Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Trozuu
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2019
0
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Christopher MacBones
Miejsce urodzenia: 2060 rok, Szpital Św. Munga, Londyn
Status krwi: 50 %

Cechy charakteru: Christopher jest osobą ciekawską. Kocha odkrywać nowe rzeczy i korzystać z nich jak najlepiej. Niechętnie zawiera nowe znajomości woli działać sam lub z zaufanymi znajomymi. Bardzo szybko przyswaja wiedzę co świadczy, że jest inteligętny. Bardzo dobrze radzi sobie z pracą w terenie, pomysłowo rozkłada plan działań. Chętnie czyta książki, głównie o tematyce fantastycznej. Christopher jest strasznym mścicielem. Jeśli ktoś mu podpadnie nigdy mu nie odpuści. Do zemst używa przyswojonej wiedzy i wcześniej zaplanowanej taktyki. Nie jest zbyt pomocny czy współczujący. Ściśle dąży do postawionych celów. Czasami bywa, że jest zbyt nachalny i wyrywczy.

Wygląd postaci: Jest dosyć wyskoki jak na swój wiek. Ma zielone oczy i brązowe włosy, które zawsze ma idealnie uczesane. Jest jasnej karnacji. Także jest chudy i wygląda na osobę, która potrafi użyć swojej siły. Zazwyczaj ubiera się luźno czyli T-shirt, na niego dowolna narzutka, dżinsy i buty (zawsze markowe). Kolory w, których się nosi są zawsze ciemne. Od czasu do czasu zakłada muszki o różnych wzorach i kolorach.

Historia postaci: Wszystko zaczęło się w roku 2054 w Szpital Św. Munga kiedy przyszedłem na świat. Podobno nie płakałem tylko wpatrywałem się w moją mamę. Z dnia na dzień, z roku na rok dorastałem. Rodzice zawsze wyprawiali mi cudowne przyjęcia urodzinowe mimo, że było na nich niewiele osób. Wszystko było cudownie do pewnego momentu. Zaobserwowałem dziwne zjawiska dziejące się wokół mnie. Kiedy wpatrywałem się w świeczkę zapaliła się sama od siebie.  Raz pod wpływem silnego zdenerwowania uniosłem rękę a za mną w górę poleciała doniczka. Stwierdziłem, że to zignoruje. W dniu moich 11 urodzin zamiast wybrać się do domu na przyjęcie pojechałem na cmentarz. Moja mama umarła w czasie ataku na bank gdzie wtedy wypłacała pieniądze. Postrzelono ją. Po ciężkim pogrzebie wróciliśmy do domu. Mój tata wziął lampkę wina i pił ją wpatrując się w obraz mamy. Ja zamknąłem się w pokoju i płakałem. Rozpaczając coś wpadło do mojego pokoju rozbijając przy tym szybę. Była to biała sowa. Trzymała w dziobie list. Rzuciła mi go na kolana i odleciała. Ja będący ciekawskim człowiekiem od razu otworzyłem list. Nie mogłem uwierzyć. Dostałem się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Poszedłem do mojego ojca poinformować go o tym. On rzekł, że jestem czarodziejem i odziedziczyłem to po mojej mamie. Po krótkiej wymianie zdań spakowałem się, pożegnałem z domem i moją kochaną mamą, która była już teraz ze mną tylko w moim sercu. W końcu wyruszyliśmy na zaznaczaną w liście ulicę Pokątną. Byłem od tej pory sam, iż mój tata nie mógł wejść na tą ulicę, bo nie był czarodziejem więc pożegnaliśmy się. Zabrałem się za kupno potrzebnych rzeczy za pieniądze, które zostawiła mi mama a m.in. różdżki, kapelusza i słodkiej sowy, której nadałem imię Quenna. Po tym udałem się na peron 9 3/4, do którego dostałem się po wbiegnięciu w ścianę. Wsiadłem do pociągu i cała trasę rozmyślałem jak tam będzie i co może mnie czekać. Nagle pociąg zatrzymał się. Był to znak, że już dojechaliśmy. Wysiadłem po czym podążałem za grupą. Nie mogłem się doczekać, aż przekroczę mury Hogwartu !

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć ! Nazywam się Christopher MacBones, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie byłem nigdy w Warszawie Confused)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Spojrzał się na talerz* Miło z twojej strony ale nie jestem głodny

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: YouTube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Wstrzymuje


Ładnie napisame, ale pomocnika masz źle popraw i bedzie dobrze.

a coś jeszcze na serwerze mamy 2071 rok więc odejmij 11 lat to urodziłsie w 2060 roku więc popraw date urodzenia, albo usuń ja całkiem.

3 dni, 3 sznase
Trozuu
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2019
0
Ravenclaw
#3
CzarnaMoc napisał(a): (23.02.2019 13:49)Wstrzymuje


Ładnie napisame, ale pomocnika masz źle popraw i bedzie dobrze.

a coś jeszcze na serwerze mamy 2071 rok więc odejmij 11 lat to urodziłsie w 2060 roku więc popraw date urodzenia, albo usuń ja całkiem.

3 dni, 3 sznase

Poprawione  Wink
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#4
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.