Witaj!

Podanie na pielęgniarza
ozzyIiggy
Częsty bywalec



Donator

Posty: 362
Tematy: 22
Lut 2015
179
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Salazar Margel
Wiek:48
Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga, Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: pielęgniarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
Dlaczego ja miałbym dostać posadę pielęgniarza? I tutaj następuje odpowiedź - przez kilka lat pracowałem jako uzdrowiciel we własnej klinice CPR, która działała w Hogsmeade (przed przebudową) oraz w wieku 30kilku lat pracowałem jako pielęgniarz w Hogwarcie. Nie bylo zastrzeżen co do mojej pracy, a zrezygnowałem z posady na rzecz zwalczania przestępców jako auror. Swoje doświadczenie z magomedycyną nabyłem w Chinach, głównie leczenie odbywało się za pomocą ziół, ale i potrafie uważyć eliksir czy dopomóc zaklęcie.
Mam dobry kontakt z dziećmi choćby przez to, że sam jestem rodzicem.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Starożytne Runy - Z
Historia Magii - PO
Zaklęcia i uroki - PO

[OOC]
Nick w grze: ozzyIiggy
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Jak pisałem, pracowałem już jako pielęgniarz, uzdrowiciel, a wczesniej jako nauczyciel Historii Magii. W dawnych aurorach miałem również posade ratownika.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Głównym powodem dlaczego pisze podanie to jest to, że chce urozmaicić swoją rozgrywke, a najwięcej dzieje się w Hogwarcie (co widać po dzisiejszej akcji). Nie jestem złym graczem, doświadczenie też jako tako posiadam, bo z przerwami gram od 2012 roku.
Nazwa Discord:Hentai God
#3538



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.