Witaj!

Czarowanie
Pepsiaczek!
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 4
Sty 2018
0
#1
Czemu czary zostały usunięte chodzi mi o to ze nie można rzucać czarów tylko odgrywać akcje
Proponuje żeby normalne czary wróciły
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#2
Co? Spelle ooc nadal sa. Tak jak zawsze rzucajac jakies zaklecie ic musimy odegrac akcje. Przeciez to RP i o to w tym chodzi
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#3
Przecież są.. Nikt nie usunął, poza drobnymi spellami.
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#4
Normalne spelle? Kolega chyba nie wie, że te normalne spelle to właśnie Te które odgrywasz, a Spelle OOC to jest tylko i wyłącznie dodatek, to nie jest serwer Survival w którym to postać jest dodatkiem do zaklęć OOC, tylko Zaklęcia OOC są dodatkiem do postaci, A wracając to nikt nie usunął tych waxnuejszych spelli

P.S. To jest serwer RP,  jakby zaklęcia OOC zostały usunięte to nic się przecież nie stało, a dla mnie ważniejsze było by naprawienie /zaklecie bo to rozstrzygało wiele sporów, oraz na przyszłość lepiej weryfikuj niektóre rzeczy zanim coś napiszesz
Pepsiaczek!
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 4
Sty 2018
0
#5
Antoninaa napisał(a): (14.02.2019 02:03)Co? Spelle ooc nadal sa. Tak jak zawsze rzucajac jakies zaklecie ic musimy odegrac akcje. Przeciez to RP i o to w tym chodzi
A jak te spelle ooc się używa ?
Rower2
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 4
Lut 2018
12
#6
Dobra, bo tutaj @Pepsiaczek! czegoś nie ogarnia
Spellle OOC nie dają praktycznie nic w rozgrywce IC, to są właśnie zaklęcia jak dla mnie zbędne, bo możesz tylko nimi zrobić DM lub po prostu kogoś zabić, nieprawdaż? Wybiera się jeklikając prawym przyciskiem myszy na różdżkę, lewym żeby rzucić ;-;
Zaklęcia IC to są te, których używasz pisząc akcje, nie dają żadnego efektu, żadnych dymków, tylko w IC dzieją się, że tak powiem, nie umiem tłumaczyć.

To, że drobne spelle zostały usunięte, to może i plus, ale jak ktoś za nie zapłacił to już jest problemik.

@KapitanUkraina Od kiedy komenda /zaklecie była wprowdzona na serwer zauważyłem z nią wiele niedociągnieć, tak samo napisz sobie na serwerze /zaklęcie cześć 4, czy coś, przy czym system jest ok, ale nie rozumiem tych szans czy ktoś trafił, czy nie.
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#7
Rower2 napisał(a): (14.02.2019 14:21)@KapitanUkraina Od kiedy komenda /zaklecie była wprowdzona na serwer zauważyłem z nią wiele niedociągnieć, tak samo napisz sobie na serwerze /zaklęcie cześć 4, czy coś, przy czym system jest ok, ale nie rozumiem tych szans czy ktoś trafił, czy nie.


no niby tak, ale rozumiesz sam, że te zaklęcie rozwiązywało spory np. z TT
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#8
Nie ma to jak szerzyć nienawiść do nowych graczy zamiast pomóc. Tak jak wyżej napisali, spelle OOC są tylko i wyłącznie do zabawy OOC. 
Spelli IC możesz nauczyć się jako postać, pisząc akcje nauki. Wiele osób nowych zastanawia się po co są spelle OOC, tak więc każdy powinien zrozumieć taki typ wątku. PAMIĘTAJ, nie używaj spelli OOC w IC, to nie zadziała, a możesz nawet zarobić trawabana, nadużywanie spelli OOC również jest karane na serwerze.
Rower2
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 4
Lut 2018
12
#9
@Narreid no wreszcie ktos ywtlumacyzl sens zycia.
Ale tak na powaznie +1 xD



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.