz możemy dowolnie zmieniać skalę naszego skina za pomocą wcześniej ustawionego przycisku, na przykład F10.
5.Graj, na poprawnie wyskalowanym skinie.
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#4
Dzięki!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.