Witaj!

Fandom Hapla.
TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#1
Cześć Haplowicze!

Natknąłem się w sieci na *martwy* Fandom Hapla, jeszcze z nazwą MyHP'sPL od dawna nikt tam nic nie robi czego dowiedziałem się od Callidory. Po krótkiej rozmowie z nią postanowiłem napisać posta z pytaniem do was co sądzicie o reaktywacji takiej "Bazy danych" Hapla. Oczywiście wiadomo, nie wszystko mogłoby się tam znaleźć od razu bo mogłoby to prowadzić do MG albo innych okropieństw. Natomiast! Myślę,że śmiało można by zamieszczać tam:

A to tylko ułamek dobrodziejstw jakie przyszły mi teraz do głowy.Dzięki takiej stronie, można by fajnie poukładać chronologię serwera, fandom oferuje odnośniki,zupełnie jak na fandomie Harrego Pottera. Sprawmy,żeby nasz Hapelek nabrał kolorków :]
Myślę, że można też wykorzystać takie miejsce do prowadzenia narracji bieżących akcji globalnych czy lokalnych.

Ja widziałbym to tak,żeby stworzyć prostą stronę internetową czy nawet skorzystać z Fandomów, ale na zasadzie troszkę innej. Powołać grupę chętnych weryfikatorów informacji, którzy akceptowaliby bądź odrzucali wpisywane tam treści dzięki czemu unikniemy bałaganu. Sam chętnie byłbym jedną z takich osób. A wy? Co sądzicie o takim pomyśle,co sami byście chcieli tam wrzucić? Przemawia to do was? Wchodzilibyście poczytać?
Pozdrawiam.
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#2
przyciagnela mnie kropka na koncu Fandom Hapla. ale tak ogolnie to mozna by cos takiego zrobixc tutaj na forum chyba nie trzeba do tego innej strony calej robic
viper wroc
Jellsey
Początkujący Czarodziej



Donator

Posty: 47
Tematy: 7
Sie 2015
42
Hufflepuff
#3
Tylko znaleźć chętnych
TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#4
ambi napisał(a): (19.02.2019 01:35)przyciagnela mnie kropka na koncu Fandom Hapla. ale tak ogolnie to mozna by cos takiego zrobixc tutaj na forum chyba nie trzeba do tego innej strony calej robic

Oczywiście można by zrobić to na forum, ale myślę, że zewnętrzna strona z odnośnikami, możliwością fajnej segregacji grafik itd byłaby wygodniejsza w "obsłudze".

Ps: Co masz do mojej kropeczki? :C
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#5
Fajne, czarek PL chyba to robił z tego co wiem, a ja i chłopacy umiemy w robienie wiki, bo zwierzopedia była robiona, więc jak coś to mogę popisać trochę w wolnym czasie.
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
Rower2
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 4
Lut 2018
12
#6
nod orzbe ale ostrzegalem
Celephias
Czarodziej




Posty: 31
Tematy: 7
Paż 2016
50
Ravenclaw
#7
Ja aktualnie już zbieram do tego osoby. Bo jakieś tam permisje od czarusia kiedyś dostałem więc trzeba się tylko zgrać.
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#8
No Wiki hapla istnieje i może jest martwa ale ma dobry content i jeszcze tylko tego brakowało żeby władze haplowe sobie zawłaszczyły prawa do rządzenia tym tak jak PiS zawłaszczył sobie prawa do marszu niepodległości przecież to działało dobrze bez ingerencji administracji czyli zadzialal tzw wolny rynek i prywatna inicjatywa

No więc jak chcecie to ulepszajcie Wiki nikt wam nie broni



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.