Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
_Naskona_
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sty 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Emma Greenwood (ja i Kot_Stefan to jedna i ta sama osoba, ale już zgłosiłam to administracji. Dlatego Mary i Emma mają to samo nazwisko)
                             
                                          Miejsce urodzenia: W domu, Londyn

                                                           Status krwi: 50%

                                          Cechy charakteru: 

Bardzo Trudna sprawa, Emma jest Mądra, odważna, bystra, inteligentna, akceptuje innych, kreatywna oraz roztropna. Ma mniejsze poczucie humoru niż jej siostra, lecz jest wyjaśnienie, mianowicie: jak była mała, bardzo dużo osób jej dokuczało. Kocha jedzenie, ale ma swoich ulubieńców, są nimi: żelki, sushi, syrop klonowy i makaron. Każdy ma wady więc Emma też je ma. Jest sarkastyczna oraz trochę wredna.

                                                        Wygląd postaci:

Emma jest wysoka i ma szczupłą sylwetkę, ma dosyć duże zielone oczy z długimi, lecz krótszymi od siostry rzęsami. Podobnie jak Mary ma piegi, lecz ma ich zdecydowanie mniej. Ma jasną karnacje. Przechodząc do włosów są one lekko rude, ale jednak bardziej brązowe, sięgają do połowy pleców. Ubiera się w różne kolory, lecz najczęściej w brak barwy (czarny i biały). W przeciwieństwie do siostry nie lubi dodatków oprócz jakiś naszyjników.

                                                         Historia postaci:

Emma z rodziną mieszkała w Londynie (nie w Paryżu, na tamtym koncie się pomyliłam). Dzieliła się swoim pokojem z młodszą o 5 minut Mary. Miała własną sowę którą kupiła na pokątnej. Chodziła z Mary do tej samej mugolskiej szkoły. Jak pisałam na górze często jej dokuczano i przy jednej z takich sytuacji objawiła się jej moc, a mianowicie: Kiedy Andrew Johnson i Maddie Brewer zaczęli dokuczać jej z powodu tego jak dziwnie zachowywała się na przerwie (patrzyła na sok i sprawiła by się unosił), wtedy Emma się wkurzyła i wystrzeliła Andrew'a w powietrze. Miała przez to wiele problemów, a szczególnie dużo problemów miała jej mama, ponieważ musiała z córką tłumaczyć się przed ministrem magii. Jak Emma miała 10 lat musieli się przeprowadzić z bloku do dużego apartamentu, ponieważ tata podjął pracę w korporacji produkującej samochody. Przeprowadzili się dzień przed urodzinami Mary i Emmy. Na drugi dzień obie poszły do kuchni gdzie na blacie zobaczyły listy z Hogwartu. Pierwszego września przyszły na King's Cross i razem wbiegły w ścianę,

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
-Cześć, nazywam się Emma Greenwood, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(niestety nie wiem, ale jestem pewna jednego, jest w Warszawie.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
-Dzięki, ale nie jestem głodna *odkłada talerz po czym się uśmiecha*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Kiedyś grałam

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.