Witaj!

Skrzaty IC [Propozycja]
Albuss
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Kwi 2018
10
#1
Witam serdecznie!
Ostatnio odgrywam postać w półświatku przestępczym i zaczęłam zauważać że ludzie nadużywają postaci IC skrzatów. Jak wiemy od posiadania takiego skrzata jako postaci IC nie dzieli nas nic poprostu zaczynamy go odgrywać i problemu by nie było gdyby ludzie wykorzystywali te skrzaty do jakiś prac domowych, przynoszenia przedmiotów czy coś, problem zaczyna się gdy takie skrzata zaczynają być używane w celach bojowych gdzie podczas pojedynków ktoś nie dość że używa swoje postaci to odgrywa skrzata sprawiając że ma do pomocy deportującego się powtórka który może nie jest jakoś potężny ale drętwote ci rzuci. Mógłbym dodać że takiego skrzata można wezwać w każdym momencie więc jak kogoś złapiesz i uwierzysz to musisz brać też takie rzeczy pod uwagę. Podsumowując skrzaty jako postacie IC są dosyć ope gdyż są łatwo dostępną dodatkową postacią, nie mam problemu z tym żeby ktoś miał skrzata jako gracza jednak uważam że powinniśmy zakazać odgrywanie skrzatów jako postacie IC. To tyle pozdrawiam
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#2
>bariery anty aportscyjne
>bariery anty deportacyjne
>Fianto Duri
<Łee nie mozna sie teleportowabć buuu
Rebelianci się szykują
Albuss
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Kwi 2018
10
#3
kubixgame napisał(a): (23.01.2019 11:48)>bariery anty aportscyjne
>bariery anty deportacyjne
>Fianto Duri
<Łee nie mozna sie teleportowabć buuu

No niestety problem dalej występuje gdyż ludzie używają skrzaty do walki itp o czym już pisałem. Pozatym wezwanie skrzata działa w zasadzie natychmiastowo i można to zrobic np. nawet zanim zabierzesz mnie w teren anty depo.
_Alfred_
Przeklęty Pirat



Donator

Posty: 40
Tematy: 6
Lip 2018
21
Slytherin
#4
Jak kogoś stac na skrzat no to dlaczego nie może go odgrywać?
Albuss
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Kwi 2018
10
#5
_Alfred_ napisał(a): (23.01.2019 12:41)Jak kogoś stac na skrzat no to dlaczego nie może go odgrywać?

Z powodów powyższych.
Jatina
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 26
Sie 2016
63
Gryffindor
#6
Moze to tylko twoj "polswiatek przestepczy" nie umie odgrywać skrzatów, a nie że cały serwer?
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#7
Ja od siebie powiem tyle, że przydałby się spis skrzatów, bo każdy odgrywa je inaczej. Każdy ich limit mocy ustala niżej, lub wyżej
Dużo niejasności, które można by było wyjaśnić w jednym wątku
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#8
Niestety nie ma już skrzatów domowych, zostały tylko bojowe Confused
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#9
Nudzę się od rana to może też powiem coś ,,mądrego” w tej propozycji. Wiec zacznijmy od początku. Skrzaty IC już są na hapel przecież i właściciela lub członkowie rodu odgrywają je tak jak chcą. Czasem te skrzaty IC wkurzające są gdyż tak nagle pojawi się jakiś skrzat znikąd i zacznie bronić swojego właściciela podczas pojedynku kiedy ten już zaczyna przegrywać. Skrzaty IC jak i OOC służą jedynie jak dobrze wiemy dobrze ucieczce z akcji. Oczywiście wszystko jest zgodne z regulaminem gdyż gracz ma prawo przysłać swojego skrzata i teleportować się z nim. To prawda, że fajnie jest odgrywać OOC ze skrzatem kiedy ten skrzat Naprawdę umie odgrywać skrzata. Tak jak pisałeś tam wyżej pomaga w domu i pisze ciekawe akcje. No cóż inni trzymają tylko skrzata po to żeby popisywać się przed innymi i pokazywać wielkość swojej postaci. Przynajmniej ja to tak odbieram przez kilku graczy którzy posiadają skrzata na serwerze. Po kolejne nadal nie wiem czego oczekujesz w tej propozycji bo ona ogólnie mówiąc za bardzo nie ma sensu. Prosisz o skrzaty IC które już są? Prosisz o skrzaty OOC które również są odgrywane przez innych graczy? Ja jedynie bym była za zaostrzeniem prawa rozdawania postaci skrzatów. Bo te skrzaty chcą być jak czarodzieje i pokazać, że są jednymi z nich. Nawet IC spotkałam się ze skrzatem który spaceruje sobie w szatach czarodziejskich. Sorka ale cos tu jest nie tak. Gdyyby ktoś z was czytał książki to pewnie by wiedział, że skrzaty wręcz się wkurzały kiedy dawno im luzy, a nie że sobie ubiera szate itd. Taki skrzat byłby uznawany za zdrajcę. No jednak wracając do tematu wszystko co chcesz już masz wiec nie wiem czego oczekujesz

[Obrazek: giphy.gif]
Albuss
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Kwi 2018
10
#10
CzarnaMoc napisał(a): (23.01.2019 14:24)
Nudzę się od rana to może też powiem coś ,,mądrego” w tej propozycji. Wiec zacznijmy od początku. Skrzaty IC już są na hapel przecież i właściciela lub członkowie rodu odgrywają je tak jak chcą. Czasem te skrzaty IC wkurzające są gdyż tak nagle pojawi się jakiś skrzat znikąd i zacznie bronić swojego właściciela podczas pojedynku kiedy ten już zaczyna przegrywać. Skrzaty IC jak i OOC służą jedynie jak dobrze wiemy dobrze ucieczce z akcji. Oczywiście wszystko jest zgodne z regulaminem gdyż gracz ma prawo przysłać swojego skrzata i teleportować się z nim. To prawda, że fajnie jest odgrywać OOC ze skrzatem kiedy ten skrzat Naprawdę umie odgrywać skrzata. Tak jak pisałeś tam wyżej pomaga w domu i pisze ciekawe akcje. No cóż inni trzymają tylko skrzata po to żeby popisywać się przed innymi i pokazywać wielkość swojej postaci. Przynajmniej ja to tak odbieram przez kilku graczy którzy posiadają skrzata na serwerze. Po kolejne nadal nie wiem czego oczekujesz w tej propozycji bo ona ogólnie mówiąc za bardzo nie ma sensu. Prosisz o skrzaty IC które już są? Prosisz o skrzaty OOC które również są odgrywane przez innych graczy? Ja jedynie bym była za zaostrzeniem prawa rozdawania postaci skrzatów. Bo te skrzaty chcą być jak czarodzieje i pokazać, że są jednymi z nich. Nawet IC spotkałam się ze skrzatem który spaceruje sobie w szatach czarodziejskich. Sorka ale cos tu jest nie tak. Gdyyby ktoś z was czytał książki to pewnie by wiedział, że skrzaty wręcz się wkurzały kiedy dawno im luzy, a nie że sobie ubiera szate itd. Taki skrzat byłby uznawany za zdrajcę. No jednak wracając do tematu wszystko co chcesz już masz wiec nie wiem czego oczekujesz

[Obrazek: giphy.gif]

Oczekuje  by został w prowadzony przepis który uniknąłby opisanych przezemnie sytuacji może to być całkowite zniwelowanie skrzatów IC albo ograniczenie zdolności takich skrzatów.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.