Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia Eddart
Eddart
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Gru 2017
1
#1
Imię i nazwisko: 
Eddart Borin
Miejsce urodzenia: 
Londyn
Status krwi: 
50% 
Cechy charakteru:
Eddart od młodego miał wpajane wartości przez nadopiekuńczych rodziców, miał młodszego o rok brata, z którym musiał dzielić się praktycznie wszystkim. To właśnie w ten sposób nauczył się być dla innych sprawiedliwy. Eddart od bardzo młodych lat kochał pomagać mamie w domowych obowiązkach. Chodząc do przedszkola i szkoły publicznej stawał z problemami i rozwiązywał je tak by nikogo nie zranić. Eddart na siłę próbował uszczęśliwić wszystkich oraz sprawić by żyło im się lepiej.
Wygląd postaci:
Ma lekko obciętą grzywkę zaczesaną na lewą stronę, kolor włosów Eddarta to jasny blond. Ma średniej wielkości niebieskie oczy, nad którymi są bujne jasne brwi. Gdy przyjrzy się twarzy Eddarta można dostrzec, iż ma on wystające kości policzkowe i jest lekko obsypany piegami. Dobrze się rozwija jak na swój wiek, jest zwyczajnie zbudowany i jest średniego wzrostu.
Historia postaci:
Rodzice Eddarta to Jack oraz Emma Borinowie, ojciec Jacka jak i jego matka pracowali w ministerstwie magii a dokładniej w Departamencie Transportu Magicznego. To właśnie tam się poznali, po dwóch latach wzięli ślub a po trzech urodził się Eddart. Gdy Eddart miał rok na świat przyszedł jego brat, miał na imię Alex. Eddart z bratem żył w zgodzie i obaj bardzo się kochali. Pewnego razu Eddart wraz z rodzicami poszedł do aquaparku bardzo mu się podobało to miejsce i często przychodził tam z rodziną ,  pewnego razu zobaczył trzech chłopców znęcających się nad dziewczynką .Eddartowi nie podobało się to  chciał pomóc  , więc szybko wyszedł z wody i podbiegł do nich , krzyknął by ją zostawili w spokoju i wtedy zaczęli się śmiać z niego , i do tego  mówić że jest głupi Eddart się zdenerwował i zauważył jak woda zaczyna się poruszać powstała nie wielka fala która oblała prowokantów ,po wszyscy chłpcy pouciekali z krzykiem ,   podszedł i zapytał się dziewczynki czy nic jej nie jest ta była przerażona powiedziała by ją zostawił i uciekła ,Eddart pomyślał że jest coś znim nie tak i taił tą informacje przez kilka lat. W wieku dziewięciu lat w rodzinnym domu wybuchł pożar, przyczyna nie została ustalona, w pożarze zginęli jego rodzice oraz brat, to wtedy ukazała mu się  jego moc, pod wpływem stresu oraz strachu sprawił, że wybiła się szyba dzięki czemu mógł ujść z życiem. Po śmierci rodziców zaopiekowała się nim ciotka Adda. Eddarta wychowywała jak syna. W jedenaste urodziny list z Hogwartu, uradowany nie mógł zasnąć. Następnego dnia udali się z ciotką na ulice pokątną gdzie kupili podręczniki oraz znaleźli odpowiednią różdżkę, która wybrała Eddarta. Pierwszego września udali się na peron dziewięć i trzy-czwarte pożegnali się ciepłym uściskiem po czym pociąg odjechał.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, Nazywam się Eddart Borin, a ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Pałac kultury znajduje się jak sam powiedziałeś w Warszawie.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Bardzo ci dziękuję, podać ci coś z co jest z mojej strony? *odbiera talerz wypełniony zupą na stół, po czym zaczyna jeść zupę*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z internetu

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  
TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymane.
Zmień nazwisko postaci, z tego co sie orientuje jest to nazwisko należące do jednej z rodzin serwerowych. Status krwi nie jest adekwatny do ilości tekstu. Więc zmień obecny lub rozpisz się bardziej. 
3 dni, 3 szansę.
Eddart
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Gru 2017
1
#3
Wink 
Wilk napisał(a): (26.01.2019 16:30)Wstrzymane.
Zmień nazwisko postaci, z tego co sie orientuje jest to nazwisko należące do jednej z rodzin serwerowych. Status krwi nie jest adekwatny do ilości tekstu. Więc zmień obecny lub rozpisz się bardziej. 
3 dni, 3 szansę.

Poprawiłem 

Poprawiłem  Smile
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
W historii nadal jest nazwisko rodzinne Blackwood. Rozbuduj całą historię, nie idź jednka na skróty. Przeskakujesz z jednego wydarzenia do drugiego. Niepotzrebnie.
3 dni, 2 szansę.
Eddart
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Gru 2017
1
#5
Poprawiłem nazwiska co mam jeszcze poprawić rozumiem rozbuduj nie idż na skróty ale nie wiem w sumie jaki jeszcze wątek dodać.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#6
Nie musisz dodawać nowego wątku, po prostu rozwiń te, które napisałeś.
Eddart
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Gru 2017
1
#7
Poprawiłem rozwijając bardziej wątek mam nadzieje że będzie dobrze Smile
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#8
Zaakceptowane!
Trafiasz do...

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.