Witaj!

Maeve Havyord [Ucz1]
Paulla
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 6
Wrz 2018
38
#1
Heart 
[Obrazek: xOuavrB.png]

Maeve urodziła się 2 czerwca 2058 roku w Londynie, a dokładniej na jego przedmieściach.
Jej status krwi wynosi 75%. Tiara przydziału, przydzieliła ją do domu Roweny Ravenclaw, gdzie w trakcie roku szkolnego zamieszkuje dormitorium krukonówObecnie jest na roku trzecim.


[Obrazek: 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773...362e676966][Obrazek: tumblr_nwsbcw96qT1tlmbsuo6_250.gif][Obrazek: tumblr_nwsbcw96qT1tlmbsuo2_250.gif]

[Obrazek: jNenrR0.png]
Dziewczynka nie wyróżnia się niczym szczególnym od dziewczynek w swoim wieku. Na jej głowie spoczywają długie ciemno brązowe włosy, które falami opadają na jej szczupłe ramiona. Mały zgrabny nosek na, którym znajdują sie w sporej ilości piegi idealnie dopasowywują się do jej pełnych malinowych ust zasłaniających śnieżnobiałe ząbki. Na ogół dziewczynka jest dość szczupła i nie za wysoka. Zawsze była jedną z niższych dziewczyn. Posiada również szare oczęta, które zazwyczaj błyszczą się z zafascynowania czymś. Mae ubiera się zawsze w różnego rodzaju bluzy, swetry czy koszulki, a do tego jakieś spodnie i trampki. Nienawidzi spódniczek, sukienek ani żadnego innego oficjalnego stroju no chyba, że musi...Woli ubierać się na luźno by nic jej nie latało obok nóg. Oczywiście w trakcie roku szkolnego, dumnie nosi szaty swojego domu.


[Obrazek: 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773...=720&h=720]
[Obrazek: t0H9d8b.png]
Maeve to ciekawa świata dziewczynka o ogromnym polu zainteresowań. Praktycznie zawsze można spotkać ją z książką pod pachą. Wierzy w teorię iż nauka wytłumaczy wszystko co nas otacza i na każde zjawisko czy sytuacje jest logiczne naukowe wytłumaczenie. Czasem znajomi uważają, że ma bzika na tym punkcie ale ona zbytnio się nie przejmuje. Uwielbia się śmiać i to dosłownie ze wszystkiego! Czy to ktoś ma skośne oczy, czy też płaski, duży nochal. Ona będzie się śmiać na całego. Nienawidzi określenia "szlama" i jest gotowa użyć na kimś zaklęcia, gdy kogoś takim słowem obrazi. Na ogół stara się być przykładem do naśladowania by nie narobić wstydu rodzinie. Jest bardzo bystra i inteligentna. To wręcz idealny strateg, gdyż jako małolat grała często w statki z braciszkiem. Zawsze ma milion pomysłów w głowie, które stara się jak najlepiej wykorzystywać. Dla wszystkich jest bardzo miła chyba, że ktoś rzeczywiście już poleci po całości.  Do nieznajomych bywa bardzo nieufna, ale jeśli ktoś zdobędzie jej zaufanie to zdecydowanie zyska wierną przyjaciółkę na długie lata. Jest bardzo wrażliwa i nie boi się łez. Woli się nie odzywać, gdyż bardzo się jąka. Na codzień jak i każdą minutę, jest straszną niezdarą, przez co jest pośmiewiskiem.

[Obrazek: 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773...=720&h=720]
[Obrazek: VT7FK5S.png]
Mae urodziła się 2 czerwca **11 lat temu** w szpitalu miejskim w Londynie. Już po paru tygodniach rodzice dziewczynki mogli udać się do domu. Dlaczego tak późno? Otóż Maeve urodziła się jako wcześniak, o miesiąc za wcześnie. Wtedy zaczęły się komplikacje, więc lekarze musieli ratować jej życie rożnymi zabiegami, następnie wkładajac do inkubatora na spory okres czasu. Kiedy nareszcie cała trójka opuściła szpital, mogli cieszyć się w pełni nowo narodzonym dzieckiem.
Jej dzieciństwo przebiegało dość spokojnie. Mae kładła nacisk na naukę i wyszkolenie się w różnych dziedzinach. Czytała bardzo dużo i zajmowała się swoimi sprawami, rzadko tak na prawdę kiedy bawiąc się z rodzeństwem. Uwielbiała swoje wycieczki do lasu i na łąki. Zrobiła swój własny szałas na polanie gdzie przesiadywała długie godziny obserwując i wysłuchując zwierząt. Rysowała często to co widziała, a z roku na rok wychodziło jej to coraz to lepiej. Najlepszy kontakt jaki dotychczas miała z kim kolwiek to ze swoim bratem Ingvarem. Nie przesadzając jednak z rozmowami z nim. Kiedy pewnego upalnego poranka wracała z eksploracji lasu, przechodzac obok dużego dębu, zauważyła malutką wiewiórkę, wychodzącą z nory. Coś jej od razu nie pasowało i z pełnym skupieniem wpatrywała się w dalsze rozwinięcie sytuacji. Momentalnie wiewiórka poleciała w dół. Przestraszona Maeve nie mogła nic innego zrobić niż stać wbita w ziemie i nadal ze skupieniem patrząc jak maleństwo z sekundy na sekunde jest coraz to bliżej ziemi. Tak też się nie stało. Gdy tylko wiewiórka miała upaść na ziemie, zatrzymała się w locie i zaczęła powoli lewitować do swojej norki. Dziewczyna nie wiedząc co się stało pobiegła do swojego rodzinnego domu opowiadając wszystko tacie. Powiedział jej, że to jej zasługa, objawienia się mocy. Ten dzień na długo zapadł w jej pamięci. 
Gdy 2 czerwca skończyła swoje upragnione 11 lat, nie mogła doczekać się listu za szkoły. Nadszedł on dopiero w dniu jej urodzin. Po otwarciu listu wraz z bratem, dowiedzieli się iż zostali przyjęci do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Szczęśliwe dzieci świętowały wraz z rodzicami do późnej nocy. 
Przyszedł dzień w którym wybrali się na zakupy w ostatnim tygodniu wakacji po potrzebny asortyment do szkoły na ulicę Pokątną. 
Wybiła nareszcie godzina pożegnań kiedy na peronie 9 i 3/4, musieli wysłuchiwać od rodziców kazań. Weszli do wagonu pociągu i zerknęli ostatni raz na rodziców, machając im wesoło. Mae już wiedziała, że zaczyna się wspaniała przygoda.

[Obrazek: 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773...=720&h=720]
[Obrazek: Emhu4nm.png]
Clementine Havyord | matka [ic]
Saviol Havyord | ojciec [ic]
Ingvar Havyord | brat [ic]

[Obrazek: e6UQHKM.png]
Sigrun Lavenhart | znajoma
"Poznałam ją dość nie dawno w szkole, oczywiście po mojej wpadce ze schodami. Ona jako jedyna nie zaczęła się śmiać i mi pomogła. Pierwsza osoba, którą tak na prawdę poznałam. Widzę, że jest bardzo pomocna, wesoła i przyjacielsko nastawiona do ludzi. Szkoda, że ja tak nie potrafię... Mam nadzieję, że kiedyś się przełamie..i będziemy więcej rozmawiać."

Simone Giacalone | znajomy
"Wydaje się być miły i pomocny, widzę też, że próbuje jakoś zagadywać i przepraszam ale ja nie potrafię... Może kiedyś mi sie uda ale nie teraz...teraz potrzebuje czasu. Jesteś wesoły i otwarty na nowe znajomości czego bardzo ci zazdroszczę. Miło, że oddałeś mi tą książkę. Nie zmieniaj się i trzymaj się tego byś był zawsze takim optymistą."

Syriusz White | kumpel
"Jest bardzo pewny siebie...przez co wyglądam przy nim niczym mrówka przy słoniu. Tętni życiem i uśmiechem... Opowiada śmieszne historie i próbuje się ze mną zaprzyjaźnić pomimo tego, że go od siebie odpycham. To bardzo miłe z jego strony."

Suwayd Neffer | przyjaciel
"Wow...nie sądziłam, że kogoś aż tak polubię z tej szkoły. Mamy tyle ze sobą wspólnego. Czytamy komiksy, lubimy eliksiry, jąkamy się i ludzie mają nas za ofiarę losu. Na początku mógł wydawać się dziwny dla ludzi z zewnątrz jednak nie ja...ja od razu zobaczyłam w nim coś interesującego, więc pierwszy raz w życiu postanowiłam do kogoś zagadać. Poznałam go bliżej i uważam za wspaniałą i bujną osobę o wielu zainteresowaniach. Ma swoje wady, których nie próbuje zatuszować by być idealny...po prostu jest sobą i nie przeszkadza mu to. Bardzo go polubiłam i mam nadzieję, że ta nasza nowo powstała przyjaźń się nie skończy i będzie trwała przez długie lata. Nigdy nie odchodź Nef i zdecydowanie więcej się uśmiechaj.."

Jason Virulence | "strach na wróble", znajomy
"Sama już nie wiem czy się go boje czy nie. Jest niczym kobieta z okresem...nigdy nie wiadomo czy znajdzie tą krztę humoru czy po prostu zostanie zimnym dupkiem, którym zazwyczaj jest. Nie powiem...przysparza mnie o dreszcze i strach ale czuję, że powoli się do tego przyzwyczajam. Mimo, że wyśmiał mnie parę razy to zaczął mi pomagać. Pytanie brzmi tylko...czy robi to bezinteresownie, bo mnie lubi czy z litości. Potrafi mnie czasem nieźle wystraszyć przez co oczywiście muszę uciekać...ale taka już jestem. Zaintrygował mnie swoją postawą i umiejętnościami. Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie i czy dziś będzie miły, a jutro znów wszystko wróci do normalności  i stanie się wrednym gnojem bez serca..."


[Obrazek: LqC72vp.png]
*>Strasznie się jąka<*
*>Nie lubi czereśni<*
*>Jej boginem jest pająk<*
*>Nienawidzi, gdy ktoś przeklina>*
*>Woli spędzać czas sama od jakiegoś czasu<*
*>Lubi Eliksiry oraz Zielarstwo<*
*>Czyta dużo komiksów<*
Uroboros
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 3
Lis 2018
12
#2
Szanujem. +1
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#3
Już miałam nadzieje na wygląd Maeve z PEWNEGO serialu netflixa : (
Paulla
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 6
Wrz 2018
38
#4
strzyga napisał(a): (01.02.2019 00:20)Już miałam nadzieje na wygląd Maeve z PEWNEGO serialu netflixa : (

CICHO! XD TO BĘDZIE W OOC3!!! 
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#5
Paulla napisał(a): (01.02.2019 00:21)
strzyga napisał(a): (01.02.2019 00:20)Już miałam nadzieje na wygląd Maeve z PEWNEGO serialu netflixa : (

CICHO! XD TO BĘDZIE W OOC3!!! 

AAAAAAAAAAAAAAAAACZEKAM



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.