Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Yuuji
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Mar 2019
1
#1
Imię i nazwisko: Kazami Yuuji
Miejsce urodzenia: Japonia
Status krwi: 50 %
Cechy charakteru: Pomocny , uprzejmy , zdeterminowany , cwany.
Wygląd postaci: Yuuji ma czarne włosy jak i oczy. Ma 170 cm wzrostu. Jest szczupłym chłopcem. Ubiera się dosyć modnie , ale w budżecie , najczęściej są to ubrania z ciucholandów itp.
Historia postaci: Dorastałem w małym miasteczku w Japonii. Nie było tam wielu mieszkańców. Miałem tam jednego kolegę, nazywał się Tetsu. Lubiłem się z nim bawić w wojsko,podczas zabawy on grał rolę żołnierza , a ja generała. Rodziców często nie było w domu, prowadzili mały sklep z antykami na obrzeżach centrum. Sklep był oddalony od domu jakieś 2 godziny więc rzadko się widywaliśmy. W weekendy mama zawsze zapraszała babcię i dziadka na obiad. Był skromny ,ale atmosfera rodzinna była tak cudowna ,że nikt nie myślał o jedzeniu , tylko o samym spotkaniu . W wieku 6 lat rodzice zostawili mnie u dziadków i mieszkam u nich do dziś. Nie widziałem rodziców od kiedy wysiadłem z pociągu ,którym się przemieszczaliśmy ponieważ nie było nas stać na zakup i utrzymanie samochodu. Często rozmyślam czy ich kiedyś jeszcze zobaczę , i jestem ciekaw czy dalej o mnie pamiętają. Nie wiedziałem o nich zbyt wiele i nie wiem co było powodem wyjazdu ponieważ zawsze byli uśmiechnięci. Możliwe ,że to przez list ,który tata dostał. Ale nie dostarczył go listonosz tylko sowa, a list się unosił i gadał. Byłem przerażony i zemdlałem. Kiedy się ocknąłem mama powiedziała ,że to był tylko sen. Czy mama mnie wtedy okłamała? Tego nie wiem.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć! *Patrzy z uśmiechem* Mam na imię Yuuji ,miło mi Cię poznać, a ty jak masz na imię ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Wiem, mieszkam niedaleko, znajduje się niedaleko restauracji Fat Buddha)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
To dla mnie? Dziękuję!*Po chwili odkłada talerz i wychodzi mówiąc pod nosem* Przecież
 mówiłem im ,że nienawidzę zup.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Przeglądałem YouTube'a i wpadł mi w oko.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Wstrzumuje

Cechy charakteru
- Wypisałaś cechy, ale rozpisz to troche. No nie wiem dlaczego przykładowo, albo jakiś przykład zachowania. Tutaj najlepiej się rozpisać, bo po tym musimy cię przydzielić do domu.

Wygląd 
- Najlepiej skup się na dokłądniejszym opisie zaczynając od głowy przez sylwetke aż do ubioru, oraz dodatkowych elementów wyglądu.

Historia
Objawienie  mocy napisz  i nie zaszkodzi jeszcze dopisac gdzies 2 zadania.

3 dni,3 szanse
Komishan
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Paż 2018
1
Hufflepuff
#3
Po 5 dniach, brak poprawienia..

//Narreid: +30% warna za wypowiedź pod nie swoim podaniem.
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#4
Odrzucam, minęło 12 dni



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.