Witaj!

Skarga na Vipera
Kufran
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 6
Mar 2017
Ravenclaw

#1
Nick oskarżającego: Kufranka 
Nick oskarżonego: Vipera/CzarnaMoc/Areque
Powód: Mieszanie OOC z IC
Dowody (Wymagane Screenshoty): https://imgur.com/a/HstDXsm
Proponowana kara: Ban na pare dni.

Więc tak, może trochę opiszę to co się działo. Było cichutko, i nagle pewien gracz krzyknął do mnie "RĘCZNIKU, RATUJ!" wyjaśnił co się stało, i powiedział co vipera do niego piszę, lecz to jest tutaj nie ważne. Ja jako iż pomagam wszystkim, postanowiłam zareagować i napisać do oskarżonej że może ponieść za to odpowiedzialność sądową, a ona po prostu zaczęła dawać punkty ujemne dla mojej postaci. Śmieszne prawda? Polecam zastanowić się dwa razy kogo wybrać na bibliotekarza.

Zobaczcie jeszcze jak bardzo inteligentna osoba jest na posadzie weryfikatora podań oraz bibliotekarza. https://imgur.com/a/YdHagiY, jeszcze te śmieszne tłumaczenie się. Pośmiejscie się razem ze mną!
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Misiu to jest za brak oddanych książek. To co napisałaś wyżej to olewałam, bo zwyczajnie nie rozumiałam o co ci chodzi. Dlatego nie odpisywałam na to. 

z TEGO CO WIEM!
To jest twoje MK, a skoro nie twoje to mogłaś napisać, że nie jest TWOJE KONTO.

Ja w bibliotece informuje, bo nie wiem czy ktoś gra czy ktoś nie gra. Tyle w temacie. 

Nigdy bym nie zabrała komuś punktów za pisanie czegoś OOC bo to zwyczajnie by nie miało sensu i by było co najmniej śmieszne. 

EDIT// Do tego działam informacje, że za brak oddanych książek.


[Obrazek: jvMRcfJ.png]
Kufran
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 6
Mar 2017
Ravenclaw

#3
Droga pani Vipero, dobrze wiesz że nigdy nie miałam postaci która nazywa się Clementine Leavitt.

W dodatku, to najgłupsze tłumaczenie jakie może być. "Olewałam to co do mnie pisałaś", więc jak wytłumaczysz to? https://imgur.com/a/ZGRpD3E

Po pierwszej wiadomości napisałaś, że dajesz mi minus 6 punktów za to, że niby nie oddałam książek. Po tym gdy napisałam drugą wiadomość, odpisałaś, że jednak dajesz 15 XDDDD. 

Pokaż jakikolwiek poziom, i nie tłumacz się jak 5-latek.
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#4
CzarnaMoc napisał(a): (25.01.2019 16:06)Misiu to jest za brak oddanych książek. To co napisałaś wyżej to olewałam, bo zwyczajnie nie rozumiałam o co ci chodzi. Dlatego nie odpisywałam na to. 

z TEGO CO WIEM!
To jest twoje MK, a skoro nie twoje to mogłaś napisać, że nie jest TWOJE KONTO.

Ja w bibliotece informuje, bo nie wiem czy ktoś gra czy ktoś nie gra. Tyle w temacie. 

Nigdy bym nie zabrała komuś punktów za pisanie czegoś OOC bo to zwyczajnie by nie miało sensu i by było co najmniej śmieszne. 

EDIT// Do tego działam informacje, że za brak oddanych książek.


[Obrazek: jvMRcfJ.png]

Mhm... To ciekawe że po drugiej wiadomości od Kufranki to dostała nagle -15, a nie jak wcześniej -6
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#5
Bo mam do tego prawo IC, PO DRUGIE skoro jeszcze nie zabrałam ich IC tylko dopiero zabiorę jeśli już. Ja na razie tylko dałam ostrzeżenie żebyś grała i oddała książkę
Kufran
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 6
Mar 2017
Ravenclaw

#6
Jezusie, czy ty naprawdę masz 18 lat? Nie widzisz że po napisaniu drugiej wiadomości NAPISAŁAŚ ŻE JEDNAK -15? Jezu, to jest naprawdę tak idiotyczne, że głowa boli. Jakie książki, skoro sama widzisz że nie mam takiej postaci.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#7
Myślisz, że ja znam wszystkie twoje postacie? Wiem, że masz jakaś Celementine a przynajmniej tak gdzieś widziałam. Dlatego na pszyszłosć napisz od razu że nie masz takiej postaci, a nie udajesz głupia
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#8
CzarnaMoc napisał(a): (25.01.2019 16:14)Myślisz, że ja znam wszystkie twoje postacie? Wiem, że masz jakaś Celementine a przynajmniej tak gdzieś widziałam. Dlatego na pszyszłosć napisz od razu że nie masz takiej postaci, a nie udajesz głupia

A to masz jakieś dostępy do IP graczy?
Kufran
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 6
Mar 2017
Ravenclaw

#9
[Obrazek: rgxEm6p.jpg] XDDDDDDDDDDDDDDDD

Ps. To jest postać która jeszcze nawet nie powstała.
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#10
Jestem tylko obserwatorem niepowiązanym ze skargą, jednak chciałbym mimo wszystko się wypowiedzieć, skoro moja wypowiedź wniesie coś istotnego do tego tematu.

Moja kwestia dotyczy bezpośrednio materiału dowodowego, jeśli można to tak nazwać, dostarczonego przez osobę oskarżającą.
https://imgur.com/a/HstDXsm

Widzę tutaj jawne złamanie VII.5 punktu regulaminu serwisu.
"Obrażanie, prowokowanie i podjudzanie innych użytkowników nie jest dozwolone."

Tworzenie zmyślonych pozwów sądowych i rozsyłanie ze świadomością, że robisz przykrość drugiej osoby nie jest "pomaganiem wszystkim". Widać że zrobiłaś na złość osobie oskarżonej, prawdopodobnie dałoby się to podpisać pod nękanie, jednak w tym wypadku wystarczy samo obrażanie i przede wszystkim - prowokację. Może gdyby wiadomość poszła raz to mogłabyś się z tego wykłamać, ale wiadomość została posłana dwa razy co sama udowodniłaś w materiale dowodowym. Prosiłbym osoby nie powiązane ze skargą, które nie wnoszą niczego nowego lub nie zostały wywołane o nie wypowiadanie się, utrudniacie w ten sposób pracę administracji i wywołujecie niepotrzebną presję na osobie oskarżonej.

Dziękuję za uwagę, według mnie to osoba oskarżona jest tutaj osobą poszkodowaną.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.