Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
maciej7
Czarodziej




Posty: 103
Tematy: 1
Paż 2018
134
#1
Imię i nazwisko: Ian Lovell

Miejsce urodzenia: Londyn, Szpital Świętego Munga

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Ian jest wesoły i uśmiechnięty. Lubi nawiązywać nowe znajomości i potrafi się odnaleźć w każdym otoczeniu. Nawet w trudnych chwilach zachowuje spokój i trzeźwość umysłu. Chłopiec mimo młodego wieku odznacza się wiedzą i bystrością, co można zauważyć w jego codziennym życiu. Jest porządny i poukładany, robi wszystko, żeby nie wpaść w tarapaty, lecz niestety nie zawsze wszystko idzie po jego myśli. Z każdego dnia stara się czerpać samą pozytywną energię, mimo to czasami miewa zły humor, wówczas może być przygnębiony, lub nadęty i chamski - w zależności od sytuacji, która zepsuła mu dzień.

Wygląd postaci: Ian jest przeciętnego wzrostu czarnoskórym chłopcem o szczupłej sylwetce. Ma krótkie włosy koloru czarnego. Pod jego gęstymi brwiami znajdują się piękne brązowe oczy. W genach odziedziczył lekko szeroki nos i duże usta. W Hogwarcie odziewa szatę, a na ogół gustuje w luźnych ubraniach.

Historia postaci: Ian urodził się 17 kwietnia w Londynie. Był jedynym dzieckiem swoich rodziców, więc skupiali na nim całą swoją uwagę. Od najmłodszych lat przejawiał zamiłowanie do książek. Czytał ich sporo i zgłębiał wiedzę. W jego życiu nie działo się nic nadzwyczajnego, aż do pewnego momentu - objawienia się jego mocy. Było to, gdy miał 9 lat, po kłótni z matką. Pełen gniewu chłopiec zamknął się w swoim pokoju. Po jego czerwonej z nerwów twarzy leciał pot. Chciał dać upust negatywnym emocjom, więc zawył, a wtedy pękł biały wazon w kwieciste wzorki, różne kolorki. Nie było co zbierać... Kiedy skończył 11 lat, otrzymał list z Hogwartu. Pełen ekscytacji robił zakupy na pokątnej wraz z rodzicami, którzy odprowadzili go na peron 9 i ¾, przytulili, po czym wsiadł do pociąga.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej. Jestem Ian, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(nie wiem -__-)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odbiera talerz z zupą* O, dziękuję. Wygląda smakowicie.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
od brata
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
przeczytałem

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Opiekuna Hufflepuffu poproś o DC domu!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.