Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Mistake
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lut 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Klaus Bloodyskull
Miejsce urodzenia: Dom rodzinny w Ottery
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Klaus od samego momentu urodzin wydawał się być wcieleniem osoby wścibskiej oraz podstępnej. Zaczęło się to ograniczać wraz z dorastaniem, lecz pewne wrodzone zachowania nigdy nie zanikają. Wydawałoby się, że sprawia on jedynie problemy oraz odróżnia się od swoich rówieśników. Tak też i było. Wielokrotnie uwielbiał przekraczać granice ludzkiego rozsądku, w szczególności jeżeli chodziło o osoby, które nie podpadały mu do gustu. Nie oznacza to jednak, że Klaus wyróżnia się tylko złymi cechami. W pewnych momentach potrafi przyznać się do winy. Przychodzi mu to z wielką trudnością, dlatego zdarza się to też bardzo rzadko. Nie brakuje mu również godności typowego człowieka. Nie zrobi niczego co mogłoby zhańbić jego imię oraz ród. Dąży zawsze do swojego wysoko postanowionego celu.
Wygląd postaci: W porównaniu do reszty rodu, można go uznać za pewien ewenement. Jego oczy wyraźnie odróżniają się od reszty, gdyż są fioletowe, a nie zielone. Stało się tak tylko przez to, że jego ojciec pochodzi od Montrose'ów. Włosy Klausa są kruczoczarne, zaś cera niezwykle blada. Sylwetka tak na prawdę nie wyróżnia się od tej rówieśników, wygląda na tą przeciętnego nastolatka.
Historia postaci: Klaus narodził się późnej nocy, po wielkich trudach matki. Jego imię zostało mu nadane z myślą o jego dziadku - Nicolasie. Tak jak w typowej, czystokrwistej rodzinie miał życie wypełnione magią. Od samej młodości był uczony na jej temat. Nie zabrakło również nauk o postępowaniu wśród rówieśników, lecz nie zawsze przyswajał zdobytą wiedzę na ten temat, gdyż uważał, że sam wie jak najlepiej się zachować w wielu sytuacjach. W domu uwielbiał płatać wiele figli osobom przebywającym w nim na ten moment. Wielokrotnie był za to karany, kary te jednak nie przynosiły żadnego skutku. W końcu, pewnego dnia, gdy miał już całe 8 lat, nastąpiło gwałtowne przebudzenie jego mocy. Podczas najzwyczajniejszej kłótni jego rodziców, ten będący zmęczony oraz najwyraźniej zdenerwowany od samego słuchania jej, wrzasnął dosyć głośno w ich kierunku aby przestali. Wywołało to podmuch powietrza, przez który niektóre krzesła w pokoju poprzewracały się. W tym momencie nastąpiła cisza, a sam Klaus nie wspomina tego dnia dobrze. Zaczęło się wyczekiwanie do jego jedenastych urodzin, podczas których przyleciała sowa z listem z Hogwartu. Klaus natychmiastowo wraz z rodzicami udał się na pokątną, gdzie dokonał zakupu wszystkich potrzebnych rzeczy. Wiedział teraz, że niedługo nastąpi pożegnanie z rodzicami, a także rozpocznie się nowa przygoda w Hogwarcie.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Mówisz do mnie? Cóż, mam na imię Klaus. Jeżeli mogę to chciałbym poznać teraz twoje imię.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem, sprawdź na google maps, polecam)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Spojrzał wyraźnie zdziwiony na Steven'a, jego wzrok wyrażał również niezadowolenie.*
Sugerujesz mi, że nie umiem sam nalać sobie zupy? Jesteś w błędzie.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Pewnie youtube, już teraz nie pamiętam.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.