Witaj!

Skarga na Vipera
Kufran
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 6
Mar 2017
Ravenclaw

#11
Nieogar napisał(a): (25.01.2019 16:22)Jestem tylko obserwatorem niepowiązanym ze skargą, jednak chciałbym mimo wszystko się wypowiedzieć, skoro moja wypowiedź wniesie coś istotnego do tego tematu.

Moja kwestia dotyczy bezpośrednio materiału dowodowego, jeśli można to tak nazwać, dostarczonego przez osobę oskarżającą.
https://imgur.com/a/HstDXsm

Widzę tutaj jawne złamanie VII.5 punktu regulaminu serwisu.
"Obrażanie, prowokowanie i podjudzanie innych użytkowników nie jest dozwolone."

Tworzenie zmyślonych pozwów sądowych i rozsyłanie ze świadomością, że robisz przykrość drugiej osoby nie jest "pomaganiem wszystkim". Widać że zrobiłaś na złość osobie oskarżonej, prawdopodobnie dałoby się to podpisać pod nękanie, jednak w tym wypadku wystarczy samo obrażanie i przede wszystkim - prowokację. Może gdyby wiadomość poszła raz to mogłabyś się z tego wykłamać, ale wiadomość została posłana dwa razy co sama udowodniłaś w materiale dowodowym. Prosiłbym osoby nie powiązane ze skargą, które nie wnoszą niczego nowego lub nie zostały wywołane o nie wypowiadanie się, utrudniacie w ten sposób pracę administracji i wywołujecie niepotrzebną presję na osobie oskarżonej.

Dziękuję za uwagę, według mnie to osoba oskarżona jest tutaj osobą poszkodowaną.
Spójrz sobie na MG jakie robi osoba oskarżona. Dodam, że to nie pierwszy raz.
vishal
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sty 2019
14
#12
ja tylko dodam od siebie ze vipera kiedys zoabczyla ss'y moich akcji (widziala je tylko ooc) i powiedziala ze jej postac zerwie z moja XD? powiedzialam ze wtf, przeciez jej postac tego nie widziala a jej argumentem bylo 'odkochała się' XDD podejrzewam ze to nie jest pierwszy raz gdy robi cos podobnego pozdrawiam cieplo buziaki
Kufran
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 6
Mar 2017
Ravenclaw

#13
Dodam jeszcze ss od jednego z graczy XDDD [Obrazek: h3yFTMf.jpg]
neksiakuwa_
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 4
Lip 2017
4
#14
Prawda jest taka, że na discordzie może kłamać, pisać co chce, a więc nie widzę problemu w tym, iż po pierwsze - Vipera nie odjęła dotychczasowo punktów IC, po drugie - to tylko -15, jeśli by faktycznie odjęła to Cię chyba nie zbawi, mam rację? No właśnie, skarga jak dla mnie bezsensowna.
Kufran
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 6
Mar 2017
Ravenclaw

#15
neksiakuwa_ napisał(a): (25.01.2019 17:04)Prawda jest taka, że na discordzie może kłamać, pisać co chce, a więc nie widzę problemu w tym, iż po pierwsze - Vipera nie odjęła dotychczasowo punktów IC, po drugie - to tylko -15, jeśli by faktycznie odjęła to Cię chyba nie zbawi, mam rację? No właśnie, skarga jak dla mnie bezsensowna.

Jezusie, zastanów się co piszesz. Co mnei nie zbawi? To jest MG. Po pierwsze, maksymalnie może dać mi 5 punktów. Po drugie, nie mam tkaiego konta. Po trzecie, ILE WY MACIE ILORAZU INTELIGENCJI?
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#16
Skarga jak najbardziej słuszna, mimo tego co mówią moi poprzednicy! Elementami rozgrywki jest FORUM oraz świat w MINICRAFCIE. Zgodnie z regulaminem rozgrywka nie odbywa się na DISCORDZIE. Już nie po raz pierwszy spotykamy się z sytuacją, podczas której coś napisanego OOC NA DISCORDZIE powoduje skutek IC W ROZGRYWCE.

Jak najbardziej jest to METAGAMING, który jest OCZYWIŚCIE NIEPOŻĄDANY na każdym serwerze / forum / sesji ROLEPLAY.
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#17
List, opisy sytuacji, pytania OOC, prace domowa/dodatkowe IC - Czasem zdajrzają się sytuacje, że wysyłane jest na forum/DC gdyż tylko tak jest to możliwe i ułatwie grę. Ale co to ma do mojej apelacji. A to, że nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich graczy mimo iż gram dużo to i tak nie dam rady. 
Kufran
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 6
Mar 2017
Ravenclaw

#18
CzarnaMoc napisał(a): (25.01.2019 17:17)
List, opisy sytuacji, pytania OOC, prace domowa/dodatkowe IC - Czasem zdajrzają się sytuacje, że wysyłane jest na forum/DC gdyż tylko tak jest to możliwe i ułatwie grę. Ale co to ma do mojej apelacji. A to, że nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich graczy mimo iż gram dużo to i tak nie dam rady. 

Ty chyba dalej nie rozumiesz, jaki jest powód skargi. Cały czas robisz MG, i nawet nie zwracasz na to uwagi.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#19
Pozwolę się wypowiedzieć na temat skargi. Oczywiście mieszanie IC z OOC jest niedozwolone. Tak, zgadzam się z tym, że było parę sytuacji, za które Vipera otrzymała karę... Jednak w tej sytuacji nie doszło nawet do jej czynów w IC. Informowanie o odjętych punktach odbywać się powinno IC, dlatego jeśli faktycznie ci je odejmie, to dostaniesz list od jej postaci. Miała też prawo się pomylić, więc mogłaś odrazu wyprowadzić ją z błędu. 

Napisałabym więcej, ale w sposób jaki zaczęłaś pisać jest po prostu przepełniony agresją i według mnie jedyne na czym ci zależy, to nie to, aby sprawiedliwości stało się zadość, ale na pozbyciu się nielubianej osoby. W samej skardze piszesz, aby się z niej śmiać, a na dodatek te fałszywe pozwy, co nawet nie jest śmieszne, jedynie irytujące. Jak kogoś lubisz i chcesz mu doradzić, to doradź, aby nie pisał z daną osobą, bo atakowanie jej w taki sposób w żaden sposób nie pomoże.

I tak jak napisał Nieogar, sprowokowałaś ją, co oczywiście nie tłumaczy jej zachowania.To nie jest werdykt, a jedynie moje zdanie. 

+ Nie musisz mi mówić kogo mam przyjmować na weryfikatora czy pracownika Hogwartu, bo akurat jest jedną z osób, która naprawdę się stara i na dodatek zależy jej na tym. Idealnym graczem nie jest, ale każdego da się wyprowadzić z równowagi.

Tyle ode mnie.
Dropsiuk
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 24
Tematy: 6
Sty 2019
78
#20
Skoro skarga jeszcze istnieje, pozwolę sobie opisać jak ja to widzę.

Agresja, którą wykazałaś w powyższych postach pokazuje tylko, że zależało Ci tylko na skompromitowaniu osoby oskarżonej. Znam bardzo dobrze Vipere, czasami miała problem z przestrzeganiem regulaminu, jednak w tym przypadku to nie ona złamała regulamin, a ty.  Apelacja została napisana na "kolanie", nic nie zawarłaś, prócz tego, że Vipera napisała "-15" i "-6". Ss'y, które wysłała Vipera, jasno mówią, że Huffepuff powinien uzyskać nawet więcej niż -15 punktów. Pomyłka może zajść wszędzie, nie wyjaśniłaś jej, że to nie twoja postać, a tylko w pośmiewczy sposób napisałaś niezbyt interesujące wezwanie do sądu. 

Każdy człowiek szerzy do kogoś niechęć, jednak to nie jest powód, by uprzykrzać mu życie. Osoba oskarżona wybroniła się w postaci jednego ss'a, a cała skarga, tak czy siak, nie ma wielkiego sensu, gdyż nie zostało w niej nic zawarte, prócz "Ja bym dała bana na kilka dni".

+ Cały czas mówisz, że osoba oskarżona popełnia MG, czyli Meta Gaming. Skoro tak twierdzisz, mam rozumieć, że masz dowody na "MG"? Jeśli tak, czekamy na kolejną skargę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.