Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Chaz_Riley
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 3
Lut 2019
2
#1
Imię i nazwisko: Chaz Riley
Miejsce urodzenia: Royal Brompton Hospital, Chelsea
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Chaz jest wyjątkowym przypadkiem introwertyka, który lubi spędzać czas z nosem w książce bądź przeglądać mugolską sieć internetową. Wieczny pesymista, który wszędzie dostrzega spiski. Ceni sobie pracę innych ludzi i ją szanuje, nigdy nie wychyla nosa poza szereg i stara się słuchać mądrzejszych od siebie. Chaz jest obdarzony ciętym językiem i szybkimi ripostami, których nie szczędzi gdy ktoś zajdzie mu za skórę. Nieszkodliwy, aczkolwiek należy na niego uważać. Jedną z jego zauważalnych wad jest lenistwo i nie chęć do jakiegokolwiek wysiłku fizycznego.
Wygląd postaci: Wysoki chłopak, szczupłej sylwetki. Jego blond włosy, z długą, bujającą się na każdą z możliwych stron grzywką doprowadzają go do szału, lecz wcale nie ma zamiaru zmieniać fryzury bo takie właśnie włosy lubi. Uwielbia dużo jeść, choć nie widać tego po nim, jego ciało z braku sportu jest lekko okrągłe, ale BMI ma w normie. Jego niebieskie oczy idealnie komponują się z wcześniej wspomnianą blond czupryną.
Historia postaci: Wychowywałem się wyłącznie z matką - czarownicą czystej krwi, mój ojciec był mugolem, gdy miałem siedem lat, zostawił nas samych. Od małego miałem wpajane czarodziejskie tradycje i wiedziałem, że trafię do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie (tak przynajmniej powtarzała mi matka). Sam zauważyłem, że wykazuję pewne zdolności magiczne zaraz po odejściu ojca, niszczyłem różne przedmioty na samom myśl o nim, wraz z mamą pracowałem nad sobą i kontrolowaniem mojego gniewu. Dzień jedenastych był czymś wyjątkowym, najpierw wspólne świętowanie ze znajomymi, następnie informacja od mamy, że mój list z Hogwartu przyszedł. Po wielokrotnej lekturze listu oraz listy zakupowej umieściłem obie kartki w kopercie i całość schowałem w sypialni pod poduszką. Wakacje upływały mi beztrosko, większość czasu spędzałem na czytaniu książek, które choć w najmniejszym stopniu pomogłyby mi w szkole, musiałem jakoś zapełnić pustkę oczekiwania na wycieczkę na ulicę Pokątną, dzień ten zbliżał wielkimi krokami. Pewnego słonecznego dnia, zaraz po śniadaniu siedziałem w salonie i oczekiwałem na przyjście matki, z którą miałem wybrać się na szkolne zakupy, użyliśmy do tego sieci Fiuu. Pierwszym przystankiem był Bank Gringotta, byłem w niemałym szoku, gdy po przekroczeniu progu zauważyłem mnóstwo Goblinów obsługujących klientów banku. Gdy mama pobrała pieniądze ze skarbca udaliśmy się na właściwe zakupy, zaczęliśmy od zakupu szat, potem wybraliśmy się po zakup podręczników, następne na liście były kociołek i inne potrzebne przyrządy i składniki. Musze powiedzieć, że byłem dość wymęczony tym lataniem, ale i podekscytowany jakby gwiazdka przyszła szybciej. Pod same koniec wycieczki udaliśmy się z mamą do Ollivandera po różdżkę. Po przeprowadzonym wywiadzie, która ręka ma moc i wykonaniu pomiarów, właściciel sklepu przyniósł kilka modeli różdżek i zaczął mi je pojedynczo podawać, dopiero trzeci model różdżki okazał się odpowiedni. Gdy wyszedłem ze sklepu czekała na mnie już mama, w dłoniach trzymała sporą rozmiarów klatkę, a w środku siedziała piękna Płomykówka. Po powrocie do domu nie miałem nawet siły na pakowanie szkolnego kufra, a ekspres do Hogwartu odjeżdżał już jutro.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej! Ja jestem Chaz Riley, a Ty? *Spojrzał wymownie na rozmówcę i szeroko się do niego uśmiechnął.*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Pewnie, jest w niedalekiej okolicy Dworca Centralnego i Złotych Tarasów.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odbiera talerz zupy i uważnie przygląda się rozmówcy* Eee, dziękuję!

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Współpraca ze Szkołą Magii Salem

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.