Witaj!

Podanie na Gajowego
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Hrista Lavenhart
Wiek: 36 lat
Miejsce urodzenia: Włochy
Wykształcenie: Dumstrang, podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Gajowy
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 
Dyrekcjo
Piszę w sprawię wolnej posady na stanowisko gajowego. Powiem krótko, pasuje na to stanowisko jak ulał. Czemu? Nie jedne puszcze, lasy, magiczne czy niemagiczne widziałam w swoim życiu. Z wieloma stworzeniami miałam okazję się zmierzyć i wiele wytresować. Zaniepokoiła mnie sytuacja, o której ostatnio słyszałam, kiedy to dwójka chłopców straciła życie w waszym lesie, a inne dzieci zostały ranne. Chcę sprawić, aby taka sytuacja się nie powtórzyła, dołożę wszelkich starań żeby nikomu żadna krzywda w lesie i na błoniach się nie stała. Kto tak, kto, ale ja to akurat umiem przypilnować porządku.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Astronomia – T
Eliksiry – T
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - T
Latanie – T
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Z
Obrona Przed Czarną Magią – W
Starożytne Runy –T
Transmutacja – W
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – W
Zielarstwo – T 

[OOC]
Nick w grze: Hrista
Czy masz jeszcze inne konta?: Mam jeszcze dwa. Arok i Anshuman
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nigdy nie miałam postaci w kadrze Hogwartu, ale w końcu czas spróbować. Na serwerze gram już ponad 3 lata, spędziłam na klockach sporo czasu, więc doświadczenie w grze jak najbardziej. 
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):  Po prostu uważam, że Hrista idealnie pasuje na taką posadę i dobrze by mi się odgrywało ją na tym stanowisku. Jest klimatyczną postacią, pasującą na gajowego po prostu. Czy uda mi się wprowadzić coś nowego do rozgrywki w szkole? Nie wiem, ale może na coś wpadnę w trakcie rozgrywki. Chęci przynajmniej są Wink
Nazwa Discord: Shizu-Anshu#8711
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Przyjęta



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.