Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Wookie
Kermit




Posty: 189
Tematy: 37
Gru 2014
168
Slytherin
#1
[IC]



Imię i nazwisko:
Crispin Margel
Wiek:
37 lat
Miejsce urodzenia:
Klinika Magicznych Chorób i Urazów Szpitala Św. Munga
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe i wyższe (profesoriat nadany przez Brytyjskiego Ministra Magii)
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Numerologii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*


**Do Dyrekcji przyleciała sowa wraz z kopertą, którą ów sowa trzyma w dziobie. Na kopercie znajduje się lak z ozdobną literą “M”. Po jej otworzeniu ukazał się pożółkły pergamin, wraz z treścią, która jest starannie napisana.**


Adulescentia est tempus discendi, sed nulla aetas sera est ad discendum.


Dzień dobry Madam Leticio Bulstrode,
Piszę do Pani, z chęcią zgłoszenia się na nauczyciela numerologii, zaczynając od września tego roku. Jestem
osobą raczej rzetelną, pracowitą o czym mogą ukazać moje owoce pracy w Ministerstwie Magii, lecz dość o polityce. Zapewne zastanawia się Pani, skąd osoba tonąca w polityce, zapragnęła uczyć w Hogwarcie? Można nazwać to chęcią, bodźcem do czynienia czegoś dobrego dla naszej przyszłości, dbając o nowe pokolenia czarodziejów.  Pokładając nadzieje w dzieci, pokładamy nadzieję w lepsze jutro. Moim doświadczeniem w nauczaniu zaliczają się prowadzone lekcje pod okiem Herpona Margela, byłego nauczyciela Starożytnych Run w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Pod okiem Godryka Skeeta, nauczałem młodsze klasy, by zaliczyć projekt w ostatniej klasie, z przedmiotu jakim jest numerologia. Uczyłem i uczę na niedawno utworzonym Instytucie im. Herpona Margela. Skończywszy Hogwart nie przestałem edukować się w tej dziedzinie, zaciągając się na Francuski Uniwersytet w Paryżu, kończąc go z Czarocjatem. Jednakże to nie koniec moich przygód. Na przestrzeni lat, w wolnym czasie wybierałem się na konferencje, na które zjeżdżają się wszyscy numerolodzy z całego świata, prawiąc o swoich teoriach. Niedawno udało mi się napisać pracę, dostając profesoriat.  Podjąłem też pracę w Departamencie Skarbu Magicznego, po roku pracy zostając jego dyrektorem. De facto najważniejszym są pomysły na prowadzenie lekcji, które muszą być kreatywne, posiadać to coś w sobie, by zachęcać młodzież, by podziwiały ten przedmiot i go pokochały za jego piękno. Wiele dzieciaków w młodym wieku to kinetycy, co wiąże się z tym, iż tracą skupienie i zainteresowanie przedmiotem po kilku minutach, odczuwając nowe pokłady energii zachowane na wygłupy i zabawy. Taki też wygląd będą przyjmowały moje lekcje, dzięki czemu w sposób zabawny i prosty będą uczyć się tego przedmiotu. Tak szczerze Pani Dyrektor, ile rzeczy udało się Pani zapamiętać ruszając się, bawiąc i mając dobry czas niż siedząc monotonnie przed książkami, nie widząc niczego innego prócz rozmywających się liter? Ile razy musiała Pani uciekać do wspomagaczy poprawiających koncentrację?  Zdając sobie sprawę, że to posada, od której wymaga się, by osoba była poukładana, cierpliwa i miała rękę do dzieci - przysięgam, że dyrekcja się nie zawiedzie wybierając moją osobę na to stanowisko.


Wice Hrabia Devon, 
Prof.Crispin Margel.
         
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):


SUMy:
Numerologia - Powyżej Oczekiwań

OWUTEMy:
Numerologia - Powyżej Oczekiwań -



[OOC]


Nick w grze:
TheWookie


Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.


Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Uczyłem kiedyś na innych postaciach, prowadząc różne kursy w Hogwarcie jak i w Ministerstwie. Natomiast  udzielam pomocy w nauce ludziom.


Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Granie postaciami dorosłymi jakoś zawsze mi bardziej pasowały, niż granie uczniami i te ciągłe chodzenie na lekcje, nie mogąc robić nic ciekawszego (choć i tak zależy od pomysłu na postać). Aplikując na posadę nauczyciela numerologii mnóstwo pomysłów na prowadzenie lekcji i zachęceniem graczy do podjęcia się tej nauki. Jeśli chodzi o czas walny, mam go  coraz więcej, wraz ze zbliżającymi się wakacjami.


Nazwa Discord:
Wookie#1730
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Przyjęty



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.