Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Dropsiuk
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 24
Tematy: 6
Sty 2019
78
#1
Imię i nazwisko: Ambre Bellerose

Status krwi: 100%

Miejsce urodzenia: Szpital świętego Munga, Londyn

Cechy charakteru: Zacznijmy od tego, że dziewczyna zawsze znajdzie czas na ploteczki. Raczej jest to negatywna cecha, Ambre działa bez zahamowań. W domu bardzo dużo pomagała przy pracach, dobry uczynek na koncie zawsze się przyda, na dodatek, gdy sprawia to przyjemność. Podczas podróży do wspaniałych miejsc wiele czytała. Najbardziej zaciekawiła ją książka o roślinach, dzięki której rozpoczęła pierwsze działania z magicznymi roślinami. Nie lubi kłócić się z innymi, zawsze ma pozytywne nastawienie do ludzi, z myślą, że oni również będą je mieć. Interesuje się modą, dlatego też jest bardzo kreatywna. W jej pokoju jest wiele zarysów sukien, które zrobiła sama. Łatwowierność - kolejna wada, która strasznie ją denerwuje. Wierzy, że ludzie nie chcą jej skłamać, dlatego potrafi im uwierzyć.

Wygląd postaci: Ambre - dziewczyna o nie szczególnie wysokim wzroście. Wzrost mierzy zaledwie 130 centymetrów, dlatego też jej blond włosy wydają się być bardzo długie. Włosy zawsze są zrobione w tak zwanego kucyka. Cera jest blada i czysta, co chyba rzadkością w świecie magii nie jest. Oczy koloru zielonego, zaś nosek zadarty. Nie wyróżnia się spośród rówieśników, nawet nie próbuje dodawać makijażu czy innych upiększaczy. Przed pójściem do Hogwartu ubierała sukienki różnych kolorów. Nienawidzi koloru czarnego… No chyba, że chodzi o połączenie czarny - biały. Zwiedzając świat, obserwowała nowe stylizacje. Po uzyskaniu listu z magicznej szkoły, Hogwartu, zakupiła kilka egzemplarzy szat, które będzie nosić po korytarzach szkoły.

Historia postaci:  **Wyrwana kartka z pamiętniczka** ”14 lutego, 11 lat temu.. Urodziła się piękna i cudowna dziewczyna.. Ojoj, Ambre nie słodź tak sobie! Zapamiętajcie dokładnie tą datę, ponieważ każdy chłopak ma mi dać kwiatka, zrozumiano? Czy coś się działo jak byłam młoda? Spadłam ze schodów, padłam na twarz i wypadł mi ząb.. Czy to ważne? Mam dwóch braci i kochaną siostrę (z tą kochaną to żartowałam). Nie dość, że wygląda tak samo jak ja, to jeszcze zgarnia wszystkie kwiatki w nasze urodziny! W wieku pięciu lat dostaliśmy kuguchara pod choinkę.. Tak jak szybko przyszedł, tak szybko odszedł, mieliśmy go zaledwie kilka miesięcy. Wszystko przez moją wstrętną siostrę. Nie wierze, że zaufałam jej tak łatwo.. Powiedziała “ooooo.. Ambre, biorę kuguchara, żeby kuwetę posprzątać!”.. Czemu ja nie pomyślałam wcześniej, że nasz kuguchar nie ma kuwety?! Tak czy siak, kuguchar uciekł i nigdy się nie znalazł. Byłam zrozpaczona, a zarazem wściekła. Zacząłam krzyczeć, a za mną zaczęły unosić się szklanki. Chcielibyście zobaczyć reakcje mojej siostry, gdy szklanki w powietrzu się potrzaskały. Uciekła z płaczem do mamy, twierdząc, że jestem opętana. Pokaleczyłam trochę nogi, ale dowiedziałam się, że zostałam czarodziejką. Czułam się lepsza od mojej siostry, jednak strach był wielki. Dlaczego mówię o mojej siostrze, gdzie moi bracia? Od młodego wieku nie mieszkali z nami, tylko w Londynie, potem w Hogwarcie. W wieku 10 lat wyprowadziliśmy się z Francji i ruszyliśmy podbijać Wielką Brytanię! Nowi przyjaciele w magicznej wiosce, którą nazywają Hogsmeade… Byłam w Egipcie, Tunezji, Bułgarii, nawet w Portugalii, a nie byłam w Hogsmeade? No nic.. Teraz czas na najważniejszy czas, czyli 11 urodziny! Siedzimy przy rodzinnym śniadaniu, ja oczywiście dostaje podwójną porcję naleśników. Nagle w oknie pojawiła się sowa, taka biała, ogólnie była cudowna. Dwa listy, dla mnie i dla siostry. Nikt nie chciałby usłyszeć tego okropnego pisku.. Kilka miesięcy później poszliśmy zakupić potrzebne rzeczy na ulice Pokątną, zaś 1 września znaleźliśmy się na peronie 9 ¾ . Pociąg już czekał, pożegnałam się z rodzicami i wsiadłam do pociągu, razem z moją siostrą.”



Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
O mój boże... *otworzyła usta* Hej przystojniaku, jestem Ambre!


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Ty no nie wiem…………………)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*spojrzała na zupę, to też na Stevena. Odwróciła się do koleżanki i zachichotała krótko. Złapała za talerz i położyła powoli na stół*



Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Internet

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Yesss



Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.