Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Czarna Owieczka
Czarodziej




Posty: 79
Tematy: 12
Sie 2017
51
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Alyssa Yrell
Wiek:
30
Miejsce urodzenia:
Szpital Św. Munga
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Numerologii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Późnym popołudniem do dyrekcji szkoły magii i czarodziejstwa Hogwartu przyleciała brązowa sowa
trzymająca w swym dziobie najzwyklejszą kopertę z pieczątką podpisaną jako ''Alyssa Yrell'', jednakże w środku
koperty znajdował się list, był on estetyczny, czytelny oraz dla niektórych, którzy by spojrzeli na pismo, mogliby
uznać iż jest ono dość ładne oraz wręcz przyjemne dla oka**

**Treść listu:**

Szanowna Dyrekcjo!
Wraz z ujrzeniem ogłoszenia, wedle którego miejsce nauczyciela Numerologii w Hogwarcie zwolniło się, składam swoją kandydaturę. Prawdę mówiąc, od małego interesowała mnie dziedzina numerologii, nie mogę zasnąć myśląc o znaczeniu liczb, redukcji teozoficznej czy też o systemie Pitagorasa. Podczas nauki w Hogwarcie zawsze interesował mnie ten przedmiot, zawsze pilnie się go uczyłam i uczęszczałam na wszystkie lekcje. Kiedy tylko opuściłam szkołę zatęskniłam za Hogwartem, nauczyciel zaklęć i uroków, kiedy opowiadał teorie, zawszę mi imponował - bardzo szczerze, chciałabym robić taką robotę, jak on nauczając innych. Mimo że jako dziecko nie miałam wielu znajomych, wolałam raczej być sama, tak po skończeniu szkoły polubiłam towarzystwo. Obecnie pracuję w księgarni, dość dużo czytałam książek o integracji oraz o konwersacjach międzyludzkich, by doskonale móc poprowadzić rozmowę. Mimo iż nie mam kwalifikacji zawodowych, udzielam na co dzień prywatne lekcje gry na skrzypcach, co zdecydowanie pomaga mi w codziennym nawiązywaniu relacji. Jestem już w pewien sposób przeszkolona odnośnie tego, jak powinnam uczyć.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Owutemy: Powyżej Oczekiwań
[OOC]
Nick w grze:
TheViolet
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Nie posiadam.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Prawdę mówiąc, jeszcze nigdy nie byłem członkiem kadry w Hogwarcie jeżeli chodzi o hapla, chciałbym więc skorzystać z tej okazji zwłaszcza, że ta postać idealnie do tego pasuje. Posiadam dość długi staż na serwerze, a ostatnio jestem coraz bardziej aktywny. Myślę, że poradziłbym sobie jeżeli chodzi o nauczanie - niestety pamiętam dużo takich akcji akurat nie na numerologii, mianowicie 90% lekcji to pastebin z tego reszta to jakieś krótkie omawianie czy wspominanie (o ile się nie mylę) to na numerki dość mało osób chodziło, dlatego pora to zmienić! Jestem też sprawiedliwą osobą oraz potrafię wybaczyć wiele rzeczy, dlatego też nie wymagałbym jakieś dużej aktywności na lekcjach, ale raczej ogólnie wprowadzenie większych nagród było by dość ciekawe.

Nazwa Discord:
Sakura Uchiha#0841



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.