Witaj!

Delilah Dragovich
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#1
[Obrazek: fdPzffX.png]





Delilah... cóż, jej charakter ostatnimi czasy uległ dosyć sporej i widocznej zmianie, chociaż pewnie sama nie chce się do tego przyznawać. Czy na lepsze, czy na gorsze - to już kwestia indywidualnych upodobań.
Generalnie - z pewnością w jej zachowaniu można zauważyć większą odpowiedzialność oraz wyjątkową dojrzałość. Wpłynęło na to mnóstwo czynników. Przez ludzi (przyjaciół, znajomych, rodzinę), którzy zawsze w jakiś sposób oddziałowywują na innych, aż po nieprzyjemne sytuacje, które musiała znosić w swoim życiu. Choć wydawać się może, że przykre i wręcz aż ciężkie do wyobrażenia dla niektórych przeżycia nie powinny mieć miejsca, młoda White'ówna uważa zupełnie inaczej. Po przeanalizowaniu każdego szczegółu swojego życia, spostrzegła, że wszystkie, nawet te najgorsze doświadczenia, niosą za sobą cenne lekcje, które są potrzebne do kształtowania charakteru, a szczególnie w wieku młodzieńczym, w którym aktualnie się znajduje. Wszystko, przez co przeszła, jedynie pomogło jej stać się osobą, którą jest aktualnie. Nie da się zaprzeczyć, że stała się dużo silniejsza i odważniejsza. Niegdyś - zapewne zareagowałaby płaczem na każdy problem, którego nie byłaby w stanie rozwiązać. Nauczyła się jednak reagować w inny sposób i została zaradną panienką, która (przez pozostałości ówczesnego charakteru oczywiście) jednak dalej nie potrafi do końca okazywać swoich uczuć, a jednocześnie probuje udawać, że jest inaczej. Naturalnie, mimo swojej nabytej zaradności, dalej potrzebuje ogromu uwagi i rad od innych. Wręcz będę w stanie zaryzykować i założyć, że nawet więcej, niż kiedyś. Zaczęła natomiast bardziej wybrzydzać, jeśli chodzi o dobór znajomych. Każdy, kto swoim zachowaniem jest w stanie ukazać swoje dobre intencje, w jej mniemaniu zasługuje na uwagę. Z drugiej strony, jeśli ktoś jej podpadnie i zaprezentuje się z tej gorszej strony, nie może liczyć na aprobatę od dziewczyny. Łączy się z tym szybkie wpadanie w złość, które również jest u niej czymś nowym. Szybkie oczywiście, nie oznacza „nieuzasadnione”. Zawsze znajdzie odpowiedni argument, by odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego jesteś zła?”. Nie pochwala bezmyślności, braku zrozumienia w stosunku do osób „odmiennych” (W cudzysłowie, ponieważ wychodzi z założenia, że każdy jest równy sobie, a jedynie społeczeństwo niepotrzebnie ustala granicę owej inności.) oraz nadmiernego egoizmu, które są najczęstszymi przyczynami jej niezadowolenia. Swoją drogą, naprawdę odradzam jej podpadać, ponieważ jeżeli już - sroży się na całego i ciężko w takiej sytuacji jej udobruchać, i zazwyczaj długi czas chowa urazę. Oj, nie trzeba się również wysilać, by ją urazić. Tak naprawdę, każdy głupiutki komentarz jest w stanie sprawić, że jej nastrój znacząco i widocznie się pogorszy
Nie należy oczywiście bać się jej! Wszak nie denerwuje się często, a te wybuchy można z łatwością zakryć innymi, bardziej wartościowymi cechami, które objawiają się znacznie częściej. Masz jakiś problem? Udaj się do panienki prefektowej, która z ogromną radością udzieli Ci pomocy i proszę wierzyć na słowo, rzadko kiedy nie będzie znała rozwiązania problemu (a nawet jeśli - przeprosi i od razu się do tego przyzna), w końcu w główce pozostał jej ogrom wiedzy z poprzednich lat.
Swoją drogą, całkiem zabawna ironia losu, ponieważ jest w stanie pomieścić w łepetynie wiedzę z niemal każdego przedmiotu (No, poza zielarstwem, które nigdy nie było jej mocną stroną.), a zazwyczaj zapomina o tak prozaicznych rzeczach, jak odniesienie książki do biblioteki. Stara się zakryć to domniemanym brakiem czasu, jednak sama sobie nie jest w stanie w to uwierzyć.
Będąc już w temacie nauki, ambicje, jak wielkie były, tak dalej są. Zmieniło się tylko podejście. Kiedyś uznawała, że wszystko zrobi się za nią i nie będzie musiała włożyć żadnego wysiłku w dążeniu do osiągnięcia celów. Teraz - wzięła sprawy w swoje ręce i prężnie działa, by w dosyć już nieodległej przyszłości, mogła pomagać innym i chronić ich od skutków zła tego świata.
Wracając do znajomych - swoich bliskich jest w stanie traktować niczym siódmy cud świata. Ich szczególnie nigdy nie chciałaby zranić, a jeżeli już do takiej sytuacji dochodzi, ogromnie żałuje; w przyznaniu się do tego przeszkadza jej sporych gabarytów duma. Właściwie, czasami może aż nadto traktować ich dobrze. Nieraz zdarzyło jej się zachować niczym stereotypowa „mamuśka”, która tylko ciągle mówi o tym, co zrobiłeś źle, jak powinieneś się zachowywać, żebyś na siebie uważał. Oczywiście - robi to z czystej troski i zmartwienia, ale, jak wszyscy doskonale wiemy, nie zawsze dobre chęci są wystarczające, i czasami wychodzi to na gorsze, o czym zdołała się już sama przekonać.
    
   
       [Obrazek: MDfysQK.png]
  
  
Dziewczyna jest bardzo ładna, z delikatnymi rysami twarzy i o brzoskwiniowym kolorze skóry, na której latem uwidaczniają się liczne piegi. Mierzy sobie całe 165cm wzrostu, więc jest całkiem przeciętna, jeśli chodzi o wzrost. Wygląda na trochę starszą, niż jest w rzeczywistości. Jej twarz jest owalna, ze sporej wielkości oczami o kolorze błękitnym (które kontrastują się z bardzo ciemnymi i długimi rzęsami oraz ciemnymi i cienkimi brwiami, swoją drogą zazwyczaj zmarszczonymi w zabawnym grymasie), niewielkim, zadartym nosem oraz różowymi ustami, na których bardzo często można zauważyć uśmiech. Jakiś czas temu włosy obcięła i sięgają jej zaledwie do ramion (nie żałuje tej decyzji), a ich kolor to kasztanowy. Niezmiernie o nie dba i jest to widoczne gołym okiem. Nie ma dnia, w którym nie błyszczą się one w słonecznych promieniach
Jej postawa oraz ogółem sylwetka nie pozostawiają zbyt wiele do życzenia. Zawsze chodzi wyprostowana, za żadne skarby nie zgarbiona, z głową delikatnie uniesioną ku górze i również tak siedzi przy stole, czy na lekcjach. Jest szczupła, ale troszkę cięższa od większości swoich rówieśników, co spowodowane jest grubymi kośćmi, czego mimo wszystko nie widać.
Najczęściej jest ubrana elegancko, w zdobione szaty, różne płaszcze. Nie tylko dlatego, że tak wypada. Główną przyczyną jest fakt, że taki ubiór bardzo do niej przemawia i z chęcią zakłada ubrania w tym stylu. Oprócz swoich ulubionych kolczyków, rzadko kiedy można ujrzeć na jej szyi bądź dłoniach dodatki. Jeżeli już takowe posiada - musi to być wyjątkowa okazja.
[Obrazek: ixzS47O.png]
Delilah urodziła się w 2063 roku, w szpitalu św. Munga, cały poród odbył się bez większych komplikacji. Przez kilka lat swojego życia mieszkała razem z matką Shyanne oraz siostrą Aurorą w rodzinnym dworku w Dublinie, później przeprowadziły się w inne strony, do River Heights. Ich ojca niestety przy dziewczynkach nie było, ponieważ zdradził Shyanne i zostawił ją razem z dziećmi.
Delilah podczas swojego dzieciństwa nie sprawiała większych kłopotów. Od najmłodszych lat wykazywała się inteligencją i nawet jeżeli zrobiła coś złego, nie miała żadnych problemów, żeby przeprosić i ponieść za swoje czyny konsekwencje. Lubiła się bawić z innymi, ale od razu odłączała się od zabaw, kiedy zaczynało robić się nieprzyjemnie i wyczuwała, że zbliża się jakaś kłótnia, która była oczywiście i tak typowo dziecięca. Oprócz tego bardzo lubiła grać na skrzypcach, czego uczyła się od czwartego roku życia.
W trochę późniejszym wieku, zaczęła interesować się wróżbiarstwem i dosyć sporo na ten temat czytać (prawdę mówiąc, był to jedyny przedmiot, który jakkolwiek  ją interesował!). Z tego powodu, zaczęła mniej wychodzić na dwór ze swoimi przyjaciółmi, ogółem spędzać z nimi mniej czasu. Aż pewnego dnia, kiedy była na spacerze, oczywiście pochłonięta jedną ze swoich ulubionych powieści, natrafiła na jednego z nich. Od razu wyrwał dziewczynie książkę i rzucił ją gdzieś na trawę, nie mogąc znieść, że woli czytać, niż spędzać czas z innymi. Delilah bardzo zezłościła się całą tą sytuacją. Kiedy ścisnęła ręce w piąstki, książka, którą cisnął chłopak, trafiła go z dosyć mocną siłą w głowę. Dziewczynka zabrała ją i uciekła, nigdy za to nie przeprosiła swojego przyjaciela, było jej po prostu wstyd. Oczywiście, wiedziała co cała ta sytuacja oznaczała i opowiedziała o niej mamie.
Kiedy ukończyła jedenaście lat, podczas końcówki niewielkiego przyjęcia urodzinowego dziewczynki, do jej rąk w końcu trafił wyczekiwany list z Hogwartu, którym naprawdę bardzo się ucieszyła i chwaliła komu tylko mogła. Niedługo potem razem ze swoją siostrą i mamą, udały się do Dziurawego Kotła, który wcale nie bez powodu wydał się dziewczynce bardzo brzydki i obskurny. Nie podobało jej się tam i nawet zaproponowała powrót do domu, ale doznała dosłownego szoku, kiedy po stuknięciu w cegły na zapleczu, weszli na żywą ulicę, przepełnioną innymi czarodziejami i czarownicami. Zakupili tam wszystkie niezbędne rzeczy z listy, która była dołączona w liście i wrócili do domu.
Po kilku dniach w końcu przyszedł czas na udanie na pierwszy rok do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Po wskoczeniu w filar i pojawieniu się na peronie 9 i 3/4, niechętnie pożegnała się z mamą i wskoczyła do pociągu, zastanawiając się jak sobie poradzi, ponieważ nie chciałaby zawieść rodzicielki.

[Obrazek: qOFHtNd.png]

Aurora White
Jesteś moją drogą siostrą i darzę Cię naprawdę wielkim szacunkiem oraz miłością. Cieszę się, że mogłyśmy spędzić dzieciństwo razem, ale odkąd nie masz zbyt wiele czasu, nie rozmawiamy ze sobą prawie wcale. Ogromnie nad tym ubolewam i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy miały okazję spotkać się i porozmawiać jak za dawnych lat.
  
Olivier White
Olivier... przepraszam, tak cholernie Cię przepraszam, że nie byłam w stanie nic zrobić i byłam zmuszona słuchać o Twoim cierpieniu, a później o śmierci. Żałuję, że nie powiedziałam Ci wszystkiego, co miałam w planach. Jednakże, będę musiała sobie poradzić, bo wiem, że nie chciałbyś, abym zbyt długo cierpiała. Kocham Cię, Oli i mam nadzieję, że możesz w końcu odpocząć. 
   
David White
Powinnam być szczera, czy raczej miła? Bo jeśli szczera, to mogę rzecz tyle, że Twoje zachowanie jest czasami nie na miejscu i choć podobno jesteś dorosłym człowiekiem, nie jesteś w stanie czasami zachować się tak, jak na owego przystało. Z miłych rzeczy powiem, iż czasami jesteś całkiem zabawny i nawet zdarza Ci się być miłym. Nadal czekam na obiecany biwak.
  
Shaun Wright
Jeżeli ktoś kiedyś powiedziałby mi kiedyś, że Shaun Wright zostanie prefektem Ravenclaw - pewnie bym mu po prostu nie uwierzyła, a jednak. Gratuluję Ci tego i po tym, co przeszliśmy, wierzę, że będziesz odpowiednio sprawował tę rolę.
   
Ryan Cox
Do niedawna miałam mieszane uczucia na Twój temat. Teraz jednak widzę, że jesteś po prostu zwykłym czubkiem, który nie potrafi zająć się swoimi własnymi sprawami. Przestań rozsiewać nieprawdziwe informacje i zachowywać się w sposób, w jaki się zachowujesz, ponieważ prezentujesz się od strony zdecydowanie gorszej. Dziwię się, że nie zostałeś jeszcze zawieszony bądź wyrzucony.
   
Vindictus Dragovich
Chciałam Ci pomóc, Vin. Cały czas miałam nadzieję na to, że będziesz w stanie wyciągnąć na wierzch swoje dobre cechy, jednak najwyraźniej się myliłam. Choć staram się pałać szacunkiem do ludzi, w stosunku do Ciebie go nie mam. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego zachowujesz się w ten sposób, a atak fizyczny na moją osobę przebrał miarkę. 
   
Avery III Dragovich
Mam wrażenie, że ostatnimi czasy mocno się do siebie zbliżyliśmy. Zawsze jesteś w stanie mi doradzić, gdy czegoś nie jestem pewna. Podziwiam Cię za to, że nie masz problemu z postawieniem czyjegoś dobra ponad swoje, nawet jeśli może Cię to dużo kosztować. Nid jestem pewna, w jaki dokładnie sposób wygląda nasza relacja, aczkolwiek chcę żebyś wiedział, że jesteś dla mnie ogromnie ważny i nic tego nie zmieni. Pamiętaj tylko, żeby się nie przemęczać i nie brać na swoje barki zbyt dużo, bo w końcu nie będziesz w stanie tego udźwignąć. Martwię się o Ciebie.
   
Mia Price
Więzy krwi nas nie łączą, a jednak traktuję Cię niczym swoją rodzinę. Z rad ode mnie - zacznij brać uwagi innych na poważnie. Skończyłaś już Hogwart i czas zacząć myśleć trzeźwo, bo zauważyłam, że czasami masz okropnie głupie pomysły, które nie mają prawa skończyć się dobrze.
   
Heaven Yaxley
Choć kiedyś, ze względu na Twój stosunek do mojego kuzyna, miałam o Tobie bardzo słabe zdanie, na moje szczęście zbliżyłyśmy się do siebie i choć nie spodziewałam się tego - traktuję Cię jak moją przyjaciółkę. Wiem, że mogę Ci ufać i porozmawiać, gdy tylko będę miała ochotę. Mam nadzieję, że nasza relacja będzie tylko rozkwitała.
 
Laquan Pearce 
Nie wiedziałam, co miałeś na myśli, wspominając o powierzeniu swojego życia, jednak teraz chyba rozumiem i jestem Ci naprawdę wdzięczna, że postanowiłeś pomagać mi w ten sposób. Z pewnością o tym nie zapomnę. Pamiętaj, że nie traktuję Cię gorzej od innych i wcale nie uważam się za lepszą od Ciebie. 
 
Avenall Parker
Nie wiem, dlaczego gdy wybierałam prefekta Ravenclawu, mój wybór padł akurat na Ciebie, jednak nie żałuję, ponieważ sprawujesz się w tej roli bardzo dobrze. Miło mi się z Tobą spędza czas, wydajesz się w porządku osobą. Z pewnością zabiorę poza Hogwarckie mury wiele naszych dobrych wspomnień. 
 
Gra na skrzypcach od czwartego roku życia.
Jej ulubiony kolor to czerwony.
Jej ulubionym przedmiotem są eliksiry oraz wróżbiarstwo.
Jest praworęczna.
Zawsze chciała mieć Psidwaka.
Różdżka:
długość: 14 i 1/2 cala
drzewo: jarzębina
rdzeń: włókno z serca smoka
Jest sprężysta.
Posługuje się językiem angielskim oraz francuskim.
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#2
ej bo masz charakter napisany pod appearance a wyglad pod personality
viper wroc
maciej7
Czarodziej




Posty: 103
Tematy: 1
Paż 2018
134
#3
jak coś to miłość do słodyczy nie jest cechą charakteru
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#4
omg, nie zwróciłam uwagi. dziękuję xD
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#5
Piękna karta, fajna postać, będzie dobrze!
[Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=qDNu-D1mXhk]
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#6
@refresh
Kiyoko
Azkaban




Posty: 160
Tematy: 17
Lip 2016
Slytherin

#7
Hey there, Delilah
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#8
@Refresh i malutki update
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#9
Cudna karta Heart
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#10
No... Karta może być, ale tak szczerze to przyszedłem tu z powodu imienia, które bardzo mi się podoba ;D
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.