Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Makitusek
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Lut 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Mark Frost
Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga w Londynie
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Mark jest osobą wesołą. Jego hobby przed dostaniem się do hogwartu był sport. Jest uczciwy w stosunku do innych. Niezależnie od sytuacji nie sprawia problemów oraz jest lojalny. Jego plusem i jednocześnie minusem jest to, że jest bardzo szczery. Niestety jak bardzo leniwy i spóźnialski. Jest on otwarty na wszelkie doświadczenia. Jest on drażliwy dlatego nie należy go obrażać. Ma on bardzo duże plany na przyszłość. W przyszłości chciałby zostać Zawodowym graczem quidditch'a.
Wygląd postaci: Mark jest osobą o lekko piegowatej twarzy. Ma on 162 cm wzrostu i i ma lekką nadwagę, lecz ogóle nie widać tego po nim. Jego włosy są koloru czarnego i są średniej długości.
Zazwyczaj układa on sobie grzywkę na prawą stronę. Ma on oczy w kolorze piwnym które mocno świecą w świetle księżyca. Jego nos jest duży, lecz zgrabny. Ma średnie usta w kolorze różowym.  Jego cera jest blada. Uszy Marka
lekko odstają od jego głowy. Zazwyczaj ubiera się w ubrania białe i niebieskie.
Historia postaci: Mark mieszkał wraz z jego rodzicami w kamiennicy w Londynie. Był on 
niegrzeczny i cały czas nie słuchał się rodziców. W wieku 7 lat podczas wycieczki do Szkocji jego tata stracił panowanie nad samochodem i Mark ze swoimi rodzicami trafili do szpitala. Jego ojczym był w stanie krytycznym dlatego umarł. Zmienił on wtedy swój swój pogląd na świat i przestał być niegrzeczny. Kiedy poszedł pierwszy dzień do szkoły po wypadku jego koledzy śmiali się i gadali o jego tacie że był alkoholikiem. Wkurzył się tak że ławki i krzesła wokół niego zaczęły się przewracać. Powiedział to mamie. Mama Marka mu kim była jego już zmarła  babcia. Był zaskoczony bo jego babcią była czarownicą. Mark obiecał sobie, że kiedyś na pewno znajdzie się w szkole magii. Pewnego ranka poszedł na śniadanie i zostawił otwarte okno w pokoju. Kiedy wrócił zauważył kopertę z Hogwartu.
Zaczął się cieszyć i nie mógł się doczekać wyjazdu. Tydzień później kupili wszystkie rzeczy potrzebne
do szkoły. Kiedy weszli na peron czekał tam pociąg. Mark bez pożegnania poleciał od razu zająć miejsce.



Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Dzieńdobry! nazywam się Mark Frost, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nigdy nie byłem w Warszawie Tongue)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*patrzy na talerz* Oj dziękuje, ale nie jestem głodny

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
o serwerze dowiedziałem się od youtubera Veqer

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Wstrzymuje

Rozpisz się bardziej w charakterze, oraz wyglądzie

Pomocnik 2 jest źle zrobione.

Nazwisko jest kanoniczne wiec do zmiany.

3 dni, 3 szanse. 

Jeśli masz problem z wykonaniem tego zgłoś sie do mnie na DC Verta@0881
Makitusek
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Lut 2019
0
#3
CzarnaMoc napisał(a): (19.02.2019 19:45)Wstrzymuje

Rozpisz się bardziej w charakterze, oraz wyglądzie

Pomocnik 2 jest źle zrobione.

Nazwisko jest kanoniczne wiec do zmiany.

3 dni, 3 szanse. 

Jeśli masz problem z wykonaniem tego zgłoś sie do mnie na DC Verta@0881

Poprawione mam nadzieje teraz że bedzie dobrze Smile
jeżeli było by coś źle prosiłbym żebyś mi napisał
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#4
Twoje podanie zostało zaakceptowane! Trafiasz do domu GRYFFINDOR!

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Jeśli będziesz potrzebować pomocy z gra. Zapraszam na moje DC --> Libellule#0881
- - - -
Jeśli rozpoczniesz juz grę poproś opiekuna Gryffindoru o DC tego domu ---> Ixu#5856
- - - -
Twoja magiczna historia rozpoczyna się własnie teraz....



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.