Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Zigwin
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sty 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Kolby Hansen

Miejsce urodzenia: Hamburg

Status krwi: 75%

Cechy charakteru: Kolby to zaradny i sprytny młody chłopak nie raz dawał dowody, iż potrafi wyjść z trudnej sytuacji. Jest typem samotnika nie lubi spędzać czasu z ludźmi gdy nie musi, lecz gdy znajdzie tą jedyną osobę będzie jej bronił oraz wspierał, jednym słowem jest braterski. Nie przywiązuje się do ludzi i rzeczy co spowodowane było życiem jedynaka który uczony był prywatnie w domu i nie spędzał czasu z rówieśnikami. Kolby jest bardzo ambitny, rodzice zawsze powtarzali mu, że wiele osiągnie, mały Kolby wziął to do serca i za każdym razem wspomina te słowa wiedząc, że kiedyś osiągnie coś wielkiego. Kolby jest zazdrosny jedynakiem został z wyboru, rodzice pytali się go wiele razy czy chce siostrzyczkę bądź brata, lecz ten ku ich zdziwieniu zawsze odpowiadał nie, chciał mieć wszystko na wyłączność i nie znosił myśli, że może być inaczej. 
 
Wygląd postaci: Kolby Hansen ma zaczesane dokładnie, ulizane, krótkie jasne blond włosy. Ma średniej wielkości oczy w których widać determinację do działania. Jego nos jest prosty, krótki a po prawej jego stronie można dostrzec małą myszkę. Jego uszy są proste i nie odstające, doskonale je widać gdyż jest ścięty na krótko po bokach. Chodzi wyprostowany a jego sylwetka nie ma zarzutów. Jego lekko zaczerwienione usta przypominają jak to mawia jego ciocia "małe brzoskwinki". Na swojej krótkiej szyi nosi zazwyczaj swój wisiorek z czarnym orłem. Na jego prawej ręce można zobaczyć bliznę po poparzeniu.

Historia postaci: Rodzice Kolbiego to Harrolld Hensen i Martta Hensen z domu Nadine. Jego ojciec Harrold Hensen to czarodziej czystej krwi a matka czarownica pół krwi, babcia Kolbiego jest mugolem. Jego rodzice poznali się w pracy, w Ministerstwie Magii. Kolby urodził się w Hamburgu lecz w wieku 3 lat wyjechali całą rodziną do Leeds. Rodzina Kolbiego była dość bogata, jego babcia Janka odziedziczyła majątek po ojcu który był założycielem znanego Jubilera w berlinie. Kolby ma tak na imię właśnie po swoim pradziadku od strony matki. Kolby dorastał w gronie najbliższej rodziny, zakazywano mu się spotykać z rówieśnikami a do nauki wynajmowani byli prywatni nauczyciele. Rodzice traktowali Kolbiego jak oczko w głowie i gotowi byli dać mu wszystko czego zechciał. W wieku ośmiu lat po raz pierwszy pokłócił się z rodzicami o to, że nie pozwalają mu bawić się z dziećmi w jego wieku. To wtedy siłą mocy ze złości zagotował wodę w szklance na w skutek czego się poparzył. Kolby swoje 11 urodziny spędził jak każde inne, ojciec siedział na fotelu i pił piwo a matka kupiła tort na zamówienie, w tamte urodziny dostał od ojca coś innego niż zabawki które nudziły mu się po dwóch dniach, dostał od ojca wisiorek z czarnym orłem, zaintrygowany Kolby spytał się taty czy ten wisiorek coś symbolizuje, tata odpowiedział mu, iż nosił go jego pradziadek i teraz czas aby on go nosił a symbolizuje on ich ojczyznę i żeby nigdy nie zapomniał skąd pochodzi. Dwie godziny po urodzinach gdy wracali akurat z teatru na wycieraczce oczom Kolbiego ukazał się list, rodzice wiedząc już co to uśmiechnęli się i kazali mu go przeczytać. Kolby bardzo ucieszył się z otrzymanego listu i następnego dnia udał się wraz z rodzicami na pokątną. Rodzice kupili mu nowe książki oraz  dali wybrać różdżkę. Pierwszego września pojechał z rodzicami do Londynu na stację King's Cross, Kolby bez wahania przeszedł przez ścianę zaraz za rodzicami, wszedł do pociągu i z uśmiechem na twarzy pomachał im na pożegnanie.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [Steven Jeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

Jestem Kolby, zapamiętaj to imię. A ty jak masz na imię?

Pomocnik UczeńKlasa1 [Steven Jeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)

(Najpewniej jest w Warszawie ale dokładnie nie wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [Steven Jeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*

*Z uśmiechem na twarzy odbiera zupę i zaczyna ją jeść*


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od dobrego kolegi zaproponował mi, że będzie świetnie jak obaj tu zagramy.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
WSTRZYMUJĘ!

Nie wiem co to jest za status krwi 53% Masz do wyboru - 0% 25% 50% 75% i 100% (na 100 jest porzebna zgoda)

Druga sprawa to rozpisz się wyglądzie i charakterze, bo nie ukrywam, że jest dość krótko i skromnie.

Historia postaci ma zawierać - początek życia, dorostanie, objawienie pomocy, 11 urodziny, zakupy na pokątnej, oraz wyjazd do hogwartu

Pomocnik jest źle wykonany, masz go natychmiast poprawić. Proszę przy okazji zapoznać się z zasadami RP, bo widzę, że nie zrobiłeś tego.

(Jeśli poprawisz, napisz komenatrze" ,,poprawiłem" 

3 dni, 3 szanse
Zigwin
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sty 2019
0
#3
Poprawiłem  Smile
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#4
Wstrzymuje

Pomocnik nadal jest źle wykonany. Proszę zapoznać się z zasadami RP jak prosiłam.

2 szanse, 3 dni
Zigwin
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sty 2019
0
#5
Poprawiłem już swój błąd z operatorem ooc  Smile
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#6
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.